PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرافزار Aqua Real 2 Full Version v1.02 براي همه

Booseh_ye_Irani
20-12-2006, 01:01
به نام خداوند جان و خرد و نيكي آفرين

درود به شما گراميان، خسته نباشيد.

با اينكه مي‌دونم شما بيشتر نرم‌افزارهاي رايج Utiliy و عام را براي مردم تهيه مي‌كنيد از شما اين برنامه را خواستم.

اگر مي‌تونيد و برايتان ميسر است برنامه‌ي Aqua Real 2 Full Version v1.02 را براي من و ديگر دوستان و البته خودتان پيدا كنيد.
براي اينكه بدونيد اين برنامه مفيد و بسيار جالب است مي‌تونيد روي شمارهاي يك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، دو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، سه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، چهار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، پنج ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، شش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، هفت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و هشت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) كليك كنيد تا تصاويري از اين نرم افزار زيبا رو ببينيد. در ضمن پايگاه برنامه‌ي Aqua Real 2 Full Version v1.02 از اين قرار است. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من خودم نسخه‌ي نهايي Aqua Garden Deluxe v1.01 را پيدا كردم كه در صورت تمايل مي‌تونيد اينجا كليك كنيد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و اين برنامه‌ي زيبا رو داشته باشيد.

از لطف و مهر شما و ديگر دوستان سپاسگذارم، خدانگهدار همه‌گي.
چهارشنبه، 29 آذر 1385

*NashenaS*
20-12-2006, 04:36
سلام دوست عزیز...

نمی دونم تا چه حد سرچ کردین برای این نرم افزار اما من در گوگل یک نگاهی انداختم و لینک های بی شماری از دانلود این نرم افزار پیدا می شه... نمونه این لینک ها:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

+

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

+

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید=

موفق باشین. :)

Booseh_ye_Irani
20-12-2006, 04:53
سلام دوست عزیز...

نمی دونم تا چه حد سرچ کردین برای این نرم افزار اما من در گوگل یک نگاهی انداختم و لینک های بی شماری از دانلود این نرم افزار پیدا می شه... نمونه این لینک ها:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باشین. :)

درود به شما دوست گرامي

من بسيار جستجو كردم ولي نسخه ي اول اين برنامه رو جاي 2 قالب كردن!!!! اگر حجم برنامه كمتر از 24 مگابايت باشه، يعني نسخه ي اصلي نيست. اگر حدود 10 مگابايت باشه شك نكنيد كه نسخه ي اوليش كه براي دانلود گذاشتن!!!!
اميدوارم اين بلا سر شما نياد گرامي!!! وقت بگذاريد و دانلود كنيد بعد ببينيد الكي گفتن؟!؟!‌ همون نسخه ي قديمي هست!!! بسيار ممنون از مهر و محبتتون :blush:

خدانگهدار شما
چهارشنبه 29 آذر 1385

Booseh_ye_Irani
22-12-2006, 03:02
بابا اين ها كه اينجا رو راه انداختن چرا كاري نمي كنن!!!!!
اگر بلد نيستيد چرا.....