PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با بروزرساني zonealarm

محمد امين
06-06-2005, 20:17
سلام دوستان
من zonealarm v5.5 رو با سريال درست نصب كردم و خوب هم كار ميكنه ولي براي بروزرساني antivirus پيغام ميده كه: "recieve failed". چجوري ميشه اين مشكل رو حل كرد؟
ممنون.

پوریا
06-06-2005, 20:27
من هم اول از اين zonealarm v5.5 با انتي ويروسش استفاده ميكردم . الان فهميدم كه نه انتي ويروس خوبيه ونه فايروال خوبيه :wink:

rootnt
06-06-2005, 20:37
نخير.
من استفاده ميكنم خيلي هم خوب كار ميكنه.
ولي بعضي موقع ها موقع آپديت كردن اين پيغام رو ميده.
من دوباره سعي مي كنم/ معمولا با يكي دو بار سعي كردن درست ميشه .
1-2 بار هم اتفاق افتاد كه هر چقدر سعي كردم درست نشد و گذاشتم يه روز ديگه آپديت كردم.
ولي هر چي هست از آنتي ويروس نيست.

محمد امين
06-06-2005, 20:48
من هم اول از اين zonealarm v5.5 با انتي ويروسش استفاده ميكردم . الان فهميدم كه نه انتي ويروس خوبيه ونه فايروال خوبيه :wink:
در مورد ضد ويروس با شما موافقم ولي در مورد ديوار آتشين نه. چون بعد از كريو بهترينه.
در مورد مشكل بروزرساني هم بگم كه اصلا مال يكي دو روز نيست. كلا تعطيله :shock:

borzou_one
06-06-2005, 21:31
سلام دوستان
من حدود یکسال با این فایروال وانتی ویروس کار کردم وتقریبا راضی بودم
امامشکل درابدیت کردن به چندعامل بستگی داره
-اولین عامل در موقع نصب کردن هست که ازشما سوال میکنه که ایا انتی ویروس هم نصب وفعال بشه که بایدتیک فعال بودن انتی ویروس زده بشه
دومین عامل اینکه باید اتوماتیک ابدیت اون فعال باشه
سومین عامل مهم اینه که این انتی ویزوس برای ابدیت شدن به پهنای باند تقریبا زیادی احتیاج داره پس اگر برنامه های زیادی درحال اتصال به اینترنت باشه معمولا موقع ابدیت شدن ارور میده
به نظر من اگر بارعایت این نکات باز هم ابدیت نشد برنامه راحذف کن ویه ورژن پائینتر نصب کن وبعد دوباره بالحاظ نکات بالا ورژن بالاتر رانصب کن
یه نکته دیگه اینکه این انتی ویروس معمولا روزانه وموقع اتصال به اینترنت بطور خودکار ابدیت میشه وتاریخ ابدیت شدن راهم نشون میده ولی اگر این اتفاق نیفتاد درساعات مختلف روز بطور دستی ابدیت انجام بشه به احتمال زیاد جواب خواهد داد
موق باشید

محمد امين
06-06-2005, 21:50
سومین عامل مهم اینه که این انتی ویزوس برای ابدیت شدن به پهنای باند تقریبا زیادی احتیاج داره پس اگر برنامه های زیادی درحال اتصال به اینترنت باشه معمولا موقع ابدیت شدن ارور میده

نه دوست عزيز. مشكل از پهناي باند نيست(نصب هم دررست بوده). چون من از خط 2Mbps استفاده ميكنم و....

rootnt
06-06-2005, 22:11
آقا من گفتم كه
من الان خيلي وقته كه ازش استفاده ميكنم اينهايي هم كه توي پست قبل گفتم به ندرت پيش مياد(فكر نكنيد هميشه اينجوريه)
من كه با آپديت كردنش هم مشكل ندارم .
شايد مشكل شما اين باشه كه يه برنامه جلوي ارتباط برنامه با سرور رو ميگيره (مثل فايروال ويندوز xpsp2)

Mehdi_Best
07-06-2005, 08:59
محمدامين جان شايد اين حرفهايي كه من مي زنم باعث بشه كه شما يا دوستان ديگه بگين كه به جاي حل مساله چرا صورت مساله رو پاك مي كنم. اما اگه پيشنهادي مي كنم فقط به خاطر امنيت سيستم خودته وگرنه براي من فرقي نداره كه از چه فايروال يا آنتي ويروس استفاده مي كني.
زون آلارم در بحث فايروال خيلي معروفه اما در عين معروفيت خيلي قدرت و كارايي بالايي نداره و هكرها باگهاي زيادي رو از اين فايروال پيدا كرده اند كه نفوذ به اون رو آسون مي كنه.
در مورد آنتي ويروسش هم كه تا حالا نديدم حتي يك نفر بگه كه آنتي ويروس خوبي هست. يعني فقط به خاطر اينكه مي خواستند روي پچ امنيتي اين شركت يك آنتي ويروس باشه اين آنتي ويروس رو ساختند. باز هم مي گم كه به هيچ عنوان از اين آنتي ويروس استفاده نكنيد.

محمد امين
07-06-2005, 11:12
مهدي خان ما كه شما رو قبول داريم :D ولي بجاش يه راه حل جايگزين هم ميدادين بد نبود :wink:

Mehdi_Best
07-06-2005, 11:22
محمدامين جان من خودم با آنتي ويروس زون آلارم كار نكردم كه دقيقا بدونم چطوري آپديت مي شه و مشكلش از كجاست. اما در تنظيماتش ببين از ------ استفاده مي كنه يا نه؟ ممكنه براي اين باشه.

Navid
07-06-2005, 11:32
تا اونجايي كه من مي دونم آنتي ويروس ZoneAlarm يكي از بهترين آپديت ها رو داره خيلي راحت و سريع .

شما يه نگاه به ويروس هايي كه مي شناسه بكن چون بعضي وقت ها اين پيغام ممكنه داده بشه ولي آپديت ها رو نصب مي كنه و بعد از يه ريست مشكل حله

ولي حالا چه گيري يه به آنتي ويروس ZoneAlarm ! خب فقط از فايروالش استفاده كن