PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در مورد Nokia N73 Music Edition

aarash
19-12-2006, 16:59
سلام
میخواستم ببینم تا به حال کسی این گوشی رو تو ایران دیده ؟ اومده اصلا یا نه ؟
اگر هست قیمتش چنده ؟
قیافش چطوره ؟
در ضمن یک تاپیک دیدم که تبدیل N73 به N73 Me بود ! آیا دقیقا مثل اون میشه ؟
ریسکش چقدره ؟
ببخشید میخواستم ببینم قیمت N73 معمولی چنده و برای خرید چه توصیه ای میکنید ؟
( بعضی جاها دیدم که میگن صدای 3250 از N73 بیشتره ! درسته ؟ ( من خودم حتی از 3250 دار ها پرسیدم گفتن صدای N73 بیشتره !!! ) حالا نظر شما چیه ؟ )
یا علی ! ( ببخشید که زیاد شد ! )

aarash
19-12-2006, 19:33
ممنون از این همه توجه تون !!!!

metal_militia
19-12-2006, 20:45
خب کمتر کسی میدونه منم خوب نمیدونم ولی میدونم مشکلش با مموری حل شده

هندزفری 3250 هم بهش وصل میشه

aarash
19-12-2006, 22:04
کسی دیده تو ایران ؟ قیمتش چند بوده ؟

fery joon
19-12-2006, 22:54
کسی دیده تو ایران ؟ قیمتش چند بوده ؟

تو ایران که هنوز نیومده فکر کنم وقتی هم بیاد فکر نکنم زیاد اختلاف قیمتی داشته باشه با ان73 معمولی نهایتا چهل پنجاه تومن بیشتر باشه

قیافشم همون ان73 هستش فقط رنگش مشکیه یعنی کلا مشکیه فقط دکمه های زیره ال سی دیش نقره ای هستش :happy:
در این که ان73 گوشیه توپیه شک نکن برو بگیرش از همه نظر کامله :happy:

metal_militia
20-12-2006, 10:00
تایید میشه

شاهکار نوکیا ست از همه نظر
جز صدای هدفون

فری جون اینجا رو نگاه کن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fery joon
20-12-2006, 15:22
فری جون اینجا رو نگاه کن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دیدم عزیزم صحنه را دیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aarash
20-12-2006, 17:02
تایید میشه

شاهکار نوکیا ست از همه نظر
جز صدای هدفون

صدای هدفونش مگه چشه ؟؟؟

پوول
20-12-2006, 18:12
هيچي عزيزم يه كم كمه كه يكي از دوستان هم گفت چون ضرر داره صداي بلند طولاني مدت براي همين كلا همه گوشي ها صداشون كم شده ولي كم كه نيست خيلي ولي چيزه توپيه همه چيش كامله اصلا شك نكن!!!
خدايي اسه!!
مخصوصا اپ كني فريم ور و ورژن 3 بريزي رم 2گيگ هم براش بخر موزيك اديشن كيلويي چنده همينه خودش!!
همه كار مي كنه اصلا فريمورش بشه 3 كلي چيزاش عوض ميشه!!
خدايي خداي گوشي هاست با هر گوشي سره هر چي بگي ميشه كل انداخت!
فقط ان 73!

aarash
20-12-2006, 20:00
صدای N73 کمه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا ببخیال ! 3250 رو که میخوره !!!
من ه دنبال موزیک ادیتیشنش هستم ! چون خیلی قشنگه !
راستی به نظرتون کی بگیرم که قیمتش خوب بشه ؟
من از چند نفر شنیدم بعد کریسمس ! میخوام یک ماه بعد کریسمس بگیرم ! شاید تا اون موقع Me پیدا بشه ! به نظرتون Me اون هست ؟
میخواستم ببینم N80 چطوره ؟
مرسی
یا علی

LeBron
20-12-2006, 20:46
اصلا n80 رو ولش کن!!

LeBron
20-12-2006, 20:50
اینم عکس n73 Music Edition

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم music edition بقیه شون
راستیه n70 - وسطی n91 - چپی n73

aarash
20-12-2006, 22:44
اینم عکس n73 Music Edition

اینم music edition بقیه شون
راستیه n70 - وسطی n91 - چپی n73

بله ! عکسشو دیدم ! خیلی قشنگه ( به نظر من )
یعنی به هیچ عنوان نمیشه تو ایران اینو گیر آورد ؟ :گریه:
مرسی از جوابتون .

aarash
20-12-2006, 22:48
اصلا n80 رو ولش کن!!
چرا ! لطفا با دلیل بگید !

siavash_Skh
20-12-2006, 23:00
در مورد مقایسه صدای N73 و 3250 باید بگم که من خودم N73 دارم و یکی از دوستام 3250 یه روز نشتیم چند آهنگ واسه هم فرستادیم تا صداشونو با هم مقایسه کنیم و آهنگ هایی رو که بلوتوث کرده بودیم با هم پخش می کردیم ( یعنی آهنگ ها کاملا عین هم بودن) تو بعضی از آهنگ ها تقریبآ مثل هم صدا داشتن ولی تو بعضی آهنگ ها N73 صداش بیشتر بود

hatef_4541
21-12-2006, 02:32
صدای N73 کمه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا ببخیال ! 3250 رو که میخوره !!!
من ه دنبال موزیک ادیتیشنش هستم ! چون خیلی قشنگه !
راستی به نظرتون کی بگیرم که قیمتش خوب بشه ؟
من از چند نفر شنیدم بعد کریسمس ! میخوام یک ماه بعد کریسمس بگیرم ! شاید تا اون موقع Me پیدا بشه ! به نظرتون Me اون هست ؟
میخواستم ببینم N80 چطوره ؟
مرسی
یا علی

شکل ضاهریشو میگی یا شکل نرم افزاریشو ؟
Update بکنی به n73 ME کاملا از لحاظ نرم افزاری اون شکلی میشه ! من خودم هفته پیش دوستم اومد update کردیم گوشیشو به n73 me ! تاپیکش هم که دیدی مثل اینکه ! توضیحاتش هست اونجا :

aarash
21-12-2006, 15:19
نه نه ! از شکل ظاهریش خیلی خوشم میاد . نرم افزاریش مهم نیست !!

LeBron
21-12-2006, 15:39
چرا ! لطفا با دلیل بگید !

تو تاپیک گوشی ها از نظر من (یه چیزی تو همین مایه ها بود) متال گفت جالب نیست اون تاپیکو پیدا کن دلایل خوبی داره توش.

aarash
23-12-2006, 19:54
کسی اگر خبری از این گوشی پیدا کرد یک خبری هم به ما بده ! ممنون
یا علی

banker
26-12-2006, 22:33
با سلام
N73 معمولی هم قادر به خواندن مموری 2 گیگ هست
اما دوستان من چند مشکل در N73 ME دارم کسی هست راهنمایی کند؟
باسلام خدمتsoheil_julio
راستش جلوه موبایل بسیار جالب شده است ولی چند مشکل که امیدوارم راهنمایی بفرمایید
اولا کلیه نرم افزارهایی که قبلا بر رویش بوده دیگر قابل نصب نیست و پیغام:
certificate my not yet be valid , is expired or phone's date setting may be incorrect
ظاهر می گردد.
ثانیا در ابتدای روشن کردن موبایل یا وارد کردن مموری به داخل موبایل پیغام install ظاهر می شود دلیل را در چه می بینید؟

و در مورد تغییر کاربری کلید بالایی C دلیل در شکل کاملا مشخص است.

aarash
28-12-2006, 16:28
شما n73 ME دارید ؟ اگر دارید از کجا خریدید و چه قیمت !
منتظر جوابم
یا علی

nozhan66253
28-12-2006, 20:53
شما n73 ME دارید ؟ اگر دارید از کجا خریدید و چه قیمت !
منتظر جوابم
یا علی

مگه تو ایران اومده؟:ohno:

aarash
28-12-2006, 21:58
با سلام
N73 معمولی هم قادر به خواندن مموری 2 گیگ هست
اما دوستان من چند مشکل در N73 ME دارم کسی هست راهنمایی کند؟
باسلام خدمتsoheil_julio
راستش جلوه موبایل بسیار جالب شده است ولی چند مشکل که امیدوارم راهنمایی بفرمایید
اولا کلیه نرم افزارهایی که قبلا بر رویش بوده دیگر قابل نصب نیست و پیغام:
certificate my not yet be valid , is expired or phone's date setting may be incorrect
ظاهر می گردد.
ثانیا در ابتدای روشن کردن موبایل یا وارد کردن مموری به داخل موبایل پیغام install ظاهر می شود دلیل را در چه می بینید؟

و در مورد تغییر کاربری کلید بالایی C دلیل در شکل کاملا مشخص است.

نمیدونم والا ایشون گفتن !

nozhan66253
28-12-2006, 23:18
نمیدونم والا ایشون گفتن !

فکر کنم منظورش N73 معمولیه که به ME آپگرید شده

aarash
29-12-2006, 11:00
فکر کنم منظورش N73 معمولیه که به ME آپگرید شده
شاید ! بعنی هنوز این گوشی تو ایران نیومده !!!
جالبه واقعا

RAMINET
29-12-2006, 22:24
1) من از دوستان تقاضا دارم اگر ميدونند كه n73 me كي مياد ايران بگن ؟ 2) در ضمن به نظر شما ارزش داره من صبر كنم كه me بياد بعد بگيرم يا همين حالا معموليش رو بگيرم و آبديتش كنم؟ 3) از همه مهمتر ايتكه عزيزان اگه من بخوام آبديتش كنم بيرون برام اينكار رو انجام ميدن يا بايد خودم با استفاده از تاپيكهاي داده شده و به تنهائي اينكار رو بكنم؟ خيلي متشكرم.

