PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك فوري

mehdizadeh62
25-12-2006, 23:05
من N70 دارم مي خوام عوضش كنم K800 بهتره يا N73 ؟؟؟؟؟؟؟

ShahabSAMSUNG
26-12-2006, 00:02
اولاً که دلیلت رو برای عوض کردن گوشیت بگو.
دوماً آخه کی میره گوشی نوکیای فنلاندی که الانه بهترین گوشی دنیاست رو بده و یه گوشی چینی که رتبه چهارم داره بگیره؟ این کار رو شدیداً نفی می کنم. ولی در مورد N73 نظرم اینه که خوب جدیدتره و اگه بخوای N70 رو عوض کنی بهتره فقط همینو بگیری.

kiarash3500
26-12-2006, 00:14
دوماً آخه کی میره گوشی نوکیای فنلاندی که الانه بهترین گوشی دنیاست رو بده و یه گوشی چینی که رتبه چهارم داره بگیره؟ این کار رو شدیداً نفی می کنم. ولی در مورد N73 نظرم اینه که خوب جدیدتره و اگه بخوای N70 رو عوض کنی بهتره فقط همینو بگیری.

من هم موافقم
گوشی ان 73 بگیری بهتر از کا 800 هست

Kolang
26-12-2006, 00:32
من کاری به سازنده گوشی ندارم
اما...
کیفیت بسیار بالاتر دوربین فیلمبرداری...
صفحه نمایش بهتر و بزرگتر...
داشتن سیستم عامل
دلایل برتری n73 نسبت به k800 هستند
از اونجایی که سایز هر دو هم یکیه دیگه کسی نمیتونه به بزرگ بودن n73 ایراد بگیره. در کل k800 برتری ای نسبت به n73 نداره.
بدون شک n73 رو بهتون پیشنهاد میکنم

amin_metal1370
26-12-2006, 00:39
من N70 دارم مي خوام عوضش كنم K800 بهتره يا N73 ؟؟؟؟؟؟؟
دوست من سلام.
اول از همه یه توصیه از من داشته باش شما اینجا به هیچ نتیحه ای نمی رسی چون هر کس بر اساس سلایق و علایق خودش حرف می زنه.اگه یه سرچ بکنی حداقل 5 تا تاپیک با همین موضوع و مرتبط به این(انتخاب بین کا 800 یا ان 73) هست.همه هم ناقص و بر اساس تعصب بی جا بعضی افراد.الان کا 800 تو سونی اریکسون و ان 73 تو نوکیا جز بهترین ها هستند.اما در کل(این نظر شخصی منه که براساس ریویو ها هست)کا 800 دیزاین بهتری داره و کیفیت عکاسی دوربینش عالی هست همچنین دارای غلش زنون هست که یه نوآوری مجسوب میشه.اما در عوض فیلمبرداری آن کیفیت پایینی داره.
در نقطه مقابل ان 73 عکاسی خیلی خوب(اما نه در حد کا 800)،فیلم برداری خیلی خوب.دارا بودن سیستم عامل و نکات منفی اون می تونه طراحی نامناسب،لق شدن کاور دوربین بعد از یه مدت و ...
اما در کل انتخاب نهایی با خود شماست.با توجه به مطالب بالا می تونی نتیجه گیری بکنی.
(این هم یکسری لینک برای کا 800:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این هم برای ان 73:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Kolang
26-12-2006, 00:49
اصلاااااااااااااا
کی گفته عکاسیه k800 بهتره؟
اتفاقا! عکس هایی که با n73 گرفته شده شفافیت بیشتر و رنگ های زیباتری دارند
بزارین دوستمون خودش قضاوت کنه
در لین زیر تعداد زیادی عکس در محل هی مختلف و با هر دو گوشی گرفته شده. شما خودت برو ببین
بعید میدونم k800 در هیچ موردی بتونه از n73 جلو بزنه.

mehdizadeh62
26-12-2006, 08:44
دمتون گرم. ممنون كه اينقدر زود جواب دادين.مگه k800 سيستم عامل نداره؟ اگه اينطور باشه بدون شك N73 مي گيرم.ولي هيچ كس راجبه كيفيت بخش صداشون چيزي نگفت.عكسها رو ديدم اگه دستكاري نشده باشن به نظر من عكسهاي K800 بهتره بنظرتون عكسهاي N73 پر رنگ نيست؟ راستي گارانتي مهمه؟ چون فرق قيمتش خيليه.بازم ممنون.

Kolang
26-12-2006, 09:48
دمتون گرم. ممنون كه اينقدر زود جواب دادين.مگه k800 سيستم عامل نداره؟ اگه اينطور باشه بدون شك N73 مي گيرم.ولي هيچ كس راجبه كيفيت بخش صداشون چيزي نگفت.عكسها رو ديدم اگه دستكاري نشده باشن به نظر من عكسهاي K800 بهتره بنظرتون عكسهاي N73 پر رنگ نيست؟ راستي گارانتي مهمه؟ چون فرق قيمتش خيليه.بازم ممنون.

