PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ديوان حافظ براي موبايل

mehdizadeh62
19-12-2006, 23:07
كسي ديوان حافظ براي موبايل نداره؟ اگه كسي هم مي تونه برنامه ديوان شعرا رو بنويسه.

Amin_0913
17-02-2007, 17:17
فکر نکنم برنامه ای باشه

inds_79
15-05-2007, 19:06
اين كه كاري نداره...
فقط كافيه هر فايلي رو ميخاين كتابش رو روي موبايل داشته باشين به صورت فايل html با انكودينگ western european ذخيره كنيد.
البته اين روش براي موبايل هاي داراي جاوا تست شده.
نكته مهم:
1- حجم فايل ها حداكثر 90 تا 100 KB بيشتر نباشه (براي k750) اين مقدار تست شده.
2- چون اگر صفحاتي رو كه encode ميكنيد ممكنه كه حجمشون زياد بشه يا بهم بريزن، استفاده از codepage converter به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رو پيشنهاد ميكنم (براي كار با اين نرم افزار بايد بايد پسوند فايل ها رو به طور موقت txt كنيد).

براي شروع كار، ديوان حافظ و ترجمه فارسي قرآن رو ميذارم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان عزيزي كه سوادشون از ما بيشتره يه لطف بكنن و امكان سرچ و ساير جينگولك بازي هاي لازم رو براي كتاب‌هاي بعدي اظافه كنند.

Hamidreza66
16-05-2007, 00:51
دوست عزيز نگفتي مدل گوشيت چيه؟
اگه از نوكيا s60 v3 استفاده ميكني من پيشنهاد ميكنم adobe acrobat reade le رو دانلود و بعد pdf حافظ رو رو گوشيت برين و بازش كن من همين كارو كردم.
البته الان وقت ندارم حافظ رو بران آپلود كنم اما برات ميذارم

BERJIS
04-08-2007, 20:14
سلاكم به همه دوستان گل اينم حافظ براي شما

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فایل حاوی ویروس Java/RedBrowser.A.2 می باشد . ادمین جان دست به کارشو:18:

لینک اسکن فایل در ویروس توتال:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

royaye_talkh55
05-08-2007, 13:11
در حال دانلود....

Hamidreza66
06-08-2007, 12:39
سلام دوستام اولا که این فایل هرچند ویروسی هست اما ویروس روی گوشی های سونی اریکسون تاثیری نداره
چون گوشی های سونی ویروسی نمیشن (همه میدونیم) البته شاید بشه ولی نا به این راحتی
دوما- من خودم اینو رو گوشی های مختلفی نصب کردم اما مشکلی بوجود نیاورد، رو گوشی خودمم نوکیا ئی61 هم نصب کردم و مزاحمتی ایجاد نکرد.

Hamidreza66
06-08-2007, 13:59
سوماً این ویروس رو موبایل تاثیری نداره همین الان رو موبایل خودم که انتی ویروس F-Antivirus داره و اپدیت هم هست اسکن کردم هیچ ویروسی شناخته نشده
شاید سورس برنامه شبیه ویروس بوده که انتی ویروس ویندوز اخطار میده به هر حال ویروس رو موبایل های سونی اریکسون و سیمبین تاثیر نداره