X Ray
31-12-2006, 07:22
با سلام...
N73 Me هنوز نيومده...اگر هم بياد حداقل 650 تومان قيمت داره(با توجه به بالا رفتن قيمت ها....)در تركيه قيمت اين N73 Me هفتصد هزار تومان هست!!!!!
در مورد صدا هم بايد بگم كه من N73 معمولي دارم...يكي از دوستام هم 3250 داشت...يه روز ادعا مي كرد كه صداي 3250 بلند تر و با كيفيت تره...ولي من يه آهنگ براش گذاشتم يارو آب شد رفت تو زمين!!!
صدا هدستش هم خيلي خوب و بلند هست...بلند تر از اين ديگه به گوش آسيب مي زنه...اگر هم مي خواهيد بلند شه مي تونيد يه هدست تووووپ بخريد....
با تشكر

X Ray
31-12-2006, 07:25
من هم خودم خيلي براي N73 Me صبر كردم...ولي ديدم نسبت به قيمتش نمي ارزه...رفتم معموليشو خريدم!!!حالا با يه آپديت ساده و يه مموري 2 گيگ مي شه موزيك اديشن...!!!

aarash
31-12-2006, 17:59
n73 دیدم میگن تا 1 گیگ بیشتر ساپورت نمیکنه !!!
رم 2 گیگ چنده ؟ و آیا فرقی میکنه در تعداد هنگ کردن ( منظورم اینه مدلی هست که کمتر هنگ کنه ؟ ) ؟

X Ray
01-01-2007, 11:29
n73 دیدم میگن تا 1 گیگ بیشتر ساپورت نمیکنه !!!
رم 2 گیگ چنده ؟ و آیا فرقی میکنه در تعداد هنگ کردن ( منظورم اینه مدلی هست که کمتر هنگ کنه ؟ ) ؟
خير...2 گيگ هم ساپورت مي كنه...
با مارك King Stone من شنيدم كه خوب جواب مي ده...:blush:

MESHKIPOSH
01-01-2007, 21:26
ان 73 موزيك اديشن توي تهران هست ؟؟؟؟؟ اگه هست چنده ؟؟؟؟؟
و اينكه آيا دقيقا مثل ان 73 معمولي هست ؟ و فقط امكانات پخش موسيقي بهتره شده ؟؟؟؟ يعني دوربين و ... همون هست ؟؟؟ ي نه؟؟

mostafaeshghi
03-01-2007, 03:14
و اينكه آيا دقيقا مثل ان 73 معمولي هست ؟ و فقط امكانات پخش موسيقي بهتره شده ؟؟؟؟ يعني دوربين و ... همون هست ؟؟؟ ي نه؟؟

ان73 موزیک ادیشن متاسفانه هنوز توسط 3 شرکت گارانتی اصلی تا حال حاضر وارد نشده. منظورم گارانتیهای اتصالات و خمات طلایی نوکیا و ایراتل است.

پوول
03-01-2007, 09:07
بله عزيزم هستش!!
دقيقا هم مثله ان 73 هستش هيچ تفاوتي به جز از لحاظ رم و هيد ست ندارن كه اونا رو هم خودت مي توني بيرون تهيه كني!!!

MESHKIPOSH
03-01-2007, 11:47
پس يعني n73 music edition كه مشكي رنگ هم هست الان در بازار تهران و علاالدين هست؟ قيمتش رو كسي نداره ؟؟؟

n73 follower
03-01-2007, 14:33
با سلام به همگی
گوشی ان73 نوکیا تا حدود 10 روز پیش در حدود 430 یا 440 هزار تومان نیز پیدا می شد اما به یکباره با نایاب شدنش در بازار الان در حدود 500 تا 540 هزار تومان هست اما در مورد ان 73 موزیک ادیشن اول باید بگم که فرق چندانی با نوع اول نداره به جز اینکه از نظر لیست پخش و اکولایزر بیشتر شبیه به یک ام پی تری هست فرق دیگرشم در ساپورت رم هست که نوع اول تا 1 گیگ و نوع دوم تا 2 گیگ رو ساپورت می کنه و ان 73 در سه رنگ متنوع است اما ان 73 موزیک ادیشن در تک رنگ مشکی است و از لحاظ قیمتی هم ان 73 موزیک ادیشن 60تا 80 تومان از ان 73 معمولی گرونتره ودر حدود 585 تا 590 هزار تومان است

MESHKIPOSH
04-01-2007, 10:21
با چه گارانتي ؟ اتصالات 540 تومنه ؟؟؟؟

aarash
05-01-2007, 21:00
با چه گارانتي ؟ اتصالات 540 تومنه ؟؟؟؟
نه با گارانتی اتصلات فکر میکنم رو پایه ی 600 تومن باشه
اگه خبر دیگه ای شد من رو هم در جریان بزارید .

MESHKIPOSH
07-01-2007, 10:54
توي هفته نامه عصر ارتباط قيمت n73 رو با گارانتي اتطالات زده بود 615 تومن

nozhan66253
07-01-2007, 11:03
توي هفته نامه عصر ارتباط قيمت n73 رو با گارانتي اتطالات زده بود 615 تومن

خیلی خوبه ،قیمتش داره همین جوری زیاد می شه!!:puke:

bineshan
08-01-2007, 16:14
به نظر من اين وسط مردم بازيچه شدن يه روز اصلا پيدا نميشه بعد مي برنش بالا بعد يه دفعه همه جا پخش ميشه

خداوندا ايراني ها را .......

hatef_4541
08-01-2007, 17:25
عجله نکنید برای خرید ! به زودی قیمت ها میفته ! مخصوصا که n95 و n75 هم به زودی میاد ;)

MESHKIPOSH
08-01-2007, 17:53
منه بدبخت ميخوام يه n73 music edition بگيرم و تا 500 هزار هم راضي هستم بدم
ولي از شانس من قيمتش اين همه رفته بالا

¥ Ramin2 ¥
09-01-2007, 08:34
منه بدبخت ميخوام يه n73 music edition بگيرم و تا 500 هزار هم راضي هستم بدم
ولي از شانس من قيمتش اين همه رفته بالا
music edition که نیست ولی با 500 تومان فکر کنم بتونی معمولیش رو گیر بیاری.
اینجا رو نگاه کنید:

medasa
11-01-2007, 18:29
اتصالات معمولیشو 614 هزار تومان میفروشه. Music Edition در کامپیوتر پایتخت پریروز 650 هزار تومان قیمت داده میشد که طبیعتا بدون گارانتی بود.
سؤال من اینه که تو این شرایط آیا باید صرفاً دنبال گارانتی اصلی باشیم؟ پس این همه گوشی که در طول روز، تو پاساژ علا الدین - بدون گارانتی - فروش میره، تکلیفشون چیه؟ آیا IMEI این گوشی ها هک شده؟ یکی به من گفت بعد از مدتی، دیگه قادر به log-in در شبکه نیستن! حقیقت داره؟

من تو فکرمه که برم از دبی تهیش کنم. Music Edition در حال حاضر در اونجا 540 هزار تومان فروخته میشه. آیا فرقی میکنه گارانتی متفرقه اینجارو بخریم یا که از خارج تهیش کنیم؟

X Ray
11-01-2007, 19:07
اتصالات معمولیشو 614 هزار تومان میفروشه. Music Edition در کامپیوتر پایتخت پریروز 650 هزار تومان قیمت داده میشد که طبیعتا بدون گارانتی بود.
سؤال من اینه که تو این شرایط آیا باید صرفاً دنبال گارانتی اصلی باشیم؟ پس این همه گوشی که در طول روز، تو پاساژ علا الدین - بدون گارانتی - فروش میره، تکلیفشون چیه؟ آیا IMEI این گوشی ها هک شده؟ یکی به من گفت بعد از مدتی، دیگه قادر به log-in در شبکه نیستن! حقیقت داره؟

من تو فکرمه که برم از دبی تهیش کنم. Music Edition در حال حاضر در اونجا 540 هزار تومان فروخته میشه. آیا فرقی میکنه گارانتی متفرقه اینجارو بخریم یا که از خارج تهیش کنیم؟
شما اگه مي خواهي بخري بدون گارانتي بخر...چون خيلي ارزون تره...و هيج مشكلي هم نداره و كاملآ‌ قانوني و رجيستر شده مي باشد...من هم همين كار رو كردم...;)

mostafaeshghi
11-01-2007, 21:32

من که میگم فقط گارانتی اصلی.

این همه گوشی که فروخته میشه همش ریسکه. ریسک هم امتحانش مجانیه میتونی بری امتحان کنی ، ولی اگر ضرر کردی یقه کسی را نمیتونی بگیری ها!

مطمئن باش وقتی که رو برگه میوسیند که مشکلات مربوط به رجیستری به فروشگاه ارتباطی ندارد. حتما یه کاسه ای زیر نیم کاسه است (اینو مطمئن باش ، وگرنه چه لزومی داشت که اینو بنویسه)

اگر از دبی بگیری مطمئنا به مشکل رجیستر میخوری.

mostafaeshghi
11-01-2007, 21:34
شما اگه مي خواهي بخري بدون گارانتي بخر...چون خيلي ارزون تره...و هيج مشكلي هم نداره و كاملآ‌ قانوني و رجيستر شده مي باشد...من هم همين كار رو كردم...;)

ارزونیش خداییش به دردسر و تشویش و اظطرابش نمیارزه.

نداشتن مشکل و قانونی بودن گوشی را شما تضمین میکنی ، من بخرم. ولی زیرش نزنیها ، یعنی هر جا به مشکلی خورد پول گوشی را نقد بدی ، قبوله؟!؟!؟

aarash
12-01-2007, 10:34
عزیز من گوشی اگر بخواد مشکلی داشته باشه هیچ کاریش نمیشه کرد ! چه با گارانتی باشه چه بی گارانتی !
گوشیی که مورد داشته باشه شانست بوده و باید بهش بسازی .
در مورد رجیستر هم شما با فروشنده شرط کنید که مشکل رجیستر رو تو فاکتور قرار نده ! پس اگر مشکلی پیدا کرد فروشنده باید گوشی رو پس بگیره و برای شما تعویض کنه ! ( شما به صورت قانونی میتونید ازشون شکایت کنید )
آخه 100 تا 150 هزار تومن بیخودی بیشتر دادن برای گوشی میرزه ؟
در ضمن فقط تنها چیزی که مهم هست در خریدن گوشی اینه که یا از جاهای معتبر بگیرید ( جاهایی که فروششون زیاده نه یک مغازه ی الکی که روزی یک فروش هم نداره ) و یا از آشنایان خیلی نزدیک بگیرین ( کلا آشنا گوشی رو به آدم میندازه . سعی کنید مقدار آشنایی خیلی نزدیک باشه . )
همین !
در ضمن الان N73 تو شیراز 460 تومن بدون گارانتی و در مغازه ای بسیار معتبر که فکر کنم روزی 10 ها موبایل میفروشه !!!!

aarash
12-01-2007, 10:41
به عنوان مثال ماشین هایی که از ایران خودرو میگیری !
یکیش خیلی سگ جون هست و آخ نمیگه ! یکیش همون روز اول پنچر میشه !!!!!
موبایل هم دقیقا همینطوره !

mostafaeshghi
12-01-2007, 14:10
به عنوان مثال ماشین هایی که از ایران خودرو میگیری !
یکیش خیلی سگ جون هست و آخ نمیگه ! یکیش همون روز اول پنچر میشه !!!!!
موبایل هم دقیقا همینطوره !

اولا که این کاملا سفسطه بود. چون این دو هیچ ربطی به هم ندارند. و قضایای کاملا متفاوتی با هم دارند.

عزیز من گوشی اگر بخواد مشکلی داشته باشه هیچ کاریش نمیشه کرد ! چه با گارانتی باشه چه بی گارانتی ! گوشیی که مورد داشته باشه شانست بوده و باید بهش بسازی .

نه برادر من به شانس نیست. شما اگر گوشی از 3 شرکت اتصالات و ایراتل و خدمات طلایی نوکیا گرفتی و مشکل داشت ، حتما و حتما ازت پس می گیرند. ولی اگر گرانتی متفرقه باشه عمرا پس بگیرند. اگر خواستی هم یه کار میکنیم ، من گوشیهای این 3 شرکت را با شرایط که گفته پس میگیره من ضمانت میکنم (یعنی اگر خراب ودب و شرکت پس نگرفت من پولش را میدم) و گوشیهای گارانتی متفرقه را تو ضمانت کن ، اگر گوشی هر مشکلی داشت (یعنی طبق شرایط (آخه شرایطش هم از این 3 شرکت بدتره) مشکل داشت) پس نگرفتند ، من پولشو از تو میگیرم. قبوله؟!؟!؟! بحث تفاوت قیمت به کنار. ایا قبول میکنی؟؟

در مورد رجیستر هم شما با فروشنده شرط کنید که مشکل رجیستر رو تو فاکتور قرار نده ! پس اگر مشکلی پیدا کرد فروشنده باید گوشی رو پس بگیره و برای شما تعویض کنه ! ( شما به صورت قانونی میتونید ازشون شکایت کنید )

خب مگه خل شدیم خودمون را تو دردسر بندازیم. برای کار اداری خودمون تو هچل بندازیم ، بریم و بیایم که چی که آخر گوشی را عوض کنند (یعنی بعد از گذراندن چند مرحله ی اداری و... ) خب یه مقدار پول بیشتر میدیم و خودمون را از این دردسرها راحت میکنیم.

آخه 100 تا 150 هزار تومن بیخودی بیشتر دادن برای گوشی میرزه ؟

کی گفته 100 تا 150 هزار. آره اگر اینطوری باشه که خب همه میرن گراننتی متفرقه میخرند (ولی من نه در اینصورت باز هم با گارانتی اصلی میگیرم)

ولی اینها را باید بگم: اتصالات چون نمایندگی پخش گوشی در خاور میانه است ، پول اسم و هیولا بودنش را میخوره و حق هم داره 100 هزار تومان گرونتر باشه. ولی در مورده 2 شرکت دیگر گارانتی اصلی یعنی خدمات طلایی نوکیا و ایراتل (نه ایران تل!!) دیگه خیلی فرق کنه حداکثر 40 هزار تومان. این تفاوت قیمت بی قانون و قاعده نیست ، بستگی به خیلی چیزهای دیگه داره. ممکنه روی یه گوشی خاص 10 هزار تومان گرونتر باشه و مثلا روی ان73 70 هزارتومان. حتما و حتما قاعده و قانون. مطمئن باش بی حساب و کتاب نیست.

در ضمن فقط تنها چیزی که مهم هست در خریدن گوشی اینه که یا از جاهای معتبر بگیرید ( جاهایی که فروششون زیاده نه یک مغازه ی الکی که روزی یک فروش هم نداره ) و یا از آشنایان خیلی نزدیک بگیرین ( کلا آشنا گوشی رو به آدم میندازه . سعی کنید مقدار آشنایی خیلی نزدیک باشه . )
همین !

این اصلا درست نیست. و به این چیزها هم نیست. اگر گوشی قراره با دوز و کلک تو پاچتون بره میره چه توی مغازه ی پر فروش چه هر مغازه ی دیگری که گوشی نوکیا را بدون این 3 نوع گارانتی بده.

در ضمن الان N73 تو شیراز 460 تومن بدون گارانتی و در مغازه ای بسیار معتبر که فکر کنم روزی 10 ها موبایل میفروشه !!!!

این هم از همون قانون و قاعده بالا فکر کنم ، تبعیت کرده.:happy:

آرش جان یه چیزی میگم که آخره منطق اگر قبول نکنی خیلی بی منطقی. تا حالا شنیدی کسی بگه من از این 3 تا گارانتی گوشی خریدم و به نحوی تو پاچه ام رفته. نه خدایی شنیدی؟ (از قصد این کار را نکرده باشه یعنی برای خراب کردن سابقه شرکتها بیاد خال ببنده) .

خلاصه که حرف حساب جواب نداره.

من از دوستان دیگری اطلاعاتی در این زمینه دارند یا حرفهای منو تایید میکنند بیایند و اعلام کنند تا بلکه کمتر تو پاچه ی بچه های پی سی ورلد گوشی بره:)

medasa
12-01-2007, 14:39
1- در مورد گارانتی های معتبر، عملاً فقط اتصالات در حال حاضر گوشی برای عرضه کردن داره؛ تازه نمی دونم چرا همیشه نسبت به بقیه تأخیر فاز داره (گوشی های جدید تر رو دیرتر وارد بازار می کنه).
ایراتل که خودشون میگن فعلا گوشی نمیارن. من از نمایندگی های فروششون پرسیدم. در ضمن تو بازار هم گوشی جدید با گارانتی ایراتل ندیدم! شما به چشتون خورده؟
نیا هم این مشکل رو داره که رسماً نمایندگی فروش نداره. یکی تو پارک وی ادعا میکنه که تنها نماینده نیا هستش و جالبه که از اتصالات هم گرونتر میده! یه فروشگاه دیگم تو علاالدین هست که اونم میگه تنها نماینده نیا هستش، قیمت هاش از پارک وی ارزونتره ولی خب گوشی جدید دیر دستش میرسه.

2- در مورد اختلاف قیمت هم که متأسفانه اصلاً کم نیست. مثلاً همین N73 با گارانتی اتصالات حدود 615 هزار تومنه در حالیکه گارانتی متفرقش 460 هزار تومن در علاالدین پیدا میشه! جالبه اتصالات N90 رو 640 هزار تومن میفروشه در حالیکه بدون گارانتیش 370 هزار تومنه! خلاصه میخوام بگم من هم حاضرم برای گارانتی بهتر، پول بیشتری بدم ولی حس می کنم گارانتی های اصلی هم بی جهت دارن گرونتر گوشیهاشونو قیمت میذارن و برخلاف گفته شما تصور می کنم بی حساب و کتاب شده! خدا میدونه N73 Music Edition رو جناب اتصالات با چه قیمتی خواهند فروخت! من که فکر می کنم رو 800 هزار تومن باشه.

