PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت اکسپلورر 7

HELLBOY_HP
26-12-2006, 19:14
اینترنت اکسپلورر 7 رو میخواستم ممنون

WooKMaN
26-12-2006, 19:26
Internet Explorer 7 FINAL 7.0.5730.11

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

14.8MB

عزيزدل روي دكمه download كليك ميكني يه صفحه باز ميشه روي عبارت To go to the correct download page for this file, click here كليك كن ، دانلود ميشه ...

;)

mahyarSAMSUNG
27-12-2006, 03:46
یعنی نسخه ی اصلیش اومده و من خبر نداشتم ؟؟؟؟؟

mahyarSAMSUNG
27-12-2006, 03:54
اینکه پسورد میخواد . من با Dap دانلود میکنم پسورد میخواد

HELLBOY_HP
27-12-2006, 10:03
سلام سامی چرا من هر جا میرم تو رو میبینم
در ضمن فایل pass میخواد.

comet
27-12-2006, 10:48
اگر ويندوز شما سرويس پك دو رو داره و از طرفي validate يا به عبارتي قانوني هم شده با مراجعه به نشاني زير مي تونين، اينترنت اكسپلورر 7 را با حجم 14.8 مگابايت مستقيماً از سايت مايكروسافت دانلود كنيد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ضمناً اگر اينترنت اكسپلورر 7 رو نصب كردين، خوبه كه نخستين بروزرساني ارائه شده توسط مايكروسافت براي مرورگر IE7 را نيز از نشاني زير دانلود و نصب كنيد. براي دانلود و نصب اين مورد هم لازم است ويندوز شما قانوني باشد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ظاهراً Phising Filter تعبيه شده در اينترنت اكسپلور 7 كه وظيفه جلوگيري از «هويت دزدي» اينترنتي را دارد(منظور بازشناختن سايتهاي جعلي است كه با الگوبرداري مو به مو از سايتهاي اصلي ايجاد شده اند و اطلاعات كاربراني را كه فريفته شباهت ظاهري آنها با سايتهاي اصلي شده اند، سرقت مي كنند) هنگام بازديد از برخي سايتها موجب بالا رفتن بار پردازنده رايانه و كندي اجراي برنامه ها مي شود. با نصب بروزرساني ارائه شده توسط مايكروسافت اين مسأله بر طرف مي شود.
البته اين امكان وجود دارد كه پس از نصب اينترنت اكسپلور 7، قابليت Phishing Filter را در آن غيرفعال كرد.
راستي! تا يادم نرفته، اين نسخه از اينترنت اكسپلورر در بخش آپديتهاي ويندوز نيز قرار داده شده. لذا اگر ويندوز شما قانوني است و امكان آپديت مستقيم آن از روي سايت مايكروسافت وجود دارد با اجراي گزينه «ويندوز آپديت» نيز مي توانيد آن را دريافت كنيد.
من در ابتداي عرضه اين نگارش از اينترنت اكسپلورر، چند روزي از آن استفاده كردم اما به دلايلي ترجيح دادم با حذف آن همچنان از اينترنت اكسپلورر 6 استفاده كنم. به هر صورت براي استفاده از اين نگارش و فائق آمدن بر برخي از نارسايي ها يا مواردي كه به مذاق شما خوش نمي آيد، لازم است در مورد اين نگارش از اينترنت اكسپلورر اطلاعات بيشتري داشته باشيد كه البته مجالي براي طرح آنها در اين جا نيست.
:)

WooKMaN
27-12-2006, 20:26
اینکه پسورد میخواد . من با Dap دانلود میکنم پسورد میخواد
من با دانلودر خود FF تست كردم مشكلي نبيد ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Reza_Sadeghi
29-12-2006, 01:55
من IE 7.0 رو روي XPSP2 نصب كردم اما متاسفانه متوجه شدم نسخه نهايي IE 7 صفحات فارسي رو به درستي Save نمي كنه.
وقتي يك صفحه فارسي Unicode رو كه چه به صورت Online و چه Offline ذخيره مي كنم كدهاي مربوط به زباني كه صفحات با آن نوشته شده اند به جاي محتويات آن نمايش داده مي شود.
نمي دونم روي Vista هم همينطور هست يا نه.

دوستان اگه اطلاعات بيشتر يا تاپيكي كه راجع به اين مشكل بحث كرده دارند لطفا آدرسشو بذارين.