PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل هارد و ویندوز

Mehran NZ
28-12-2006, 05:08
دوستان من یه هارد 300 خریدم که یکم خرخر میکنه وقتی به فروشنده گفتم بهم گفت که تمام هاردهای ظرفیت بالا همین طوریند
ولی مشکل من فقط این نیست من وقتی سیستم رو از روی کیس reset میکنم بصورت معمول اینه که یه صفحه ابی بیاد وکل سیستم رو چک کنه ولی مال من اینطوری نمیشه همچنین بعضی وقتا که کامپیوترم رو روشن می کنم اگه سریع بخوام وارد اینترنت بشم(همون دقایق اول) کامپیوتر هنگ میکنه
ببینم ممکنه مادربوردم چونکه 64 بیت هست از اون باشه؟؟در ضمن من 3,4 تا ویندوز عوض کردم ولی بازم همون اش و همون کاسه
لطفا کمک کنید دوستان

Mehran NZ
30-12-2006, 03:45
چی شد بچه ها کسی بلد نیست؟ من هنوز منتظرما

MaFia
30-12-2006, 04:15
بینم ممکنه مادربوردم چونکه 64 بیت هست از اون باشه؟؟در ضمن من 3,4 تا ویندوز عوض کردم ولی بازم همون اش و همون کاسه
لطفا کمک کنید دوستان

مادربورد 64 بیت هست؟!!!!!!
یعنی چی؟

HD Tune
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و HD Tach رو شما تو انجمن پیدا کن دانلود کن و بعد نصب و بعد تست کن یه عکس ازش قرار بده اینجا

mehshad
01-01-2007, 03:28
من هم مشکل با خرخر هارد رو داشتم .هارد من sumsung 250 هست و وقتی دو مدل دیگه با همین ظرفیت یعنی western وmaxtor رو امتحان کردم فهمیدم که همشون یه صدای خرخر دارن اما برای maxtor این صدا خیلی زیاد بود ولی westernصداش از همه کمتر بود(البته به نظر من اینطوری اومد).و یه نکته دیگه ,میتونی مثل من چند تیکه ابر در قسمت زیر و کنار هاردت قرار بدی و اینطوری صداشو کمتر کنی

در ضمن در وب سایتت خبری از انتی فیلتر نبود!!

Mehran NZ
01-01-2007, 04:27
مادربورد 64 بیت هست؟!!!!!!
یعنی چی؟
من به فروشنده گفتم مادربورد 64بیت می خوام (برای ویستا ) اون هم این رو بهم معرفی کرد

HD Tune
و HD Tach رو شما تو انجمن پیدا کن دانلود کن و بعد نصب و بعد تست کن یه عکس ازش قرار بده اینجا
اینا لینک عکسها هستند (گفتم بیخودی صفحه رو سنگین نکنم)
اگه میشه در مورد قسمت دوم سوالم هم راهنمایی کنید

میتونی مثل من چند تیکه ابر در قسمت زیر و کنار هاردت قرار بدی و اینطوری صداشو کمتر کنی
ابر؟ بی خیال بابا

در ضمن در وب سایتت خبری از انتی فیلتر نبود!!
این و که گفتی شک کردم فکر کردم خراب شدن ولی همین حالا دوباره امتحان کردم دیدم سالمه سالمه
وقتی وارد سایت شدی برو تو قسمت فیلتر شکن تضمین میکنم کارت راه میفته
اگه مشکلی داشتی تو قسمت نظرات شما بگو یا تو همین پی سی pm بذار

MaFia
01-01-2007, 04:56
من به فروشنده گفتم مادربورد 64بیت می خوام (برای ویستا ) اون هم این رو بهم معرفی کرد

چشم همین حالا امتحان میکنم از قسمت benchmark عکس بگیرم دیگه درسته؟
اگه میشه در مورد قسمت دوم سوالم هم راهنمایی کنید

ابر؟ بی خیال بابا

این و که گفتی شک کردم فکر کردم خراب شدن ولی همین حالا دوباره امتحان کردم دیدم سالمه سالمه
وقتی وارد سایت شدی برو تو قسمت فیلتر شکن تضمین میکنم کارت راه میفته
اگه مشکلی داشتی تو قسمت نظرات شما بگو یا تو همین پی سی pm بذار
خیر از تب دوم عکس بگیرید + بنچ مارک ( همه برنامه بسته و هیچ برنامه ای در بک گراند نباشه)

مادربورد 64 بیتی هم فکر نمی کنم وجو خارجی داشته باشه!!
ایکس پی و حتی ویستا هر دو در 2 نسخه عرضه شدن هم 32 بیتی و هم 64 بیتی که این امر فقط به سی پی یو ربطی داره به مادربورد ربطی نداره

Mehran NZ
01-01-2007, 05:18
مافیا جان بی زحمت یکبار دیگه پست قبلیم و نگاه کنید اصلاحش کردم (شما ماشاالله چقدر سریعی اجازه ویرایش هم به ادم نمی دی)

MaFia
01-01-2007, 05:33
عکس ها چیز خاص و مشکلی رو نشون نمیده
همه چی خوب و سالم هست
فقط یه مقدار تایم دسترسی بالاست
که با به دیفرگ 100% بهتر میشه
شما درایو سی رو یه دیفرگ کن
کلا مکستور های بازار مخصوصا دیاموند های 10 زیاد جالب نبودن
سوال دوم شما چی هست ؟

Mehran NZ
01-01-2007, 05:36
عکس ها چیز خاص و مشکلی رو نشون نمیده
همه چی خوب و سالم هست
فقط یه مقدار تایم دسترسی بالاست
که با به دیفرگ 100% بهتر میشه
شما درایو سی رو یه دیفرگ کن
کلا مکستور های بازار مخصوصا دیاموند های 10 زیاد جالب نبودن
خدا رو شکر