3- شخصاً حساسیتم روی گارانتی، صرفاً بخاطر بحث رجیستره! قبلاً البته چون آپگرید فرمور فقط از طریق Nokia Service Center میسر بود، به این قضیم فکر می کردم ولی الان فقط نگرانیم از رجیستر نبودن گوشی متفرقست.

mostafaeshghi
13-01-2007, 00:21
1- در مورد گارانتی های معتبر، عملاً فقط اتصالات در حال حاضر گوشی برای عرضه کردن داره؛ تازه نمی دونم چرا همیشه نسبت به بقیه تأخیر فاز داره (گوشی های جدید تر رو دیرتر وارد بازار می کنه).
ایراتل که خودشون میگن فعلا گوشی نمیارن. من از نمایندگی های فروششون پرسیدم. در ضمن تو بازار هم گوشی جدید با گارانتی ایراتل ندیدم! شما به چشتون خورده؟
نیا هم این مشکل رو داره که رسماً نمایندگی فروش نداره. یکی تو پارک وی ادعا میکنه که تنها نماینده نیا هستش و جالبه که از اتصالات هم گرونتر میده! یه فروشگاه دیگم تو علاالدین هست که اونم میگه تنها نماینده نیا هستش، قیمت هاش از پارک وی ارزونتره ولی خب گوشی جدید دیر دستش میرسه.

2- در مورد اختلاف قیمت هم که متأسفانه اصلاً کم نیست. مثلاً همین N73 با گارانتی اتصالات حدود 615 هزار تومنه در حالیکه گارانتی متفرقش 460 هزار تومن در علاالدین پیدا میشه! جالبه اتصالات N90 رو 640 هزار تومن میفروشه در حالیکه بدون گارانتیش 370 هزار تومنه! خلاصه میخوام بگم من هم حاضرم برای گارانتی بهتر، پول بیشتری بدم ولی حس می کنم گارانتی های اصلی هم بی جهت دارن گرونتر گوشیهاشونو قیمت میذارن و برخلاف گفته شما تصور می کنم بی حساب و کتاب شده! خدا میدونه N73 Music Edition رو جناب اتصالات با چه قیمتی خواهند فروخت! من که فکر می کنم رو 800 هزار تومن باشه.

3- شخصاً حساسیتم روی گارانتی، صرفاً بخاطر بحث رجیستره! قبلاً البته چون آپگرید فرمور فقط از طریق Nokia Service Center میسر بود، به این قضیم فکر می کردم ولی الان فقط نگرانیم از رجیستر نبودن گوشی متفرقست.

بابا چه گیری به این اتصالات دادی. من خودم هم به خاطر زیادی گرون دادن زیاد ازش خوشم نمیاد. همانطور که گفتم چون اتصالات تنها نمایندگی رسمی پخش گوشی توی خاورمیانه است. پول اسم و رسمشو میخوره.

ایراتل هم تو تاپیک سری ان گفتم که به علاءالدین گوشی نمیده و خودش نماندگیهای مستقل داره. شماره تلفن واحد فروش: 88555553

نیا هم نمایندگی زیاد داره توی علاءالدین 2-3 تا نمایندگی داره (البته گوشی خواستی بگو که نیا میخوای ، چون یه سری از گوشیهایسش ماله نیاست)، روبروی علاءالدین سر در یه پاساژ هم گارانتی داره. و همچنینی برای اطلاع از نمایندگیها بخ این شماره تماش بگیر: 22222926

بله دقیقا درست میفرمایید که اتصالات گندشو درآورده.

بگم که توی گارانتی خود گوشی هم مهمه یه مثال:

من یه گوشی 6270 با گارانتی ایراتل (توپترین گارانتی) گرفتم. گوشی آخره توپ و بعد از 1 سال هنوز به یه مشکل کوچک هم برنخوردم. اینو جدی میگم.
ولی چند وقت پیش برای یکی از دوستان از نیاتل (گارانتی متفرقه ، با خدمات طلایی نیا اشتباه گرفته نشه) یه گوشی 6270 گرفتم که از همان روز اول دارای مشکل بود. از جمله سوختن 3 تا از پیکسلهای صفحه دقیقا فردای خرید، خالی شدن سریع باطری ، هنگی ، ... باز هم بگم . البته که این اتفاقات فعلا توی 1 ماه اول افتاده. خدا به داد صاحبش برسه.

aarash
13-01-2007, 08:39
اولا که این کاملا سفسطه بود. چون این دو هیچ ربطی به هم ندارند. و قضایای کاملا متفاوتی با هم دارند.

نه برادر من به شانس نیست. شما اگر گوشی از 3 شرکت اتصالات و ایراتل و خدمات طلایی نوکیا گرفتی و مشکل داشت ، حتما و حتما ازت پس می گیرند. ولی اگر گرانتی متفرقه باشه عمرا پس بگیرند. اگر خواستی هم یه کار میکنیم ، من گوشیهای این 3 شرکت را با شرایط که گفته پس میگیره من ضمانت میکنم (یعنی اگر خراب ودب و شرکت پس نگرفت من پولش را میدم) و گوشیهای گارانتی متفرقه را تو ضمانت کن ، اگر گوشی هر مشکلی داشت (یعنی طبق شرایط (آخه شرایطش هم از این 3 شرکت بدتره) مشکل داشت) پس نگرفتند ، من پولشو از تو میگیرم. قبوله؟!؟!؟! بحث تفاوت قیمت به کنار. ایا قبول میکنی؟؟

خب مگه خل شدیم خودمون را تو دردسر بندازیم. برای کار اداری خودمون تو هچل بندازیم ، بریم و بیایم که چی که آخر گوشی را عوض کنند (یعنی بعد از گذراندن چند مرحله ی اداری و... ) خب یه مقدار پول بیشتر میدیم و خودمون را از این دردسرها راحت میکنیم.

کی گفته 100 تا 150 هزار. آره اگر اینطوری باشه که خب همه میرن گراننتی متفرقه میخرند (ولی من نه در اینصورت باز هم با گارانتی اصلی میگیرم)

ولی اینها را باید بگم: اتصالات چون نمایندگی پخش گوشی در خاور میانه است ، پول اسم و هیولا بودنش را میخوره و حق هم داره 100 هزار تومان گرونتر باشه. ولی در مورده 2 شرکت دیگر گارانتی اصلی یعنی خدمات طلایی نوکیا و ایراتل (نه ایران تل!!) دیگه خیلی فرق کنه حداکثر 40 هزار تومان. این تفاوت قیمت بی قانون و قاعده نیست ، بستگی به خیلی چیزهای دیگه داره. ممکنه روی یه گوشی خاص 10 هزار تومان گرونتر باشه و مثلا روی ان73 70 هزارتومان. حتما و حتما قاعده و قانون. مطمئن باش بی حساب و کتاب نیست.

این اصلا درست نیست. و به این چیزها هم نیست. اگر گوشی قراره با دوز و کلک تو پاچتون بره میره چه توی مغازه ی پر فروش چه هر مغازه ی دیگری که گوشی نوکیا را بدون این 3 نوع گارانتی بده.

این هم از همون قانون و قاعده بالا فکر کنم ، تبعیت کرده.:happy:

آرش جان یه چیزی میگم که آخره منطق اگر قبول نکنی خیلی بی منطقی. تا حالا شنیدی کسی بگه من از این 3 تا گارانتی گوشی خریدم و به نحوی تو پاچه ام رفته. نه خدایی شنیدی؟ (از قصد این کار را نکرده باشه یعنی برای خراب کردن سابقه شرکتها بیاد خال ببنده) .

خلاصه که حرف حساب جواب نداره.

من از دوستان دیگری اطلاعاتی در این زمینه دارند یا حرفهای منو تایید میکنند بیایند و اعلام کنند تا بلکه کمتر تو پاچه ی بچه های پی سی ورلد گوشی بره:)
عزیز من نگفتم که نمایندگی هایی که شما گفتی بده ! ویا تعویض نمیکنه !
گفتم مبلغی که میگرن نمی ارزه ! ( به نظر من ) . یعنی من حاضر نیستم بیشتر از 50 تومن برای گارانتی گوشی N73 بدم . ( فکر نکنم زیاد باشن کسایی که بیشتر از اینقدر بتونن پول گارانتی بدن )
وگرنه حرف شمارو 100% قبول دارم و به نظرتون هم احترام میزارم .
یا علی

hatef_4541
13-01-2007, 22:52
حالا n76 بیاد چی میشه ! n95 کجایی؟؟؟

اما الان گارانتی ها هم لوس بازی در میارن اکثرا ! قبول ندارین؟

¥ Ramin2 ¥
14-01-2007, 10:55
[i]هيچي عزيزم يه كم كمه كه يكي از دوستان هم گفت چون ضرر داره صداي بلند طولاني مدت براي همين كلا همه گوشي ها صداشون كم شده ولي كم كه نيست خيلي ولي چيزه توپيه همه چيش كامله اصلا شك نكن!!!
فقط ان 73!
خب اون‌هایی که می‌خواند هدست استفاده کنند چی؟ :sad:

n73 follower
15-01-2007, 19:54
با سلام به همگی
اصولا به نظر می رسه گارانتی معنای خاصی حداقل در مورد موبایل در بازار ایران نداره
اما باز هم هرکسی یک اعتقادی داره و اعتقادش محترم هست
نکته دیگر اینکه من متوجه شدم که ان 73 معمولی هم تا 2 گیگ رم ساپورت می کنه
ان 73 همچنان حول و حوش 490 هزار تومان است با گارانتی متفرقه نوین و با گارانتی نسبتا بهتر ایرانتل حول و حوش 500 هزار تومانه

M.etallic.A
15-01-2007, 20:27
واقعا در عجبم چرا n73 اینقدر قیمتش مناسبه ... همه چیز داره این گوشی... یعنی میشه گفت یه جورایی از زیر دست سیاست ناقص بودن همه گوشی ها در رفته ...

Oryad
16-01-2007, 07:56
با سلام

آقا متالیکا واقعا معجزه شده !!!

MESHKIPOSH
16-01-2007, 10:36
n73 ارزون شده؟؟؟؟؟

aarash
16-01-2007, 11:35
n73 ارزون شده؟؟؟؟؟
فکر میکنم 460 باشه الان !
نمیدونم .
جالب اینه که من زنگ زدم به ایراتل و نیا و شماره نمایندگی شیراز شون رو گرفتم . زنگ زدم به نمایندگی شیرازشون ماله ایراتل گفت سری N گارانتی نشده . و ماله نیا هم گفت چون با گارانتی قیمتش زیاد شده برامون نمیصرفه بیاریم ....
خیلی جالبه . نتیجه میگیرم که تو شیراز فقط باید بدون گارانتی خرید . یا با گارانتی اتصالات . که البته اونم مطمئن نیستم .
یا علی

mostafaeshghi
16-01-2007, 12:56
فکر میکنم 460 باشه الان !
نمیدونم .
جالب اینه که من زنگ زدم به ایراتل و نیا و شماره نمایندگی شیراز شون رو گرفتم . زنگ زدم به نمایندگی شیرازشون ماله ایراتل گفت سری N گارانتی نشده . و ماله نیا هم گفت چون با گارانتی قیمتش زیاد شده برامون نمیصرفه بیاریم ....
خیلی جالبه . نتیجه میگیرم که تو شیراز فقط باید بدون گارانتی خرید . یا با گارانتی اتصالات . که البته اونم مطمئن نیستم .
یا علی

شاید توی شیراز اینطور باشه. ولی ایارتل توی تهران گوشیهای سری ان را گارانتی کرده. من زنگ زدم پرسیدم.

نیا هم زده ولی فعلا (مهم: فعلا) خیلی گرونه.

medasa
16-01-2007, 21:48
ایراتل هم تو تاپیک سری ان گفتم که به علاءالدین گوشی نمیده و خودش نماندگیهای مستقل داره. شماره تلفن واحد فروش: 88555553

من با این شماره تماس گرفتم. اینجور که خودش می گفت، یکی از نمایندگی های فروش ایراتله که آدرسشم میدون جمهوریه! ان 73 رو میده 550 هزار تومن.

mostafaeshghi
18-01-2007, 00:01
من با این شماره تماس گرفتم. اینجور که خودش می گفت، یکی از نمایندگی های فروش ایراتله که آدرسشم میدون جمهوریه! ان 73 رو میده 550 هزار تومن.

اره دقیقا. ولی جدا خیلی قیمت خوبی میده. یعنی خوب قیمتش اومده پایین. در ضمن توی خیابن نواب است این نمایندگی.

aarash
18-01-2007, 15:39
شاید ! ولی به نظر من حدودا 90 تا 100 تومن گرونتر از قیمت فعلی گوشی هست و اصلا نمی ارزه . البته نظر شخصی هست .

medasa
18-01-2007, 21:21
در مورد گارانتی دیاموند چیزی میدونین؟ من دیروز از یکی از نمایندگیهای فروش ایراتل سؤال کردم، می گفت دیاموند تحت نظر ایراتل هستش! پرسیدم پس مشکل رجیستریشن رو نداره؟ Imei عوض نشده باشه؟ جواب داد هیچ مشکلی نداره و Imei حک شده رو جعبه با مورد درج شده در پشت گوشی و خود گوشی (بعد از وارد کردن همون کدی که میدونین) دقیقاً تطابق داره! قیمت ان 73 با این گارانتی 490 هزار تومنه! نظرتون چیه؟

mostafaeshghi
19-01-2007, 02:21
شاید ! ولی به نظر من حدودا 90 تا 100 تومن گرونتر از قیمت فعلی گوشی هست و اصلا نمی ارزه . البته نظر شخصی هست .

مطمئنا 90-100 هزار تومان نیست. این حرف هم برخاسته از نظر شخصیه خودتون هست.

به نسبت قیمت گوشی یه درصد خاصی به گارانتی تعلق میگیره. همه چی حستاب و کتاب داره. الکی که نیست.

mostafaeshghi
19-01-2007, 02:22
در مورد گارانتی دیاموند چیزی میدونین؟ من دیروز از یکی از نمایندگیهای فروش ایراتل سؤال کردم، می گفت دیاموند تحت نظر ایراتل هستش! پرسیدم پس مشکل رجیستریشن رو نداره؟ Imei عوض نشده باشه؟ جواب داد هیچ مشکلی نداره و Imei حک شده رو جعبه با مورد درج شده در پشت گوشی و خود گوشی (بعد از وارد کردن همون کدی که میدونین) دقیقاً تطابق داره! قیمت ان 73 با این گارانتی 490 هزار تومنه! نظرتون چیه؟

خیلی خیلی مشکوکه. به نظر من سعی کن از همون 3 تا که گفتم بگیر. اگر دیدی مشکوک میزنه یارو یا به یه نمایندگی دیگه زنگ بزن و یا از دیگر گارانتیهای اصلی استفاده کن.

aarash
19-01-2007, 17:45
عزیز قیمت N73 الان بدون گارانتی 460 هست ( میشه گیر آورد ) و با گارانتی متفرقه حدود 475 هست .
اگر اشتباه میکنم بگید .
یا علی

mostafaeshghi
19-01-2007, 23:41
عزیز قیمت N73 الان بدون گارانتی 460 هست ( میشه گیر آورد ) و با گارانتی متفرقه حدود 475 هست .
اگر اشتباه میکنم بگید .
یا علی

کی میگه اشتباه نیست. ولی من خفن معتقدم که گوشی فقط وفقط با گارانتی اصلی و زیادی معتبر. برای همین هم شده 2 ماه صبر کنم تا ارزون بشه صبر میکنم ولی با گارانتی متفرقه نمیخرم.

aarash
20-01-2007, 11:36
کی میگه اشتباه نیست. ولی من خفن معتقدم که گوشی فقط وفقط با گارانتی اصلی و زیادی معتبر. برای همین هم شده 2 ماه صبر کنم تا ارزون بشه صبر میکنم ولی با گارانتی متفرقه نمیخرم.
حرفتون درسته ! ( مایه داری هست دیگه .... )
ببخشید یک سوال دارم . من چندجا که قیمت گرفتم N73 رو با صفحه کلید عربی دارن . به نظر من اصلا جالب نیست .
اگر من مجبور بشم با صفحه کلید عربی بخرم . بعد میشه قابش رو عوض کرد و صفحه کلیدش انگلیسی بشه ؟
یک سوال دیگه دارم . قابشو کسی اطلاع داره چند هست و آیا مشکیشم اومده ؟
یا علی

aarash
21-01-2007, 10:16
یکسری بزنید به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5QQcmdZViewItem) !
میشه اینو وارد ایران کرد ؟؟؟
خیلی با حاله !

MESHKIPOSH
23-01-2007, 13:12
با گارانتي خدمات طلايي نوكيا 480 تومن هست ... البته معموليش
- من يه سوال دارم و اونم اينكه اين n73 بازي ها و برنامه هاي جاوا رو هم ساپورت ميكنه يا نه؟؟
و اينكه موزيك اديشن چي شد قمتش؟

MESHKIPOSH
23-01-2007, 13:13
با گارانتي خدمات طلايي بگيرم به نظر شما خوبه؟

¥ Ramin2 ¥
23-01-2007, 14:42
- من يه سوال دارم و اونم اينكه اين n73 بازي ها و برنامه هاي جاوا رو هم ساپورت ميكنه يا نه؟؟

بله همه چیز رو ساپورت می‌کنه.
موزیک ادیشن با ضمانت نامه نوین 490 تومان.

aarash
23-01-2007, 16:06
مطمئنی شما ؟
شماره نداری ازش ؟؟؟

medasa
23-01-2007, 20:35
با گارانتي خدمات طلايي نوكيا 480 تومن هست ...

ببخشید میشه بپرسم کجا این قیمتو بشما داده؟ نمایندگی فروششه و صرفاً این گارانتی رو داره یا که در کنار متفرقه، اینو هم میفروشه؟

MESHKIPOSH
23-01-2007, 22:02
تهران - جمهوري
گارانتي متفرقه هم بود 460 تا 450

MESHKIPOSH
23-01-2007, 22:03
چه طور مگه ؟ اينقدر تعجب كرديد ؟مگه گرونه يا ارزونه ؟ به نظر شما

MESHKIPOSH
23-01-2007, 22:14
بله همه چیز رو ساپورت می‌کنه.
موزیک ادیشن با ضمانت نامه نوین 490 تومان.

جون مادرت راست ميگي ؟
شماره اين ضمانت نامه نوين رو بده ...