خوب پس من ضایع شدم (واسه عکس ها): laughing: اما میدونی چیه؟ من عکس اولیه رو دیدم! همون که از ماشینا بود. n73 خیلی کیفیت عکسش بهتر از k800 بود. چون حجم هر عکسی هم نزدیکه 1 مگ بود دیگه نرفتم بقیه رو بینم;)
k800 که سیستم عامل نداره
در مورد کیفیت پخش صدا معمولا سونی سرتره. البته این گوشی که سری واکمن نیست. پس کیفیتش هم خیلی خفن نیست.
در مورد گارانتی هم...
من شخصا به هیچ وجه گوشی با گارانتی نمیگیرم. همین یه باری که پول واسه گارانتی دادم واسه هفت پوشتم بسه. هم اینکه هیچ مشکلی برام پیش نیومده و هم اینکه اصلا ارزش نداره این گارانتی های ایرانی. هیچ چیز رو جز گارانتی محسوب نمیکنن.
اما خوب به کسی پیشنها نمیکنم گوشیه بدون گارانتی بگیره! شانسه دیگه. یه وقت دیدی...

mehdizadeh62
26-12-2006, 10:10
خوب پس من ضایع شدم (واسه عکس ها): laughing: اما میدونی چیه؟ من عکس اولیه رو دیدم! همون که از ماشینا بود. n73 خیلی کیفیت عکسش بهتر از k800 بود. چون حجم هر عکسی هم نزدیکه 1 مگ بود دیگه نرفتم بقیه رو بینم;)
k800 که سیستم عامل نداره
در مورد کیفیت پخش صدا معمولا سونی سرتره. البته این گوشی که سری واکمن نیست. پس کیفیتش هم خیلی خفن نیست.
در مورد گارانتی هم...
من شخصا به هیچ وجه گوشی با گارانتی نمیگیرم. همین یه باری که پول واسه گارانتی دادم واسه هفت پوشتم بسه. هم اینکه هیچ مشکلی برام پیش نیومده و هم اینکه اصلا ارزش نداره این گارانتی های ایرانی. هیچ چیز رو جز گارانتی محسوب نمیکنن.
اما خوب به کسی پیشنها نمیکنم گوشیه بدون گارانتی بگیره! شانسه دیگه. یه وقت دیدی...

سيستم عامل برام مهمه پس همون N73 مي گيرم به اون عكسا شايد نشه اعتماد كرد والا N70 خودم قشنگتر عكس مي گيره.شايد اين عكسارو دستكاري كرده بودن.تازه وضوحشون به انداه يه دوربين 3.2 مگاپيكسلي نبود.

Kolang
26-12-2006, 10:56
سيستم عامل برام مهمه پس همون N73 مي گيرم به اون عكسا شايد نشه اعتماد كرد والا N70 خودم قشنگتر عكس مي گيره.شايد اين عكسارو دستكاري كرده بودن.تازه وضوحشون به انداه يه دوربين 3.2 مگاپيكسلي نبود.

سایز عکس ها که درس بودن
همشون 2048x1536 !
الان دانشگاهم. رفتم یه بار دیگه عکس ها رو دیدم. اما من نظرم اینه که عکس های n73 خیلی شفاف تر هستند!
به هر حال
یه نکته دیگه اینکه!
سایت gsmarena معتبر ترین سایت در زمینه موبایله. به اطلاعاتش شک نکن.

mehdizadeh62
26-12-2006, 14:35
سایز عکس ها که درس بودن
همشون 2048x1536 !
الان دانشگاهم. رفتم یه بار دیگه عکس ها رو دیدم. اما من نظرم اینه که عکس های n73 خیلی شفاف تر هستند!
به هر حال
یه نکته دیگه اینکه!
سایت gsmarena معتبر ترین سایت در زمینه موبایله. به اطلاعاتش شک نکن.

من فكر مي كنم عكساي N73 يكم پر رنگ تر بود. البته خيلي مهم نيست هرچي باشه جنسه چيني(sony) معلوم الحاله اصلا بدنش به نظر من يجوريه.اما مطمعن هستي سيستم عامل نداره؟ يعني برنامه نمي شه روش نصب كرد؟ اينكه ضعف بزرگيه.حالا اصلا فكر مي كني خيلي از N70 بهتر باشند؟ ارزش عوض كردن داره؟ N80 هم شنيدم آنتن دهيش كمه.

Actros
27-12-2006, 02:20
من فكر مي كنم عكساي N73 يكم پر رنگ تر بود. البته خيلي مهم نيست هرچي باشه جنسه چيني(sony) معلوم الحاله اصلا بدنش به نظر من يجوريه.اما مطمعن هستي سيستم عامل نداره؟ يعني برنامه نمي شه روش نصب كرد؟ اينكه ضعف بزرگيه.حالا اصلا فكر مي كني خيلي از N70 بهتر باشند؟ ارزش عوض كردن داره؟ N80 هم شنيدم آنتن دهيش كمه.
1_ عکس های N73 خیلی بهتره. K800 در حد n80 عکس میگیره . ولی فلاش بهتری داره.
2_ k800 سیستم عامل نداره .
سونی اریکسون به غیر سری p دیگه هیچکدومش سیستم عامل نداره

