PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك در آوركلاك X2 3800

ForceX
23-12-2006, 00:00
سلام
خيلي ببخشيد كه عكسا كيفت نداره چون با موبايل گرفتم ولي نوشته ها قابل خوندن من كه هيچي حاليم نيست شما راهنمايي كنيد در مورد ولتاژ و اين جور چيزاش ميخام تا 2500 يا 2400 اورش كنم يه سري عكس از سيستم هم گذاشتم و يه عكس از پاور غير از اور كلاك يه سري سوال هم دارم مشخصات سيستمم دقيقا اينه
CPU:X2 3800 S939
M.B:ABIT AN8 Fatality SLI nforce 4
RAM:2 * 1GB OCZ DDR400
VGA : 2* PX7900GT Extreme (ليدتك)
POWER : GREEN 780B EPS

اولا در مورد سي پي يو كه گفتم و ممنون اگه از رو عكسها رهنماييم كنين و اگر هم عكس ديگه اي نياز بود بگيد بزارم
دوما در مورد مينم سوال داشتم اين مين قوي تر از ABIT AN9 Fatality SLI هستش؟ چون قيمت اين مين هنوز بالاست و من ارزون ترين قيمتي كه تو اينترنت پيدا كردم 213 دلار بود و گرون ترينشم 245 دلار و خودم هم از ايران 6 ماهپيش 270 تومن خريدم ميدونم مين عالي هست ولي چرا AN9 قيمتش 160 دلاره آيا ضعيفتر عمل ميكنه با وجود اينكه انفورس 5 هست ؟يا تكنولوژي هاي بكار رفته فرق ميكنه ؟ ارزش داره كه اين مين رو بفروشي و AN9 بخري؟ لطفا منو توجيح كنين
سوما كولينك TT Tide Water Plus اگه اشتباه نكنم تو ايزان هست و با اين تصويري كه من از كيس گذاشتم به نظر شما ميتونم جاش بدم البته پشت كارت ها مودم هم قرار گرفته و اينكه با اين پاور مضخرف مشكلي برام پيش نمياره؟
چهارما تا حالا مشكل خاصي واسه سيستم پيش نيومده با اين پاور به نظر شما عوضش كنم مثلا با پاور TAGAN مدل 1100 واتي كه در اينده تو ايران مياد :eek:

در كل اگه يه راهنمايي جامع و كامل بكنيد ممنون ميشم
اين هم عكسها::
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ForceX
23-12-2006, 17:35
احدي نميخاد به ما كمك كنه؟؟

hiwa_it
23-12-2006, 18:44
uGURU Utility این بخش برای اوور کردن مینت هست برو اینجا و

voltages control رو بزار رو user define اینجوری باز میشه برای اوور کردن ،بعد با همین multiplier factor یعنی ١٠x شروع کن external clock رو ١٠ تا ١٠ ببر بالا با بالا بردن external clock باید ولتاژ هم بره بالا تست کن خبرش رو به ما هم بده
تا بعد بریم سر رمهات راستی فن رمهات کو؟ این مین همراه خودش فن برای رم داره

hiwa_it
23-12-2006, 19:02
در هر باز تست کردن اگه ویندوز بالا اومد که چه بهتر باید دما رو کنترل کنی و بنویسی اگه بالا نیومد external cpu رو بیار پایین

shahi-007
23-12-2006, 20:15
ببخشید این سوال را می کنم.ولی می شه یکی به من بگه که اورکلاک کردن یعنی چی؟

چون یه جای دیگه هم داشتند در مورد اورکلاک کردن کارت گرافیک حرف می زدند و من هیچی نفهمیدم.
با تشکر

ForceX
23-12-2006, 20:32
مرسي hiwa_it
من كلاك رمم رو اوردم رو 333 و فركانس سي پي يو رو بردم رو 2.5 سيستم بالا نيومد اوردم رو 2.4 بالا اومد ولي تو ويندوز ريست شد اوردم رو 235 ريست نشد ولي وسط بنچ مارك هنگ كرد اوردم رو 230 مشكل نداشت ولي توجه داشته باش من نه به ولتاژ دست زدم نه به پي سي آي كلاك فك كنم ريست سيستم بخاطر همين بود بيزحمت دقيق واسم توضيح بده از رو عكسها كه ولتاژ رو كجا بالا ببرم
در ضمن ميدونم رو اين مين باس فن باشه ولي چيزي نبود همه چيز بود غير اين
راستي من سوال زياد كردم اگه ميدونيد جواب بديد مرسي اينم نتايج اوليه تست رو فركانس 2300 و گرافيك هم رو 520\1630

هنوز كور گرافيكو درست بالا نبردم ميخام امتياز رو برسونم رو 8000 اگه كمك كني مرسي

hiwa_it
23-12-2006, 20:51
مرسي hiwa_it
من كلاك رمم رو اوردم رو 333 و فركانس سي پي يو رو بردم رو 2.5 سيستم بالا نيومد اوردم رو 2.4 بالا اومد ولي تو ويندوز ريست شد اوردم رو 235 ريست نشد ولي وسط بنچ مارك هنگ كرد اوردم رو 230 مشكل نداشت ولي توجه داشته باش من نه به ولتاژ دست زدم نه به پي سي آي كلاك فك كنم ريست سيستم بخاطر همين بود بيزحمت دقيق واسم توضيح بده از رو عكسها كه ولتاژ رو كجا بالا ببرم
در ضمن ميدونم رو اين مين باس فن باشه ولي چيزي نبود همه چيز بود غير اين
راستي من سوال زياد كردم اگه ميدونيد جواب بديد مرسي اينم نتايج اوليه تست رو فركانس 2300 و گرافيك هم رو 520\1630

هنوز كور گرافيكو درست بالا نبردم ميخام امتياز رو برسونم رو 8000 اگه كمك كني مرسي
در کل اوور باید از پایین به بالا برد ولی تو برعکس داری عمل میکنی

نه اگه ولتاژ بالا نبری نمیشه ولتاژ رو ببر رو ١.٤٥ با2.6 تست کن اگه نشد ببر رو 1.5 نترس من مثل سی پی یو تو رو تا ١.65 کشیدم اگه بازم نشد ولتاز رو رو ١.٥ نگه دار و2.5 رو بزار رو 2.40 و بیا پایین ولی تست نگیر من میخوام حدود دستم بیاد تا رمت رو اوور کنیم و شاید بازم بالا بردیم ;)
دما یادت نره حتما دما رو هم برام بزار
و نه کارت گرافیک و نه رم رو دست نزن جفتش رو بزار رو دفالت اوور کردن حوصله میخواد عجله نکن;)

ForceX
23-12-2006, 21:17
اقا چطوري رم رو نكنم 333 اگه نكنم و فقط ولتاژ رو بالا ببرم و فركانس كه اصلا رو 230 هم سيستم بالا نمياد بايد حتما بره رو 333
اين كارايي هم كه گفتي عملي نبود
چه كنم؟؟؟/

ForceX
23-12-2006, 21:27
ركورد جديد بردم رو 232 ديگه جا نداره خدايي بردمش رو 233 بازم هنگ كرد

hiwa_it
23-12-2006, 21:39
رم رو بزار رو 333
حالا یه کاری کن multipilier رو بزار رو 9x ولتاژ 1.5 و روی 270 من میگم این کار میکنه :tongue:

ForceX
23-12-2006, 23:49
الان اينو از خودت ساختي؟ يا داري راست ميگي؟

hiwa_it
24-12-2006, 01:19
نه بابا جدی میگم ای بابا :blink: