PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وقتي xp لوچ ميشه! مخ ها فقط

pedram_ashena
20-12-2006, 19:59
سلام مشكل من در اين عكس كاملا مشخصه
در نوار تاسكبار هر پنجره اي را كه من باز كرده باشم 2تا نشان ميده، ضمنا مديا پلير11 هم قيافش قاط زده(كه معلوم نيست در عكس)
من تازه ويندوز نصب كردم و اولين كارم نصب انتي ويروس و معتبر كردن ويندوز بود
هيچ مشكلي نداشتم تا اينكه از سايت ماكروسافت آخرين پچ IE7 را دانلود كردم،ضمنا من تمام اپديتهاي ويندوز را كه خودش اتوماتيك دانلود ميكرد را نصب كردم

قبلا هم اين مشكل پيش ميامد ولي يه طوري برطرفش ميكردم
شما فكر ميكنيد مشكل چيه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MAXXX
21-12-2006, 00:14
سلام
من که تا حالا ندیده بودم ولی بعید به نظر میرسه مشکل نرم افزاری یا باگ باشه به نظر شبیه یه افکت میاد احتمالا یکی از افکت هایه ویندوزه که ندونسته فعالش کردی ...شایدم ویندوزت دستکاری شده؟ اگه مورد اوله که خدا میدونه شاید بهتر باشه سیستم ریستور رو امتحان کنی اگر هم حالت دوم که هیچی ....ببخشید بدونه مخ امدم تو

pedram_ashena
21-12-2006, 09:33
maxxx دستت درد نكنه/اشكال نداره/منم يه دفتر كار دارم كه موكته،هر كي ميخواد بياد تو كفشش و در مياره ميذاره پشت در مياد/اين موضوع عادي/نه افكت ويندوز نيست/فكر كنم مال dll باشه/امان از اين ويندوزهاي غير قابل قبول(غير قانوني)

mehdicracker
21-12-2006, 15:10
سلام
بعضی وقت ها داخل ویندوز سرویس پک همچین چیز هایی دیده می شه
زیاد نگران نشو
اگر می خوای درستش کنی
یه بار language bar رو ریست کن . همین
برای مدیا پلیر هم کلیک سمت راست ( البته روش ) و بعد هم انتخاب گزینه full mode یا restore (یا یه همچین چیز هایی ) بر می گرده سر جاش
این مال اینه که وقتی داری فیلم نگاه می کنی و می خوای minimize کنی بهت پیغام می ده
موفق باشی

pedram_ashena
21-12-2006, 15:27
دوستان مشكل من حل شد /اول از همه ريسيت كردم همان زبان را/بعد دوباره مديا11 را نصب كردم