MESHKIPOSH
23-01-2007, 22:18
اگه اين قيمت باشه ميخرم 100 درصد

mostafaeshghi
24-01-2007, 00:07
با گارانتي خدمات طلايي نوكيا 480 تومن هست ... البته معموليش

عمرا.

چون من خودم زنگ زدم وپرسیدم ، یارو گفت ان 73 معمولی با گارانتی خدمات طلایی نیا 590 هزار تومان

برای اطلاع این هم تلفن خدمات فروش نیا:

66712253

آقا انی تلفن را یه حورایی شک دارم ، ولی به احتمال 90% همینه.

mostafaeshghi
24-01-2007, 00:08
با گارانتي خدمات طلايي بگيرم به نظر شما خوبه؟

آره خیلی خوبه چون یکی از 3 گارانتی اصلی نوکیاست ، ولی قیمتش اونی نیست که دوستمون گفت. و 590 هزرا تومان پولشه

¥ Ramin2 ¥
24-01-2007, 02:25
اگه اين قيمت باشه ميخرم 100 درصد
توجه کردی همه پست‌های صفحه قبل رو تو دادی.
خب برو بخر چرا اینقدر پست پشت سر هم می‌دی؟ :blink:

aarash
24-01-2007, 19:30
به نظر شما مشکلی داره ؟ اینجا محل بحث هست ...

MESHKIPOSH
24-01-2007, 20:50
شماجواب من رو ندادي - شماره اين گارانتي كه 490 تومن موزيك اديشن رو ميده رو بده
نكنه خالي بستي ؟...فكر كنم خالي بستي

MESHKIPOSH
24-01-2007, 20:54
عمرا.

چون من خودم زنگ زدم وپرسیدم ، یارو گفت ان 73 معمولی با گارانتی خدمات طلایی نیا 590 هزار تومان

برای اطلاع این هم تلفن خدمات فروش نیا:

66712253

آقا انی تلفن را یه حورایی شک دارم ، ولی به احتمال 90% همینه.
درست جمعه قبل از خيابان جمهوري و يكي از مغازه هايي كه نبش يه خيابان فرعي ديگه بود پرسيدم و در مغازش هم پلاستيك كشيده بود كه سرما وارد نشه - با گارانتي خدمات طلايي نوكيا ميگفت 480 تومن .
مغازه هاي مجاورش هم با گارانتي متفرقه ميدادن 460 و 455 .
اگه باور نميكني ميتوني بري جمهوري خودت قيمت بگيري
( من خودم هم باور نميكردم) به نظر من قيمت هاي توي اينترنت خيلي بالا و چرت هست

¥ Ramin2 ¥
24-01-2007, 21:04
جای بحث هست ولی نه بحث تک‌نفره!

شماره ندارم. ضمانت‌نامه نوین برو بگرد پیدا کن! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MESHKIPOSH
24-01-2007, 21:21
عزيز در هر پست به يك مسئله اشاره شده
شما اول برو ياد بگير چطور با انجمن كار كني بعد بيا
در ضمن رو هوا هم حرف نزن ( معلومه كه خالي بستي)

mostafaeshghi
25-01-2007, 00:29
درست جمعه قبل از خيابان جمهوري و يكي از مغازه هايي كه نبش يه خيابان فرعي ديگه بود پرسيدم و در مغازش هم پلاستيك كشيده بود كه سرما وارد نشه - با گارانتي خدمات طلايي نوكيا ميگفت 480 تومن .
مغازه هاي مجاورش هم با گارانتي متفرقه ميدادن 460 و 455 .
اگه باور نميكني ميتوني بري جمهوري خودت قيمت بگيري
( من خودم هم باور نميكردم) به نظر من قيمت هاي توي اينترنت خيلي بالا و چرت هست

من از اینترنت که قیمت ندادم. من از خوده شرکت پرسیدم. و شک نکن که یارو میخواسته تو پاچت کنه. وقتی نمیایندگی مرکزی اینو میگه ، حساب دیگر نمایندگیها که باید گرونتر بفروشند را بکن.

آذرخش
25-01-2007, 05:36
گشتم نبود نگرد نیست
اصلا مث اینکه تخمشو ملخ خورده
دیروز قیمتش 460 تومن بود با گارانتی ایرافون

MESHKIPOSH
25-01-2007, 13:29
چي ميگيييي...
بابا كل خيابون جمهوري با گارانتي ايرانتل ميدن 455 تا 465 تومن
و يه مغازه هم كه خيلي توپ بود با گارانتي خدمات طلايي نوكيا ميداد 480

MESHKIPOSH
25-01-2007, 13:31
قيمت موزيك اديشن رو كسي داره لطف كنه و بگه........

آذرخش
25-01-2007, 22:13
چي ميگيييي...
بابا كل خيابون جمهوري با گارانتي ايرانتل ميدن 455 تا 465 تومن
و يه مغازه هم كه خيلي توپ بود با گارانتي خدمات طلايي نوكيا ميداد 480

خوب مام که همینو گفتیم :blink:
موزیک ادیشنم گفتم انگار تخمشو ملخ خورده

¥ Ramin2 ¥
25-01-2007, 23:33
دم در خونه ما 448 تومان کیاتل. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آذرخش
26-01-2007, 02:41
کیاتل؟
این یکی دیگه جدید بود.. نشنیده بودم تا حالا

mostafaeshghi
26-01-2007, 13:51
کیاتل؟
این یکی دیگه جدید بود.. نشنیده بودم تا حالا

از این شرکتهای فراری و جعلی زیاده.

ولی همانطور که قبلا مفصلا توضیح دادم. سه شرکت گارانتی اصلی: اتصالات - خدمات طلایی نوکیا - ایراتل

YasharX
26-01-2007, 14:11
از این شرکتهای فراری و جعلی زیاده.

ولی همانطور که قبلا مفصلا توضیح دادم. سه شرکت گارانتی اصلی: اتصالات - خدمات طلایی نوکیا - ایراتل

موبایل پلاس رو جا انداختی :blink:

آذرخش
27-01-2007, 04:22
ایراتل رسما از گود رفته کنار
میگن شرکتش تو خیابون وزرا هم تعطیل شده

@YasharX
موبایل پلاس نماینده تهرانش کجاست؟ تلفنی، آدرسی ازشون دارید؟

najafiinfo
27-01-2007, 09:47
قيمت موزيك اديشن رو كسي داره لطف كنه و بگه........

سلام
5شنبه پاساژ علاالدین طبقه چهارم حنب پله برقی 585000

mostafaeshghi
27-01-2007, 14:51
موبایل پلاس رو جا انداختی :blink:

من که هنوز به این گارانتی شک دارم و در ضمن این که هنوز به طور کامل جا نیفتاده.

mostafaeshghi
27-01-2007, 14:52
ایراتل رسما از گود رفته کنار
میگن شرکتش تو خیابون وزرا هم تعطیل شده

@YasharX
موبایل پلاس نماینده تهرانش کجاست؟ تلفنی، آدرسی ازشون دارید؟

نه داداش من. گوشی به علاءالدین نمیده برای همین همشون میگن که تعطیل شده. محض اطلاع میتونید با تلفن شرکت تماس بگیرید.

این خوده شرکت

88555554

این هم نمایندی فروش:

88555553

آذرخش
27-01-2007, 19:05
مرسی از اطلاع رسانی..
زنگ زدم تلویحا تایید کردند که چون سه چهار ماهیه واردات نداشته پس...
خودشونم N73 رو با گارانتی پارس تل داشتن.. قیمت 500 تومن :blink:

medasa
27-01-2007, 21:05
موبایل پلاس الان دو سالی هست که فعالیت میکنه، فقط در مقایسه با گارانتی های دیگه، گستره فعالیتش محدودتره. از نظر خدمات پس از فروش بسیار خوبه؛ افراد مطلعی هم در بخش فنی و حتی فروشش کار می کنن. قیمت هاش هم همیشه معقول بوده ولی متأسفانه الان گوشی نمیاره.

اتصالات با این همه دبدبه و کبکبه هنوز N73 Music Edition رو نیاورده! آرزو به دل موندیم یه بار بریم showroom اتصالات و یه نفر فروشنده با اطلاعات اونجا باشه! از روز اولش همینجوری بود! خانومی که اونجا همه کاره فروش بود، با اطمینان میگه N73 اصلاً Music Edition نداره! خجالت آوره! :biggrin:

این نماینده فروش ایراتل هم که جالبه امروز داره N73 معمولی بدون گارانتی رو عرضه میکنه! :blink: پس ایراتل هم نمیخواد دیگه گوشی بیاره؟

banker
28-01-2007, 06:45
آقا من N73 خود را تبدیل کردم ولی جز فایلهای jar , sisx دیگر فایلی را نمی توانم اینستال کنم؟؟
کمک کنید...

aarash
01-02-2007, 14:50
بلاخره من هم n73 دار شدم ! واقعا گوشیه تکیه !!!!
پیشنهاد میکنم به همه ی دوستان . یا علی

sarmast65_ata
02-02-2007, 01:05
دیروز قیمت ان 73 با گارانتی اتصالات توی فلکه اول تهرانپارس یعنی نمایندگی رسمی اتصالات 615000 بودش
راستی ان 91 موزیک ادیشن اومده 555000 و ان 70 موزیک ادیشن هم اومده ولی قیمتش یادم نیست

medasa
02-02-2007, 01:35
بلاخره من هم n73 دار شدم ! واقعا گوشیه تکیه !!!!
پیشنهاد میکنم به همه ی دوستان . یا علی

مبارکه! بالاخره با گارانتی اصلی گرفتی یا متفرقه؟ اگه متفرقه، چک کردی IMEI گوشیرو عوض کردن یا نه؟

srfarzaneh
03-02-2007, 18:42
سلام

بالاخره یکی به ما میگه که N73 با چه گارانتی بخریم ؟؟
من 460 تومن بیشتر نمی تونم بدم از بین این گارانتی های متفرقه کدومشون تا حالا بی مشکل بودن؟؟
پارس تل خوبه؟؟
من عجله دارم
این گارانتی هم برای ما مصیبتی شده ها؟؟

ممنون
فرزانه

ahmad1364
03-02-2007, 22:32
آقا من N73 خود را تبدیل کردم ولی جز فایلهای jar , sisx دیگر فایلی را نمی توانم اینستال کنم؟؟
کمک کنید...

