PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همه چیز در باره nero 6.0

leuven
07-06-2005, 16:16
سلام
می دونم که الان میگید , اه ه ه ه ه ه ه باز nero :evil:
و باز هم میدونم که تاپیکهای زیادی در رابطه با برنامه محبوب nero هست
بسیاری از بچه ها واقعا به این برنامه مهارت دارن , ولی خیلیها مثل خودم واقعا دوست دارن چیزای بیشتری ازش بدوند تا آسون تر و جامع تر ازش استفاده کنند :idea:
حالا من با زدن این تاپیک منظورم این بود که اگه لطف کنید و همه دانسته های خودتون رو اینجا قرار بدید واقعا ممنون می شم .
موضوع تنبلی نیست ولی من برا یک سوال در باره nero کلی سرچ کردم نه تنها جوابمو گیر نیاوردم کلی وقت هم گرفت :(
به هر شکل من منتظر نظرات هستم و امیدوارم تاپیک بیهوده ای نباشه . :idea:

Navid
07-06-2005, 16:29
نرو علاوه بر اينكه يه برنامه عالي در رايت انواع سي دي هست چند تا قابليت جالب ديگه هم داره كه كمتر كسي مي دونه :
Nero Wave Editor :
اين برنامه كه همراه با نرو نصب مي شه كارش اينه كه افكت هاي گوناگوني رو صدا مي ده ( مثل برنامه هايي كه براي DJ ها هست )

Nero BackIt Up :
كار اين برنامه اينه كه مي تونه از هارد تون يا هر جايي كه خواستين يه بكاپ ( نسخه پشتيبان ) بگيره كه در كار خودش حرف نداره . مثل بالايي كه امكانات خيلي زيلدي داره
در ضمن كار كردن باهاشم خيلي آسونه

Nero Cover Designer :

با اين برنامه مي شه براي انواع سي دي ها جلد طراحي كرد . مي تونيد به راحتي با قالب هاي آماده اي كه داره جلد سي دي بسازين و پرينت بگيرين

اينم توضيح يه خطي در مورد بعضي برنامه هاي نرو . هر كودوم رو كه خيلي دوست داشتين بيشتر در بارش بدونين بگين تا بيشتر توضيح بدم

leuven
07-06-2005, 16:44
navid جان مرسی برا استارت :)
ممنونم که شروع کردی navid جان
ولی دوست خوبم منظور من از این تاپیک این هست که بدون اینکه سوالی بشه دانسته های خود رو در اینجا قرار بدید .
و اگر هم خارج از حوصله هست که یهو کلی مطلب باید بنویسید می تونید این کار رو در زمانهای مختلف انجام بدید
و به مرور زمان ما یک بانک اطلاعاتی کامل در باره نرو داریم که همه میتو نن جواباشون رو در یک جا گیر بیارن .
مثلا همین copy کردن روی cd چیزیه که من هیچ چیزی در باره ش نمیدونم اگه ممکنه برامون توضیح بدید لطفا :oops:

leuven
07-06-2005, 16:48
navid جان منظورم از copy کردن روی cd همون Nero Cover Designer هست :roll:

Mehdi_Best
07-06-2005, 17:20
نويد جان فكر كنم منظور دوستمون از ايجاد اين تاپيك كاري شبيه اون تاپيكي كه خودت در مورد فايرفكس ايجاد كردي و كلي امكانات و قابليت هاي اون رو بيان مي كني باشه.

leuven
07-06-2005, 17:51
دقیقا همینطوره که گفتی mehdi_best عزیز .
بقول معروف زدی تو خال :wink: :lol:

mpsjavad
07-06-2005, 18:29
با سلام ..

حيف كه من تا اواسط تير نميتونم بيام وگر نه اموزش انواع و اقسام روش هاي رايت كردن رو با نرو ميذاشتم ( ولي در يكي از تاپيك ها من خلاصه توضيحي در مورد اون دادم اما حالا به علت كسرت تاپيك ها نميتونم پيداش كنم :oops:

بدرود :arrow:

Navid
07-06-2005, 19:18
آخه نرو ... نمي دونم مي شه . درسته كه نرو بخش هاي زيادي داره و پلاگين هم داره ولي فكر نكنم مثل فايرفاكس بشه چون اون روزي چند تا برنامه جانبي بهش اضافه مي شه ولي به هر حال هر كمكي از دست ما بر بياد انجام مي ديم

Nesta
08-06-2005, 01:46
سلام آقای mpsjavad خوب بخون که اگه بیفتی‌ دیگه 10 مهر میائی‌ .حواست رو جمع کن.

mpsjavad
08-06-2005, 02:01
سلام آقای mpsjavad خوب بخون که اگه بیفتی‌ دیگه 10 مهر میائی‌ .حواست رو جمع کن.

با سلام ..

ممنون اقا سعيد, از اين كه به فكر ما هستي .. اميدوارم امتحانات پايان ترم من تموم بشه تا بتونم در خدمت شما عزيزان باشم :|

leuven
08-06-2005, 02:41
:D :D :D :D :D :D
:D :D :D :D :D :D
سلام
با مزه است از همه چی صحبت شد بجز این مادر مرده : nero
mpsjavad
جان الهی من فدات شم خوب شروع کن و اون آموزش چگو نگی ساخت cover رو اینجا بذار .
بذار ما هم کلی ازت ممنون شیم و برا امتحانات دعا کنیم , البته چه بنویس چه ننویسی بقول carlos دعا می کنم که اوایل مهر نیای :wink:

leuven
09-06-2005, 15:42
سلام :)
انگار هیچکس نمی خواد یه کمکی کنه چند تا راهنمایی در مورد برنامه محبوب نرو بکنه .
ok منم زیاد اسرار نمی کنم ولی فکر کنید یکی یه سوال در مورد nero می کرد اونوقت فرق میکرد مطمئنا نظر میدادید خوب این فرقش اینه که گفتم هر چی در مورد کارآیی نرو دارید بذارید تا مجبور نباشیم هی بگردیم .
اگه دقت کنید می بینید که تاپیک مراجعه کنده زیاد داره ول چون هنوز محتوا نداره بدرد کسی نمی خوره :!: