PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کارهاي رنگي شده و تمرينات (GoldenDragon )

GoldenDragon
28-12-2006, 15:48
اين رو همتون ديدين ، روش کار کردم به نظرم بد نشده ، نظر شما چيه؟

اصلي

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کار من

اينم لينک سايز بزرگترش شايد خواستيد ببينيد

mahsoft
28-12-2006, 17:22
خیلی خوب شده دقت زیادی رو رنگ امیزی کردی

روتوش هم خیلی خوبه

Shahin King
28-12-2006, 21:20
سلام

دست عزیز جالب شده فقط ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روی کراوات ، رنگ پوست ، ابروها و چشم بیشتر کار کن .

یه تاپیک توی زیر مجموعه تمرینات داریم به نام ( رنگی کردن عکسهای سیاه و سفید که مطالب مفیدی توشه .

=============
نکته : عنوان تاپیک ویرایش شد
=============

قربانت : شاهین

GoldenDragon
29-12-2006, 18:47
سلام

دست عزیز جالب شده فقط ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روی کراوات ، رنگ پوست ، ابروها و چشم بیشتر کار کن .

یه تاپیک توی زیر مجموعه تمرینات داریم به نام ( رنگی کردن عکسهای سیاه و سفید که مطالب مفیدی توشه .

=============
نکته : عنوان تاپیک ویرایش شد
=============

قربانت : شاهین

مرسي جناب شاهين ، عرض کنم که اين اولين کار من بوده و ناشيانه ، شما ببخشاي ، عنوان تاپيک موردي داشت؟

اگه لينک اون تاپيک رو ميدادي خوب ميشد تا کارهاي ديگه رو اونجا بذارم ، هرچند احتمالاً اونجا شلوغه و تاپيکي که صفحاتش زياد باشه حوصله و وقت زياد ميخواد تا همش رو بخوني ، بعداً اگه حوصله و ذوق داشتم شايد آخرين کارم رو گذاشتم

GoldenDragon
01-01-2007, 17:09
توي اين تاپيک غير از عکس رنگي شده از کارهاي ديگه هم ميذارم که البته همشون در سطح مبتدي هستن و شما اساتيد جسارت اين شاگرد جسور را ببخشاييد.

اين عکس خيلي آشناي ويندوز رو همتون ديدين و من خرابش کردم. :laughing:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اينم لينک سايز بزرگترش ، شايد خواستين ببينين

GoldenDragon
01-01-2007, 17:18
اينم عکس يه ماشين که فقط رنگش رو عوض کردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GoldenDragon
01-01-2007, 17:21
يه عکس روتوش و رنگي شده ديگه که خوب نشده ، شما اساتيد محترم تحمل بفرماييد

اينم نخودي و کمرنگتر

palizesoftware
01-01-2007, 19:11
از نرم‌افزار 2.0 PhotoSoap‌ استفاده كن. براي رتوش و رنگي كردن عكس‌هاي امكانات زيادي در اختيار ميذاره

sepidehjo0n
01-01-2007, 19:56
تو عکس اول که همون طور که استاد کینگ گفت باد رو اونا بیشتر کار کنی. رنگ صورتش یه کم پریده به نظر میرسه.یه کوچولو به صورتی بزنه عالی میشه.
یه کمی هم شدت رنگ کلی(آبی و رنگ کراوات) رو کم کنی طبیعی تره (یه کم شبیه نقاشی شده)
به سایه روشناشم توجه کن.مثلا : معمولا سطح کراوات باید براق باشه...
تو عکس دومی هم که دقت تو انتخاب رنگهات عالیه.رنگاش تو ذوق نمی زنه.و طبیعیه اما اگه به جز رنگی کردن رتوش نمی کردی بهتر بود.جزئیات صورت و کردنش محو شده انگار.
اما کلیت کارت خوبه.
ماشینم که خیلی خوب کار کردی.
فقط عکس اون گله رو ....اگه 2 تا عکس رو روی هم مونتاژ می کردی و یه منظره میش(مثل عکسای 3d) بهتر میشد.

GoldenDragon
01-01-2007, 23:20
ممنون از شما عزيزان ، جناب استاد شاهين عکس نخودي خانم رو هم اضافه کردم ، نميخواستم در مورد عکس اول توضيح بدم اما مجبورم يه نکاتي رو بگم ، درسته که رنگ پريده بنظر مياد اما اينم به عمد بوده چون بنظرم رسيد که اين مرد بايد بور و سفيد و روسي باشه ، در مورد سفيدي چشمها بگم که من خوشم مياد يه هاله خيلي کمرنگ آبي داشته باشه اما ديگه اينکار رو تکرار نکردم چون بنظر ديگران مشکل داره ، عزيزان دقت کنيد که اون کراوات نيست بلکه دستمال گردنه ، در مورد گل هم بگم که فقط ----- KPT و ّFlood بهش دادم و کار خاصي روش انجام نشده

شايد به اين دليل بيشتر روي روتوش و ترميم حساسم که مدتي کارم اين بود

محمد گل
01-01-2007, 23:35
سلام
کارات توپ شده .
مخصوصا ماشین .