داداش مگه این گوشی جز این پسوند ها پسوند دیگه ای هم میشناسه که نصب کنه sis مال سیمبیانه وjarمال جاوا اگه چیز دیگه ای هم است بگو

YasharX
04-02-2007, 00:58
سلام

من 460 تومن بیشتر نمی تونم بدم از بین این گارانتی های متفرقه کدومشون تا حالا بی مشکل بودن؟؟
پارس تل خوبه؟؟
من عجله دارم

ممنون
فرزانه

اگر براتون گارانتی مهم هست بهتر هست که 20 تومن رو مبلغتون بذارید و 73 N با گارانتی خدمات طلایی نیا بگیرید .

اگر خواستید آدرس و تلفنشو بگم !!!!

nozhan66253
04-02-2007, 01:15
سلام

پارس تل خوبه؟؟
من عجله دارم

ممنون
فرزانه

قیمت امروز پارس تل 410 تومنه

nozhan66253
04-02-2007, 01:22
اینجا درباره ی همه چی صحبت می شه به غیر از Music Edition !

srfarzaneh
04-02-2007, 10:49
اگر براتون گارانتی مهم هست بهتر هست که 20 تومن رو مبلغتون بذارید و 73 N با گارانتی خدمات طلایی نیا بگیرید .

اگر خواستید آدرس و تلفنشو بگم !!!!

اگه میشه بذارید یا پیغام خصوصی بدین..
ضمنا چه جوری میشه که نیا که وارد کننده است 480 بده و بقیه وارد کننده ها بالای 550 ؟؟

ضمنا پارس تل هم ظاهرا گارانتی خوبیه چون سونی اریکسون رو هم گارانتی کرده
nozhan66253 اگه میشه شما هم ادرس این مغازه ای که 410 میده رو بنویسید

خدا عمرتون بده
ممنون

najafiinfo
04-02-2007, 19:53
سلام
دیروز یکی اومده بود مغازه از بحرین آورده بود بحرین خریده بود 520000

srfarzaneh
05-02-2007, 11:49
قیمت امروز پارس تل 410 تومنه

اگه میشه ادرس محلی رو که این قیمت میده رو بذارین

ضمنا پارس تل اپدیت مجانی هم می کنه یا نه؟؟

ممنون فرزانه

medasa
06-02-2007, 23:20
نماینده فروش ایراتل امروز اعلام کرد قیمت جدید ان 73 معمولی با گارانتی ایراتل، 620 هزار تومنه! :ohno:
مثل اینکه ایراتل نتونست گرونتر بودن اتصالاتو تحمل کنه و تصمیم گرفت 6 هزار تومن از اتصالات هم گرونتر بده! :blink:
در ضمن YasharX! شما کجا همچین قیمتی از نیا پیدا کردی؟! :blink: من آخرین بار از نیا 580 هزارتومن قیمت گرفتم!

نه اتصالات، نه ایراتل مثل اینکه حالا حالاها قصد آوردن Music Edition رو ندارن! :sad:

YasharX
07-02-2007, 00:26
نماینده فروش ایراتل امروز اعلام کرد قیمت جدید ان 73 معمولی با گارانتی ایراتل، 620 هزار تومنه! :ohno:
مثل اینکه ایراتل نتونست گرونتر بودن اتصالاتو تحمل کنه و تصمیم گرفت 6 هزار تومن از اتصالات هم گرونتر بده! :blink:
در ضمن YasharX! شما کجا همچین قیمتی از نیا پیدا کردی؟! :blink: من آخرین بار از نیا 580 هزارتومن قیمت گرفتم!

نه اتصالات، نه ایراتل مثل اینکه حالا حالاها قصد آوردن Music Edition رو ندارن! :sad:

من N73 معمولی این قیمت دارم نه ME ، فروشگاه نیا چهار راه پارک وی روبروی هتل استقلال نبش خیابان الف پلاک 17

saragol
07-02-2007, 02:02
بله عزيزم هستش!!
دقيقا هم مثله ان 73 هستش هيچ تفاوتي به جز از لحاظ رم و هيد ست ندارن كه اونا رو هم خودت مي توني بيرون تهيه كني!!!

میشه مدل هد ستش رو بگی دقیقاً چیه ؟

مرسی

medasa
07-02-2007, 02:03
من N73 معمولی این قیمت دارم نه ME ، فروشگاه نیا چهار راه پارک وی روبروی هتل استقلال نبش خیابان الف پلاک 17

بله متوجه شدم معمولیشو میگید. ولی خب بهرحال خیلی قیمت مناسبی میده؛ 480 تومن کجا، 614 تومن اتصالات و 620 تومن ایراتل کجا! :tongue:

راستی شما احتمالاً اطلاع دارید که ME رو نیا کی بالاخره میاره؟

saragol
07-02-2007, 02:06
موبایل پلاس الان دو سالی هست که فعالیت میکنه، فقط در مقایسه با گارانتی های دیگه، گستره فعالیتش محدودتره. از نظر خدمات پس از فروش بسیار خوبه؛ افراد مطلعی هم در بخش فنی و حتی فروشش کار می کنن. قیمت هاش هم همیشه معقول بوده ولی متأسفانه الان گوشی نمیاره.

اتصالات با این همه دبدبه و کبکبه هنوز N73 Music Edition رو نیاورده! آرزو به دل موندیم یه بار بریم showroom اتصالات و یه نفر فروشنده با اطلاعات اونجا باشه! از روز اولش همینجوری بود! خانومی که اونجا همه کاره فروش بود، با اطمینان میگه N73 اصلاً Music Edition نداره! خجالت آوره! :biggrin:

این نماینده فروش ایراتل هم که جالبه امروز داره N73 معمولی بدون گارانتی رو عرضه میکنه! :blink: پس ایراتل هم نمیخواد دیگه گوشی بیاره؟

من امروز تماس گرفتم و گفت که دیگه گوشی وارد نمیکنه و فقط تعمیراته !!!

جالب اینکه یکی از اقوام تماس گرفته بود و گفته بود که داریم N93 وارد می کنیم !!!

نفهمیدیم قضیه چیه بالاخره ...:rolleye:

srfarzaneh
07-02-2007, 10:46
سارا خانم
من دیروز زنگ زدم گفتن ما فقط با شهروند کار می کنیم یعنی گوشی هامون رو فقط از طریق فروشگاه های شهروند می دن
شرکت مبادلات یا IMC یکی از نماینده های رسمی نوکیا در ایران است
(اسامی و فروشگاههای نمایندگی های نوکیا رو در این صفحه از سایت نوکیا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با انتخاب شهر مورد نظر می تونید پیدا کنید
گرچه اطلاعاتش به روز نبود چون چند تا از اونها نقل مکان کرده بودند و رفته بودند جای دیگه

ضمنا اتصالات هم 630 داره میده یعنی بازم ایراتل پایین تره و هرکی نخریده بره بگیره که به نظر من تا بعد از عید پایین نمیاد

medasa
08-02-2007, 03:00
من امروز تماس گرفتم و گفت که دیگه گوشی وارد نمیکنه و فقط تعمیراته !!!

جالب اینکه یکی از اقوام تماس گرفته بود و گفته بود که داریم N93 وارد می کنیم !!!

