PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل جدی با hyper terminal

modirebikar
23-12-2006, 12:25
سلام دوستان
من برای اینکه به کامپیوتر دوستم وصل بشم با hyper terminal یه کانکشن ساختم .موقع شماره گیری تلفن دوستم صدای مودم میاد و ( همون صدای وصل شدن به اینترنت ) و زیر صفحه hyper terminal هم می نویسه که coonected اما نه میشه فایل فرستاد ( با اینکه کامپیوتر دوستم برای wit for call تنظیم شده)و نه میشه از نرم افزار net meeting استفاده کرد ..به نظر شما مشکل از کجا می تونه باشه؟ و آیا setting خاصی لازمه؟
و اینکه آیا نرم افزار دیگه ای وجود داره که بشه بدون استفاده از اینترنت و با خط تلفن بین دو تا کامپیوتر ارتباط نوشتاری ( چت ) برقرار کرد؟
قبلا از همکاری همه اساتید محترم متشکر خواهم شد !
:rolleye:

MAXXX
23-12-2006, 21:45
سلام
فرستادن فایل تنظیم داره ....اصلا میتونید نوشته هایه هم رو ببینید؟

modirebikar
27-12-2006, 14:30
ببخشید که دیر شد ..نه ..نمی تونیم نوشته های هم رو ببینیم..چه جوری باید تنظیمش کرد که لااقل نوشته های همو ببینیم؟

MAXXX
30-12-2006, 06:00
سلام
تنظیماته خاصی نداره فقط یک نفر باید گزینه wit for call رو انتخاب کنه و یه نفر دیگه باهاش تماس بگیره اونوقت مثل internet conection دو کامپیوتره کوچیک اون پایین میاد ....یه نکته راجبه نوشته ها اینه که نمیتونید نوشته هایه خودتون رو ببینید و بعد از نوشتن متن نمیخواد اینتر رو بزنید چون هرچی بنویسی مستقیما رو صفحه نمایش دوستتون نشون داده میشه البته بعضی وقتا یکم تاخیر داره

*meisam*
30-12-2006, 11:04
من یک سوال داشتم
آیا وقتی از این برنامه استفاده میکنی بر روی قبض تلفن هم اضافه میشود؟؟؟؟؟؟ :blink:

MAXXX
30-12-2006, 20:19
من یک سوال داشتم
آیا وقتی از این برنامه استفاده میکنی بر روی قبض تلفن هم اضافه میشود؟؟؟؟؟؟ :blink:

با اجازه بزرگتر ها ..........معلومه که اضافه میشه