PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با اتوکد دارم؟لطفا کمک کنید

aria irani
22-12-2006, 14:54
سلام دوستان
من یه فایل اتوکد دارم توش فارسی تایپ شده ، هر کاری کردم فونت فارسیش درست نشد چطوری باید درستش کنم

حجمش هم زیاد نیست 70کیلوبایت هست اگه امکان داره یکی که وارده بگه لینک دانلود فایل رو هم میزارم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا به صورت عکس یاpdf برام تبدیلش کنید و برام بزارید تا بتونم فونت فارسیش رو بخونم

واقعا شرمندم و واقعا محبت میکنید کارم رو راه بندازید
ممنونم

HAMIDJAHANGIRI
03-01-2007, 22:35
سلام دوستان
من یه فایل اتوکد دارم توش فارسی تایپ شده ، هر کاری کردم فونت فارسیش درست نشد چطوری باید درستش کنم

حجمش هم زیاد نیست 70کیلوبایت هست اگه امکان داره یکی که وارده بگه لینک دانلود فایل رو هم میزارم

لطفا به صورت عکس یاpdf برام تبدیلش کنید و برام بزارید تا بتونم فونت فارسیش رو بخونم

واقعا شرمندم و واقعا محبت میکنید کارم رو راه بندازید
ممنونم

فایلت را میل کن به این آدرس HMDJAHANGIRI@YAHOO.COM تا برات درست کنم وفونت فارسی برات بفرستم تا ازاین مشکلات پیدا نکنی.

hamed_ba
15-05-2007, 01:01
برای دیدن نوشته های فارسی به لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فونت های فوق را به پوشه برنامه اتوکد - پوشه font و در برنامه اتوکد با فرمان recover تمام به هم ریختگی ها را درست

al asghari
15-05-2007, 11:35
تمامي فونت هاي فارسي را مي توني از آدرس زير دريافت كني بعد از unzip داخل فولدر فونت اتوكد بريز حالا تمامي نوشته هاي فارسي قابل خواندن است