PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمام میان‌برهای صفحه‌كلید برای ویندوز و‌ آفیس Windows XP And Office 2003 Keyboard Shortcut

***Spring***
27-12-2006, 14:40
Windows XP And Office 2003 Keyboard Shortcuts

...حرفه‌ای‌‌های كامپیوتر می‌دانند كه استفاده از میان‌بر‌های صفحه‌ی كلید هم در سرعت كار و هم در افزایش دقت تاثیر به‌سزا و چشم‌گیری دارد...این كتاب كه تمام میان‌برهای صفحه‌كلید را برای ویندوز و برنامه‌ی آفیس گرد آورده و به بیان چگونگی استفاده درست و سریع از آن‌ها پرداخته است...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حجم : 3.2 مگابایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Balrog
27-12-2006, 15:12
دستت درد نكند اى دوست!

***Spring***
27-12-2006, 15:54
دستت درد نكند اى دوست!

...اینسان نمی یابی ز من حتا نشان ای دوست!...

خواهش میکنم ای دوست! :) ;) ...

meghdad23
28-01-2007, 12:43
سلام

آقا چطور باید دانلود کرد؟؟؟

***Spring***
28-01-2007, 12:59
روی لینک بالا کلیک بفرمایید ... این هم لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا اون رو توی صفحه جدید باز کنید ، وارد سایت راپید میشوید ... آموزش دانلود از راپید رو هم، دوستان تاپیک توضیحات اون رو قبلآ گفتند...ولی با اینحال در صفحه اول از گزینه Free استفاده بفرمایید ... در صفحه بعدی هم بعد از گذشتن زمان تایمر صفحه ... کد رمزی رو که نوشته ، وارد کنید... بحالت عادی و با ویندوز دانلود کنید ...یعنی از دانلود منیجر استفاده نشود ...

***Spring***
17-08-2007, 13:42
Windows XP And Office 2003 Keyboard Shortcuts

... لینک پست اول از سایت rapidshare .de است و هنوز درسته و پابرجاست ... این هم یک لینک دیگه برای همین کتاب از سایت rapidshare .com ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

by Guy Hart-Davis
Paperback: 196 pages
Publisher: McGraw-Hill Osborne Media; (March 03, 2004)
Language: English
ISBN: 0072255005
Format: CHM
Size:3465107 bytes
Archive Size: 3456342 bytes

This portable how-to guide provides you with that quick on-the-job tutorial that will save you time, simplify your keystrokes, and reduce mouse stress, leading to increased efficiency while working in Windows XP and Internet Explorer, Word 2003, Excel 2003, PowerPoint 2003, Outlook 2003, Access 2003, and more Windows XP and Office applications. Author, Hart-Davis, not only guides you through inbuilt keyboard shortcuts, but also teaches how to customize shortcuts using custom utilities.

حجم : 3.4 مگابایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Single man
26-08-2007, 08:34
با سلام به Spring عزيز
از اينكه دوباره زحمت آپ كردن اين كتاب مفيد رو كشيدي
از شما بسيار ممنونم
با آرزوي موفقيت روز افزون براي همه ايرانيان

محمد88
27-09-2007, 21:18
انصافا دستت درد نکنه ، یه جورایی بهش نیاز داشتم.التماس دعا.

Sharim
27-09-2007, 22:41
دوست عزیز ممنون بابت کتاب
میتونم بپرسم چرا از persiangig یا سایت ها مشابه با لینک مستقیم استفاده نمیکنید ؟ rapidshare متاسفانه مشکلات زیادی رو برای افراد به وجود میاره

***Spring***
28-09-2007, 00:19
انصافا دستت درد نکنه ، یه جورایی بهش نیاز داشتم.التماس دعا.

خواهش میکنم :20:... خیلی خوشحالم که کتاب مفید بود ... موفق و پیروز ، شاد و خوشحال باشید...

دوست عزیز ممنون بابت کتاب
میتونم بپرسم چرا از persiangig یا سایت ها مشابه با لینک مستقیم استفاده نمیکنید ؟ rapidshare متاسفانه مشکلات زیادی رو برای افراد به وجود میاره

خواهش میکنم ... اما در مورد آپلود ، لینک بیشتر کتابها رو از توی اینترنت پیدا و معرفی میکنم ... persiangig هم خیلی خوب نیست ، بیشتر وقتها ، قابل دسترسی نیست ، یا مشکل پهنای باند یا مشکل دیگه ...

اونهایی رو که بخوام آپلود کنم ، حتمآ یه سایت خوب آپ میکنم ( قبلآ یه سری بوده ) ... که البته اون سایت ف/ی/ل/ت/ر شده ...بهترین محل آپلود الآن خود p30world است ، که تا حالا ، اونهایی رو که خواستم و امکانش بوده همینجا برای همه دوستان آپ کردم ... متشکرم از توجه شما ... موفق و پیروز ، شاد و خوشحال باشید...

rooholla_86
08-10-2007, 01:16
مر30 خيلي باهال بود