سوال دوم شما چی هست ؟
من وقتی سیستم رو از روی کیس reset میکنم بصورت معمول اینه که یه صفحه ابی بیاد وکل سیستم رو چک کنه ولی مال من اینطوری نمیشه همچنین بعضی وقتا که کامپیوترم رو روشن می کنم اگه سریع بخوام وارد اینترنت بشم(همون دقایق اول) کامپیوتر هنگ میکنه

MaFia
01-01-2007, 05:51
شاید تو استارت آپ ویندوز شما برنامه سنگین و یا ..... قرار داره
اون چک دیسک هم که اول میاد همیشه قرار نیست بیاد
شما تو استارت تو ران بروید بعد تایپ کنیدmsconfig اونجا تو تب استارت آپ برنامه هایی که لزومی نداره اول ئیندوز باشه رو تیکش رو بردارید

Mehran NZ
01-01-2007, 06:01
شاید تو استارت آپ ویندوز شما برنامه سنگین و یا ..... قرار داره
اون چک دیسک هم که اول میاد همیشه قرار نیست بیاد
شما تو استارت تو ران بروید بعد تایپ کنیدmsconfig اونجا تو تب استارت آپ برنامه هایی که لزومی نداره اول ئیندوز باشه رو تیکش رو بردارید
نه مشکل از اونجا نیست چونکه از همون روز اول که کامپیوتر رو خریدم این مشکل رو داشت حتی مادربورد رو عوض کردم بازم حل نشد فروشنده گفت از تنظیمات مادربورده به نظر شما ممکن این حرف درست باشه؟یعنی میشه مادربورد رو تنظیم کرد که چک دیسک بیاد یا نه

Lord_theOne
01-01-2007, 08:40
عزيز شما اول Bios مادربردتون را آپديت كنيد
mehshad جان شما هارد را خفه مي كنيد و دماي هارد بالا مي رود و كارايي كم مي شود بهتر كه فن هارد بگذاري
همانطور كه مافيا گفتند هارد شما مشكلي ندارد ولي يك دسترسي به اطلاعات يكم بالا هست احتمالا برنامه اي يا آنتي ويروسي داشته كار مي كرده يك چكي بكن
اينترنت هم شما يك مودم ديگه روي سيستمت امتحان كن كه مطمئن باشي سالم هست
معمولا ايراد ويندوز هست كه گير مي كند يا PCI مودمت را عوض كن

mehshad
02-01-2007, 02:29
mehshad جان شما هارد را خفه مي كنيد و دماي هارد بالا مي رود و كارايي كم مي شود بهتر كه فن هارد بگذاري

اتفاقا چون خودم نسبت به دمای هارد حساسیت داشتم چک کردم و دیدم که تقریبا هیچ تاثیری نداره:blush:
اما واقعا صدای هارد کم شده . پیشنهاد میکنم کسانی که با صدای هاردشون مشکل دارن اینو یه بار امتحان کنن

mehshad
02-01-2007, 02:36

اتفاقا چون خودم نسبت به دمای هارد حساسیت داشتم چک کردم و دیدم که تقریبا هیچ تاثیری نداره:blush:
اما واقعا صدای هارد کم شده . پیشنهاد میکنم کسانی که با صدای هاردشون مشکل دارن اینو یه بار امتحان کنن

Mehran NZ
02-01-2007, 03:52
بابا چرا این چک دیسک من کار نمیکنه هیچ کی بلد نیست ؟

mavesta
03-01-2007, 10:36
سلام
صدای هارد رو کم کردی؟ چه طوری؟میشه لطف کنی بیشتر توضیح بدی؟
موفق باشین

Mehran NZ
05-01-2007, 04:11
دوستان من دیروز می خواستم بایوس مادربورد رو اپدیت کنم تا شاید مشکلم حل بشه ولی نتونستم یعنی وقتی رفتم تو سایت گیگا مدل مادربوردم رو توی لیست مدلهاش برای دریافت بایوس پیدا نکردم
این هم مدل مادربوردم GA-81915P Duo
خواهشا کمک

MaFia
05-01-2007, 04:53
یه برنامه هست برای :
q-bios خودش اتوماتیک دانلود و تو همون ویندوز نصب می کنه بایوس جدید رو
تو سی دی مادربوردت باید باشه

mamal252
14-01-2007, 15:16
سلام دوست عزیز
والا چون خودم این مشککلو داشتم و بعد از چند مدت تمام هاردمو از دست دادم دلم برات سوخت. بی چون و چرا بگم همهی بچه ها یه جورایی چرت و پرت گفتنو من خودم هارد 200 سیگیت داشتم و همینجوری بود. مکستور - سامسونگ -وسترن و همشون همینجوری هستن.دلیلش دور بالای هارد هست. به احتما زیاد هاردت باید ساتا تو باشه.یه لینک برات میزارم و برو برنامشو دانلود کن.
با این برنامه که مربوط به شرکت هیتاچی هست میتونی سرعت چرخش دیسک و درنتیجه صدای هادتو کم کنی عزیز.یه سی دی بوت بساز و سیستمتو باهاش بیار بالا.توی قسمت Change Acoustic Level میتونی سرعت رو تنظیم کنی. مطمئن باش جواب یده.
اینم راهنماش :
اگه بازم نفهمیدی باید چیکار کنی برام میلبزن ا بهت بگم

Mehran NZ
15-01-2007, 03:43
ممنون دوست عزیز یه سوال داشتم شما هم ویندوزت چک دیسک نمیکرد؟