PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه جوری میشه با تلفن دو تا کامپیوتر رو به هم وصل کرد؟

modirebikar
21-12-2006, 03:45
سلام دوستان
یه سوال
تو ویندوز 98 میشه یه کانکشن ساخت که بدون استفاده از اینترنت و با خط تلفن دو تا کامپیوتر به هم وصل بشن و دیتا ترانسفر کنن

حالا سوال اینه که آیا میشه تو ویندوز ایکس پی همچین کاری کرد؟ و اگه میشه چه جوری؟ و امکان چت کردن هم وجود داره؟
ممنون می شم اگه جوابی بهم بدین:happy:

divoonejoon
21-12-2006, 04:14
با استفاده از برنامه HyperTerminal خود ویندوز همه چیزایی که گفتین امکان داره ... فقط دیر وقته خوابم میاد اگه توضیحی خواستین فردا در خدمتم یا دوستان دیگه حتما کمکتون می کنن.

smahdis
21-12-2006, 06:40
آره اتفاقا خيلي راحتم هست نياز به توضيح زيادي هم نداره فقط برو يك كانكشن بساز در قدم اول Setup Connection Wiazrd گزينه ي Advanced Connection رو انتخاب كن. بعد همين جور نكست بزن و مواردي رو بايد انتخاب كني انتخاب كن . در آخر هم يك يوزرنيم و پسورد انتخاب كن به رفيقت بگو كه به خانه ي شما با همين يوزر و پسورد وصل بشه. يادت هم باشه كه اگر كارتون تموم شد حتما اون كانكشن رو حذف كني چون نميذاره تلفن تون وصل بشه.
براي چت هم ميتوني از نرم افزار Net Meeting كه در داخل پوشه ي D:\Program Files\NetMeeting هست استفاده كني بايد در قسمت بالا كه يك جا براي تايپ كردن داره آي پي دوستت رو بنويسي و دكمه كانكت رو بزني. حالا شما دو تا ميتونيد هم با هم صحبت كنيد هم از دوربين استفاده كنيد هم ميتونيد كامپيوتر هم ديگر تون رو تحت كنترل همديگر در بيارين هم ميتونيد چت تايپي داشته باشيد و خيلي از موارد ديگر....

siadate
21-12-2006, 07:46
با سلام این موضوع دیگه فکر کنم خیلی قدیمی شده راستی اگه یه سرچی توی همین سایت بزنی کلی مطلب گیرت میاد ....موفق باشی !!

modirebikar
21-12-2006, 23:16
آقایون و خانوما بسیار ممنونم!:happy:

nemanaldin
24-12-2006, 22:18
سلام
من همه این کارها رو کردم و با نت میتینگ به دوستم وصل شدم و در قسنت پایین دست راست یه کامپیوتر هست که بعد از اتصال روشن شد ولی دوتایی خاموش موند و هر کاری کردم نتونستم با دوستم ابا استفاده از نت میتینگ چت کنم یا تصویر بفرستم
میشه روش کار رو برابی استفاده از net meeting توضیح بدید
با تشکر

smahdis
25-12-2006, 06:32
برو در منوي Caller و در قسمت Host Metting چهار گزينه ي پايين رو Tick بزن. همين.

nemanaldin
25-12-2006, 11:31
برو در منوي Caller و در قسمت Host Metting چهار گزينه ي پايين رو Tick بزن. همين.

سلام دوست عزیز ممنون از راهنمایی تون برم ببینم چی میشه
راستی میشه با وبکم همدیگهرو ببینیم

smahdis
26-12-2006, 06:15
سلام دوست عزیز ممنون از راهنمایی تون برم ببینم چی میشه
راستی میشه با وبکم همدیگهرو ببینیم
آره برادر اين برنامه قابليت وبكم رو هم داره بعلاوه اگر سرعت كامپيوترت هم بالا باشه ميتوني كامپيوتر دوستت رو هم كنترل كني.

divoonejoon
26-12-2006, 12:42
البته بهترین روش برای کنترل کامپیوتر دوستمون استفاده از remote desktop خود ویندوز هست البته از طریق اینترنت متصل می شین و با تلفن کاری ندارین ...

nemanaldin
26-12-2006, 23:48
سلام من با همین روش با remote desktop به کامپیوتر دوستم وصل شدم ولی تو صفحه لوگین باید چه یوزری رو بدم
همون یوزر و پس برای ارتباط رو دادم ولی قبول نکر و ادمینیستراتور رو هم امتحان کردم ولی بازم نشد