GoldenDragon
02-01-2007, 11:29
تشکر آقا محمد ، شما خودت توپي گلپسر ، مثل اينکه اساتيد بيشتر کار ماشين رو پسنديدن ، چند تا ديگه هم هست که ميذارم و هواپيما هم دارم که بدک نيست

قربان همتون

GoldenDragon
04-01-2007, 12:51
اين افکت رو حتماً خيلي زياد ديدين بخصوص رنگ آبي رو ، به هر حال ميذارم ، اميدوارم اساتيد عزيز جسارت من رو نديده بگيرن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sepidehjo0n
04-01-2007, 20:13
Golden جان کارت خیلی تمیز در اومده.معلومه که از آموزشا خوب استفاده کردی.واقعا آفرین

NINTENDO_DS
04-01-2007, 21:14
اره اون ماشینه خیلی توپ شده البته عکس اون پسره هم خیلی عالیه

mir@
05-01-2007, 12:41
بسیار عالیه همه کارات بالام جان
چرا انقدر تعارف می کنی؟
تواضع زیاد هم خوب نیست ها

فقط به نظر من به عنوان یک کاربر زیر ناشی فتوشاپ، رنگی که برای پوست به کار می بری یه کم غیر عادیه، شاید به خاطر روتوش زیادیه نمی دونم. به هر حال پوست این بندگان خدا زیادی صاف و صوفه

GoldenDragon
05-01-2007, 16:58
ممنون عزيزان ، عرض شود که من اينکارها رو از توي اينترنت و اين سايت ياد نگرفتم ، قبلاً توي يه عکاسي روتوش کار بودم و اين چيزها رو اونجا و بطور عملي از صاحب عکاسي ياد گرفتم ، شايد برام عادت شده که عکس پرتره رو تميز و بي چين و چروک روتوش کنم ، در ضمن در مورد رنگ هم بگم که هر مانيتوري يه چيز نشون ميده و بخصوص اين مانيتورهاي LCD اصلاً براي کارهاي گرافيک مناسب نيستن.

براي گذاشتن عکس توي سايت بايد اونها رو کوچک کنم و اينکار تصاويري رو که افکت هستن خيلي از شکل اوليشون دور ميکنه.

افکت ماتريکس رو زياد ديدين ، با صرف کمي وقت ميشه توش نوشت و قشنگترش کرد

GoldenDragon
07-01-2007, 13:30
عکس يه هواپيماي جنگي که فقط رنگش رو عوض کردم و نوشته پايينش رو برداشتم ، کار تميزي نشده ببخشاييد ، جالب اينجاست که dpi عکس اصلي 1 بود ، ميتونين از اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اون رو بردارين و خودتون چک کنيد تا باورتون بشه ، من که تا حالا عکسي با dpi 1 نديده بودم

GoldenDragon
13-01-2007, 00:46
اينم از اتوبوس صحيح و سالم که توسط من زرد و مريض احوال شده بيچاره ، احتمال ميدم که از رنگ تندش خوشتون نياد

GoldenDragon
13-01-2007, 00:50
ميدونم که تا حالا ماشيني با اين رنگ بنفش نديدين ولي من پيکان اين رنگي ديدم ، به هر حال بد نيست يه ماشين هم اين رنگي باشه

mahsoft
13-01-2007, 03:27
اتوبوس رنگ جدیدش قشنگ شده فقط این اتوموبیل رنگش خوب نیس طبیعی هم نیس

چون رنگ اصلیش تنده شما هم یکم رنگشو تند تر کنی بهتر میشه

موفق باشی

GoldenDragon
13-01-2007, 17:43
mahsoft جان حرفتون در مورد ماشين بنفش درسته ، اگه من اون پيکان بنفش رو نميديدم هيچوقت سعي نميکردم يه ماشين رو همرنگ اون دربيارم.
__________________________________________________ _____________________________________

وقتي که بچه بودم گاهي که به پارک ارم ميرفتيم يه موزه ماشين هم اونجا بود که 2 تا لامبورگيني مال محمد رضا شاه رو هم توش گذاشته بودن که همرنگ ماشينهاي پايين بودن ، نميدونم چرا توي ذهنم مونده ، شايدم چون اون موقع ماشينهاي خيلي با کلاس و گروني بنظرم اومدن توي ذهنم نقش بستن ، نميدونم الان هم اونجا هستن يا نه آخه نزديک به 20 سال ميشه پارک ارم نرفتم ، اين ماشين اصليش قرمز بود و من جهت تکميل يه سبز لجني هم بهش اضافه کردم تا مثل اون لامبورگينيها که ديده بودم بشن

GoldenDragon
13-01-2007, 18:06
حيف بود اين طفل معصوم که به اين نازي خوابيده سياه و سفيد بمونه

sajjad kharrazi
13-01-2007, 19:06
اگه اجازه بدید این جسارت رو بکنم می خواستم دو تا کار از خودم نشون بدم که البته اولین کارام هست تو رو خدا درباره اینا نظر بدید و بگید چی غلط دارم
عکس اول عکسی است که از اینترنت گرفتم دومی اونیه که خوردم درست کردم

این اولین کارم

sajjad kharrazi
13-01-2007, 19:12
اینم دومین کارم که به نظرم قشنگ تره