PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در زمینه divx

albous
22-12-2006, 16:50
سلام خدمت همگی دوستان من می خواستم بدونم این فیلم ها که به وسیله ی divx فشرده میشن کاهش کیفیت دارند یا دقیقا مطابق اصل هست بعد تا چه حد این فشرده کردن را انجام میدن
و اینکه آیا برنامه ای هست که کیفیت را پایین نیاورد و بیشتر از این برنامه فایل هارا فشرده کند
با تشکر

Mahdi Hero
22-12-2006, 16:58
تا اونجايی که من ميدونم فرمته دايويکس avi و دارايه کيفيته dvd اما حجمه خيلی پايين تر
يعنی حجمه avi هستش

MAXXX
22-12-2006, 19:37
سلام
آره کاهش کیفیت دارن ولی خیلی کم که اون هم بستگی به نرم افزار تبدیلت و همچنین تنظیمات تبدیل داره البته یه سری فیلم های dvdrip با فرمت divx روی نت وجود داره که کیفیت اونا با dvd تفاوتی نداره

snebi
24-12-2006, 00:08
سلام
آره کاهش کیفیت دارن ولی خیلی کم که اون هم بستگی به نرم افزار تبدیلت و همچنین تنظیمات تبدیل داره البته یه سری فیلم های dvdrip با فرمت divx روی نت وجود داره که کیفیت اونا با dvd تفاوتی نداره

دقیقا درسته بهترین برنامه برای این کار هم Gordain knot هست خیلی کامل هست و باید بلد باشی باهاش کار کنی بهترین کیفیت ممکن رو به شما میده

f4l2z4d
24-12-2006, 14:46
سلام خدمت همگی دوستان من می خواستم بدونم این فیلم ها که به وسیله ی divx فشرده میشن کاهش کیفیت دارند یا دقیقا مطابق اصل هست بعد تا چه حد این فشرده کردن را انجام میدن
و اینکه آیا برنامه ای هست که کیفیت را پایین نیاورد و بیشتر از این برنامه فایل هارا فشرده کند
با تشکر

برنامه Divx Converter که من برا تبدیل فیلم های ضبط شده از دی وی بی استفاده میکنم بی نظیره !

MaFia
24-12-2006, 15:44
اولین چیزی که کاهش پیدا می کنه
رزولوشن هست
یعنی تو روزلوشن های بالا دیدن دیویکس فاجعه هست
ولی در کل من یکی طرفدارش هستم
ولی خب با اومدن HD دیگه دی وی دی هم تعطیل شده
و اگه واقعا در تی وی های HD رزولوشن HD رو بیینیم دیگه دیویکس که هیچی دی وی دی رو هم می گذاریم کنار
ولی خب حالا کو تی وی HD و کو سرعت دانلود
من همه آرشیو خودم Divx هست

jooya
29-12-2006, 22:22
برنامه Divx Converter که من برا تبدیل فیلم های ضبط شده از دی وی بی استفاده میکنم بی نظیره !

من هم این برنامه رو گرفتم ولی نمی دونم کجا باید fps رو تنظیم کنم خودش به صورت پیش فرض 29 میزاره که من نمیخوام ، لطفآ کمکم کنید .