Kolang
27-12-2006, 09:34

به نظر من که ارزش نداره N70 رو بدی و N73 بگیری. درسته که گوشیه بهتریه اما اگه میخوای گوشی رو از N70 ارتقا بدی بهتر یکمی صبر کنی تا N95 بیاد و اونو بگیری که کلا گوشی رو متحول کنی;)
البته باید یکی دو ماهی صبر کنی تا قیمتش یکمی افت کنه

mehdizadeh62
27-12-2006, 12:38
به نظر من که ارزش نداره N70 رو بدی و N73 بگیری. درسته که گوشیه بهتریه اما اگه میخوای گوشی رو از N70 ارتقا بدی بهتر یکمی صبر کنی تا N95 بیاد و اونو بگیری که کلا گوشی رو متحول کنی;)
البته باید یکی دو ماهی صبر کنی تا قیمتش یکمی افت کنه

هرچقدر قيمتش افت كنه بازم گرونه فكر نكنم اينقدر بتونم پول موبايل بدم.الان چنده؟

fery joon
27-12-2006, 14:57
والا خیلی رو میخواد کسی بیاد بگه کا800 از ان73 بهتره :blink: ما که هرچی داد میزنیم ان73 سالاره گوشیاس کسی گوش نمیده :angry:

mehdizadeh62
28-12-2006, 12:51
از همتون ممنون. N73 خريدم.صداي هدفنش يكم كمه ولي گوشيه خوبيه همه چيز داره.برنامه هاشو از كجا دانلود كنم؟

Nabakhshoode
28-12-2006, 19:10

تو همیشه همین مطلب بی منطق و الکی رو میخوای بگی ؟ :angry:
کشور سازنده مهم نیست شرکت سازنده مهمه ! الان شرکتهای بزرگی مثه فولوکس و جنرال موتورز و دایلمر کرایسلر و... که خدایه ساخت ماشین هستن دارن کارخونه هاشونو به اروپای شرقی یا آسیایه شرقی انتقال میدن !
شرکتهای ساخت قطعات الکترونیکی و موبایل و کامپیوتر هم همینطور هستن ! چه نوکیا چه سونی چه... !
دلیلشم قیمت پایینه کارگر تو این کشوراست ... و هیچ ربطی به کیفیت اجناس شرکتا نداره ...
اما در مورد N73 و K800 :
ال سی دی : کیفیت هر دو خوبه ولی N73 ال سی دی بزرگتری داره
صدا : کیفیت صدای هر دو خوبه اما صدای N73 بلندتره
عکس : به نظر من چه تو روز چه شب چه حالت ماکرو k800 بهتره ( همه عکسا رو هم دیدم عکسایه N73 پر رنگ تره گاهی هم شبیه رنگایه آبرنگ میشه ) به هر حال من عکسایه K800 رو بهتر میدونم
فیلم : N73 بهتره
برنامه خوری : N73 سیستم عامل سیمبیان داره و برنامه های بیشتری واسش هست
ساپورت رم : K800 بهتره ( 4 گیگ رو ساپورت میکنه اما N73 یک گیگ )
مقاومت در برابر ضربه : N73 مثه اکثر گوشی های شرکت گوشت کوب ساز (نوکیا) !
سرعت: K800 بهتره
طراحی : از نظر من K800 قشنگتره !

هر کس با توجه به نیازش بین این دو گوشی یکی رو انتخاب میکنم ... اگه من باشم احتمالا N73 رو انتخاب میکنم ( به خاطر ال سی دی بزرگش و صدای بلندترش )

Nabakhshoode
28-12-2006, 19:11
از همتون ممنون. N73 خريدم.صداي هدفنش يكم كمه ولي گوشيه خوبيه همه چيز داره.برنامه هاشو از كجا دانلود كنم؟

مبارکت باشه ...

fery joon
28-12-2006, 20:57

مطمئن باش انتخابت درست بوده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مبارکه به جمع ان73 دارها خوش اومدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdizadeh62
28-12-2006, 23:23
ممنون.ولي يه سري برنامه مي خوام.مثه كنترل تلوزيون . photosms . fileman .و .....

fery joon
29-12-2006, 00:20
والا منم خیلی دنبال برنامه هاش میگردم ولی یه کم باید صبر کنیم تا برنامه هاش بیان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nabakhshoode
29-12-2006, 02:31
والا منم خیلی دنبال برنامه هاش میگردم ولی یه کم باید صبر کنیم تا برنامه هاش بیان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام فری جان یه پیام خصوصی واست فرستادم رسیده ؟ آخه جوابی ندادی ؟

mehdizadeh62
29-12-2006, 14:40
سلام فری جان یه پیام خصوصی واست فرستادم رسیده ؟ آخه جوابی ندادی ؟

اگه راجبه برنامه براي N73 هست بزار ما هم ببينيم!! چرا خصوصي؟

MESHKIPOSH
02-01-2007, 22:26
n73 music edition در بازار هست ؟ قيمتش چنده؟؟؟

Actros
02-01-2007, 22:45
ان73 شک نکن