PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بوق هنگام ضبط صدا

مرد مباح
20-12-2006, 19:08
میدونم که جاهای مختلف این تالار در این باره صحبت شده ولی من این سوال رو دوباره میپرسم که هم اطلاعات همه یکجا جمع بشه و هم اینکه راه حل درستی برای این مشکل پیدا کنیم.

من روی گوشیم 2 سه تا برنامه برنای ضبط صدا هست که مکالمه رو هم میشه ضبط کرد ولی با بیپ بیپ.
برنامه ای وجود داره که این بوق رو حذف کنه. چون نمیخوام دوباره برنامه ای اینستال کنم روی گوشیم.

داود
20-12-2006, 23:56
میدونم که جاهای مختلف این تالار در این باره صحبت شده ولی من این سوال رو دوباره میپرسم که هم اطلاعات همه یکجا جمع بشه و هم اینکه راه حل درستی برای این مشکل پیدا کنیم.

من روی گوشیم 2 سه تا برنامه برنای ضبط صدا هست که مکالمه رو هم میشه ضبط کرد ولی با بیپ بیپ.
برنامه ای وجود داره که این بوق رو حذف کنه. چون نمیخوام دوباره برنامه ای اینستال کنم روی گوشیم.

Smart Call Manager v5.23.15 S60
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/yahoo.gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/ok.gif

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Record calls without the "Beep" Sound.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/patsak.gif

Note that this is NOT a feature of the app but a BiNPDA mod and will only work on os8 phones.
Use it at your own risk.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لينك كمكي

مرد مباح
21-12-2006, 13:53
ممنون دوست عزیز
1. این لینک توی ایران کار نمیکنه.
2. یک برنامه جانبی می خواستم که برنامه های قبلی منو اصلاح کنه و نه یک برنامه جدید.

به هر حال ممنون و بازم منتظر نظرات هستم.

مرد مباح
22-12-2006, 12:06
رفیق من برنامه هامو چک کردم و دیدم که یکی از برنامه هایی که میخوام بوق نزنه همین برنامه هست. این برنامه رو قبلا اینستال کرده بودم ولی بوق میزنه.
ورژن 5.22.8 که یکی مونده به آخرین ورژن این برنامه هست. راه حل دیگه ای سراغ نداری ؟؟

داود
27-12-2006, 01:23
رفیق من برنامه هامو چک کردم و دیدم که یکی از برنامه هایی که میخوام بوق نزنه همین برنامه هست. این برنامه رو قبلا اینستال کرده بودم ولی بوق میزنه.
ورژن 5.22.8 که یکی مونده به آخرین ورژن این برنامه هست. راه حل دیگه ای سراغ نداری ؟؟
اخوي!
من5.23.15 رو معرفي كردم!
با قبلي كاري نداريم كه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعدش؛ جملات قرزم و آبي رو خوندي
رو N6630 من كار ميكنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/good.gif
در ضمن برات يه جا ديگه upload كردم.

Hamid110
27-12-2006, 02:40
سلام . . دوست گرامی مرد مباح من برنامه BeepOff رو قبلا به شما معرفی کردم . .

نمیدونم چرا روی گوشی شما کار نمیکنه . . .؟

اما من روی چندتا گوشی امتحان کردم . . 6630 و 6600 و N70
به راحتی جواب داده . .

شما دوباره اومدی تاپیک زدی . . ! با اینکه فکر کنم بدونی تاپیک زدن برای درخواست برنامه خلاف قوانین انجمن موبایل هستش . .

ممنون . .

موفق باشی ..

مرد مباح
28-12-2006, 11:17
حمید جان نمیدونم چرا ولی این برنامه BeepOff رو هر کاریش کردم بازم موقع ضبط صدا بوق زد.
نمیدونم چه مشکلی داشت.
داوود جان. ممنون از راهنماییت. فکر کنم این لینکی که شما دادین درست کار نکرد ولی همین برنامه رو مافیا جان هم معرفی کرده بود که دانلود کردم و درست شد. ممنون.
البته واقعا نمیدونم مال شما بود که کار نکرد یا مال مافیا. به هر حال ممنونم.