PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کارایی ضعیف دوربین n70 با توجه به عکسها در مقایسه با یک گوشی 230 تومنی(چرا قیمتش 370 هزار هستش)

Gilopa
19-12-2006, 22:46
دوستان بخدا من دیگه موندم از دست این گوشی
یعنی موندم واسه چی قیمت این گوشی باید 370 تومن باشه.بخدا من هیچ چیز برتری توش ندیدم که مثلا دلم خوش بشه این گوشی قدرتش بالاست.بابا اخه چرا باید 140 تومن با یه گوشی مثل 7610 فرق کنه.اگه بحث سر مگاپیکسلش هستش که بخدا 7610 درست 1 مگاپیکسل هستش ولی دست هر چی 2 مگاپیکسلی رو بسته.اگه بحث سر صداش که بازم خداییش خیلی فرق نمیکنه.شاید یه ذره بالاتر باشه.بیاید یه مقایسه بین 2 دوربین 7610 و دوربین n70 داشته باشیم دوستان بخودتون میسپرم قضاوت رو.

عکسهای زیر از یک محیط بسیار تاریک گرفته شده بنابراین بحث بیشتر در این قسمت سر روشن بودن تصویر هستش.و به کیفیت زیاد کاری نداریم
.
این عکس رو واستون میذارم با دوربین n70 خودم با قیمت 370 هزار تومن:

تنظیمات در بهترین حد.حالت شب...حد نرمال دوربین...حالت فلش روشن..دوربین 2 مگاپیکسل

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واقعا من تو کفم این فلش اینجا کشک بود .اصلا انگار نه انگار...

حالا میایم دوربین 7610 رو که فقط 230 تومن قیمتش هستش میبینیم:
در حالت niight mode....بدون کوچکترین تنظمی با دوربین 1 مگا پیکسل .در حالی که این گوشی فلش نداره عکسی با این کیفیت رو گرفت.

میریم سراغ روز :

در مورد عکسهای روز n70 انصافا دقیقا نمیتونیم بگیم که خوبه یا بده..ولی یه چیزی این وسط هست که آیا واقعا این عکس مربوط به یک دوربین 2 مگاپیکسلیه.پس بیایم یکمی انصاف یه خرج بدیم گوشی w810 چه کیفیتی داره بعد n70 چه کیفیتی..و دیگه اینکه بیشتر موضوع سر اینه که چرا باید این گوشی قیمت به این بالایی داشته باشه؟

گوشی n70 با تنظیمات پیشرفته از جمله حالت روز ..فلش اوتوماتیک(البته تو روز به کار نمیاد) حالت user .زوم در حالت پایین(که بهونه اینکه زوم بالا کیفیت پایین میاره نباشه)

تروخدا بینید گوشی 2 مگاپیکسلی با قیمت 370 هزاری چه عکسی انداخته :
اگه موضوع سر اتوفوکوس باشه خواب به نظر من بهونست چون این حالت زیادم نزدیک نیست و دیگه اینکه یادمون نره که هر چقدرم اتوفوکوس تاثیر داشته باشه پس چرا 7610 اینجوری عکس ننداخته.شما نگاه کنید در عکس بالا چقدر تصویر تاره و چقدر نویز داره.

متاسفانه گوشی 7610 اون لحظه دستم نبود ولی از عکس پایینم میشه به نوع کیفیت پی برد در حالی که این گوشی دارای دوربین 1 مگاپیکسلی بدون تنظیمات پیشرفته هستش.تازه افتابم بود موقعیه که داشتم عکس رو میگرفتم.

.................................................. .................................................. ..................
در اخر از دوستان فقط یه سوال دارم.آیا واقعا قیمت این گوشی میارزه در حد 370 باشه.آیا نباید یه گوشی با این قیمت از نظر امکانات با یه گوشی 230 تومنی فرق کنه.w810i قیمتش 330 تومن (رجیستر شده با گارانتی معمولی)هم دوربینش قویتره و هم اینکه صداش واکمن هستش.تازه n70 ها هم مدلهای tim و هم فابریک هر دو اصل فنلاند هستند ولی w810 ها چینی یا مالزیایی هستند.ولی کیفیت کارایی رو به راحتی میشه تشخیص داد.

هیچ کاری نمیتونم بکنم جز گریه به حال خودم که 370 تومن واسه این گوشی که کاراییش برابر یه گوشی 230 تومنی دادم.

Farbod_h
19-12-2006, 23:15
یه خورده درد دل من رو تسکین دادی تا یه مدت ناراحت بودم که چرا به جای و810 . ان 70 نگرفتم . ولی خب ان 70 سیمباینه

Nabakhshoode
19-12-2006, 23:41
N70 رو بهتره با K750 مقایسه کنی که 220 تومنه
بازم فکر کنم K750 بهتر باشه حدقل تو : کیفیت صدا ... کیفیت عکس ... رزلوشن ال سی دی ... سرعت ... عمر باطری و....

iranspg
19-12-2006, 23:52
به قول دوست عزیز Nabakhshoode : کیفیت صدا ... کیفیت عکس ... رزلوشن ال سی دی ... سرعت ... عمر باطری و فلش که مشابهش رو هیچ جا نمیتونید پیدا کنید.

گوشی های سونی اریکسون در مدلهای بالای K750 محشر هستند.

ولی n70 کلید خوش دستی داره.

Nvidia
19-12-2006, 23:59
کلا سونی اریکسون یعنی دوربین و صدا و نوکیا یعنی سیمبین پس برید بشینید آنتی ویروس نصب کنید ;)
ما خودمون مغازه موبایل فروشی داریم و هر کسی بخواد گوشی بگیره من میگم سونی اریکسون بگیر چون واقعا از نوکیا بهتره

kiarash3500
20-12-2006, 00:15
من میخواستم 6630 خودم رو با ان 70 عوض کنم اما مثل اینکه ان 70 بر عکس سر و صدایی که کرده چیزی نداره

Hamid110
20-12-2006, 02:11
سلام . .

دوستان گرامی . .

پس برای چی یک تاپیک مخصوص گوشی N70 زدیم . . ؟

هر بحثی که مربوط به این گوشی میشه در تاپیک مخصوص خودش . .

کلوپ N70 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون از همکاری شما عزیزان . .

قــفـــل شــد . .

بحثی اگه از این تاپیک هستش . . در کلوپ N70 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کنید . .

موفق باشید . .