نفهمیدیم قضیه چیه بالاخره ...:rolleye:

همونطور که در پست های قبلی ذکر شده، برای تهیه گوشی با گارانتی ایراتل باید با شماره 88555553 تماس بگیرید. سایر نمایندگی های ایراتل گوشی برای فروش ندارن!

medasa
11-02-2007, 00:50
فکر میکنم عمدتاً دغدغه خاطر همه، رجیستر بودن گوشیه وگرنه خدمات پس از فروش برای خیلی ها من جمله خود من چندان حیاتی نیست. با اینحال، آیا واقعاً این گارانتی های متفرقه، همشون مشکل رجیستریشن رو دارن؟ اگه طرف تضمین کنه که اگه مشکل آنتن دهی پیش بیاد پس میگیره، آیا بازهم منعی برای خرید این گوشی وجود داره؟

srfarzaneh
11-02-2007, 11:10
فکر میکنم عمدتاً دغدغه خاطر همه، رجیستر بودن گوشیه وگرنه خدمات پس از فروش برای خیلی ها من جمله خود من چندان حیاتی نیست. با اینحال، آیا واقعاً این گارانتی های متفرقه، همشون مشکل رجیستریشن رو دارن؟ اگه طرف تضمین کنه که اگه مشکل آنتن دهی پیش بیاد پس میگیره، آیا بازهم منعی برای خرید این گوشی وجود داره؟

اکثر گوشی های نوکیا در بازار سریال اصلی است یعنی رجیستر قانونی هست (فقط حتما چک کنید که در هر سه جا شماره IMEI یکی باشد ) مشکل رجیستر برای گارانتی های متفرقه سونی اریکسون است (در مورد این مارک80 درصد بازار رجیستر غیر قانونی می باشد)
بعدهم در این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می توانید شماره IMEI خود را چک کنید

medasa
11-02-2007, 14:55
اکثر گوشی های نوکیا در بازار سریال اصلی است یعنی رجیستر قانونی هست (فقط حتما چک کنید که در هر سه جا شماره IMEI یکی باشد ) مشکل رجیستر برای گارانتی های متفرقه سونی اریکسون است (در مورد این مارک80 درصد بازار رجیستر غیر قانونی می باشد)
بعدهم در این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می توانید شماره IMEI خود را چک کنید

خب ببخشید با اینحساب، چه لزومی داره آدم اینهمه پول اضافی بابت گارانتی گوشی بده؟ ان 73 موزیک ادیشن که البته هنوز گارانتی اصلیش نیامده (ایراتل، نیا، موبایل پلاس، اتصالات) ولی خب ان 73 معمولی شاید 450 هزار تومن با گارانتی متفرقه پیدا بشه، در حالیکه برای گارانتی اصلیش باید بیش از 150 هزار تومن اضافه پول داد!

¥ Ramin2 ¥
12-02-2007, 11:38
من 500 هزار تومان پول دارم برای Me صبر بکنم یا برم معمولیش رو بخرم؟
چقدر احتمال ارزون شدنش هست؟

mostafaeshghi
12-02-2007, 15:20
فقط وفقط در زمینه ی صدا فرق ان73 معمولی با موزیک ادیشنش چیه؟ اگر که تفاوتی نداره که هیچی و اگر داره ارزش تفاوت قیمتش را هم داره

¥ Ramin2 ¥
12-02-2007, 18:39
موزیک ادیشن 2 گیگ رم ساپورت می‌کنه معمولیش 1 گیگ قطعا از لحاظ سخت‌افزاری هم دارای تفاوت‌هایی هستند.
می‌گن صدای هدفونش بهتر شده ولی صدای speaker هاش تغییر نکرده.

shahi-007
12-02-2007, 21:41
منم یه چیزی بگم.

من پنجشنبه رفتم و یه n73 خریدم.توی سی دی که همراه قوطیش بود نوشته که این گوشی قابلیت ساپورته 2 گیگ رم رو داره.

از من گفتن بود.

ahmad1364
13-02-2007, 01:15
ننننننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن ننننننن

nozhan66253
13-02-2007, 23:43
من که با دیدن این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کپ کردم!!! یعنی N73 Music Edition سیستم عامل نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مگه مثل معمولیش Symbian s60 3rd Edition نیست!!!!!!!!!!!!!!! بابا من خودم Music Edition دارم از نظر نرم افزاری مثل معمولیشه!!!!!!!!!!!!!

nozhan66253
14-02-2007, 00:25
این gsm.ir گندشو در آورده با این اطلاعات غلط!

Green_life
14-02-2007, 07:23
میخواستم بدونم فرق ان73 معمولی با Meان73 چیه؟دقیفا" چه فرق هائی با هم دارند؟
و اینکه چقدر اختلاف قیمت دارن؟

M.etallic.A
14-02-2007, 13:07
gsm.ir مثلا اسم خودشون رو گذاشتن بزرگترین سایت تخصصی موبایل ولقعا اصل خندس اگه بشینی مطالبش رو بخونی . انشای باحالی داره ولی مطالبش همش غلط و اشتباهه...

surena_iran2564
14-02-2007, 14:08
n73 me الان چنده با گارانتي؟ كاراييش در مقابل n93 چطوره؟ آنتن دهي كيفيت عكس و صدا.؟؟

ali111122223333
15-02-2007, 13:41
دوستان اگر n73 معمولی رو اپگرید کنیم میشه دوباره به حالت قبلش برگردوند ؟
چون یکی از دوستان میگفت یه سری از برنامه هاش کار نمیکنه
کسایی که اپگرید کردن راضین یا نه؟

medasa
16-02-2007, 01:47
فقط وفقط در زمینه ی صدا فرق ان73 معمولی با موزیک ادیشنش چیه؟ اگر که تفاوتی نداره که هیچی و اگر داره ارزش تفاوت قیمتش را هم داره

در زمینه صدا، گفته میشه که کلاً performance موزیک ادیشن قدری بالاتره؛ در حقیقت میشه گفت نرم افزار گوشی از امکانات سخت افزاری تعبیه شده در اون، استفاده بهینه ای میکنه. خیلی هایی هم که اقدام به upgrade فرمور نسخه معمولی به موزیک ادیشن کردن، این مسألرو تأیید کردن جوری که توصیه میشه اگه ترجیح خاصی نسبت به ظاهر دو گوشی وجود نداره، با توجه به اختلاف قیمتشون، معمولی رو تهیه کنیم و صرفاً به ME آپگریدش کنیم.

IVAN
20-02-2007, 12:18
من که با دیدن این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کپ کردم!!! یعنی N73 Music Edition سیستم عامل نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مگه مثل معمولیش Symbian s60 3rd Edition نیست!!!!!!!!!!!!!!! بابا من خودم Music Edition دارم از نظر نرم افزاری مثل معمولیشه!!!!!!!!!!!!!

كي ميگه نداره خود جي اس ام كه زده.شايد اون قسمت كه شما رفتين مشكل داشته:
راستي ميشه بگين چند خريديد(كي ) و با گرانتي هست يا بدون گارانتي

nozhan66253
20-02-2007, 14:21
داشتنشو که داره، این که معلومه. ولی می خواستم افتضاح gsm.ir رو نشون بدم
افتضاح gsm.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2 هفته پیش 592 تومن گارانتی نوین

medasa
20-02-2007, 18:58
2 هفته پیش 592 تومن گارانتی نوین

گوشیت مشکل رجیستریشن نداره؟ همه جا آنتن میده؟ فروشنده احتمالاً در این مورد ضمانتی نکرد که مثلاً اگه مشکلی داشت، پس بگیره؟

nozhan66253
21-02-2007, 12:03
گوشیت مشکل رجیستریشن نداره؟ همه جا آنتن میده؟ فروشنده احتمالاً در این مورد ضمانتی نکرد که مثلاً اگه مشکلی داشت، پس بگیره؟

رجیستر شدست مشکل آنتن هم نداره.
اون طوری که به من گفت گارانتی فقط شامل نرم افزار میشه دیگه اگه مثلاً دوربین مشکل داشته باشه پای خودته!من خودم همون جا چک کردم مشکلی نداشت

alialexali
26-02-2007, 15:57
wish to know if there is any possible to add Arabic language to the operating system of Nokia n73 music edition?

alialexali
26-02-2007, 20:20
ok
fahmidam bajad prudoct code ro avaz konem,
che prudoct code bjad estefade konem?
man n73 music darem,vali zabone irani,va arabi nadare?
prudoct code hast ke zaboni irani dashte bashe?
ja arabi?

M.etallic.A
26-02-2007, 20:20
wish to know if there is any possible to add Arabic language to the operating system of Nokia n73 music edition?

باید گوشیتو آپدیت کنی. تو ورژن جدید فریمورش عربی هم هست. در ضمن product code باید 0539295 باشه...

alialexali
26-02-2007, 20:36
باید گوشیتو آپدیت کنی. تو ورژن جدید فریمورش عربی هم هست. در ضمن product code باید 0539295 باشه...
farsi ham dari aziz?i

BABA N95
03-03-2007, 13:11
قیمتش الان حول و حوش 550.000

M.etallic.A
03-03-2007, 13:37
farsi ham dari aziz?i

فکر نکنم...

lox
15-03-2007, 08:40
سلام
من يه موزيک اديشن گرفتم.
ولي هر کاري ميکنم تم ها رو نصب کنم نميتونم.چيکار کنم؟
در ضمن چطوري ميشه اسکرين سيور رو فعال کرد؟
يه چيز ديگه برنامه فلش پلير و آفيس هم کار نميکنه .يعني فايل فلش رو که ميزنم ميگه فايل کورپتد.
فايل آفيس هم باز ميکنم هيچي نمياد.
چيکار کنم؟
خيلي ممنون ميشم راهنماييم کنيد
در ضمن يه سايت معرفي کنيد که برنامه و تم برا اين گوشي پيدا کنم. مثل آنتي ويروس.کال ريکوردر.و رمز گذاري رو فايلها...........

medasa
16-03-2007, 03:01
سلام
من يه موزيک اديشن گرفتم.
ولي هر کاري ميکنم تم ها رو نصب کنم نميتونم.چيکار کنم؟
در ضمن چطوري ميشه اسکرين سيور رو فعال کرد؟
يه چيز ديگه برنامه فلش پلير و آفيس هم کار نميکنه .يعني فايل فلش رو که ميزنم ميگه فايل کورپتد.
فايل آفيس هم باز ميکنم هيچي نمياد.
چيکار کنم؟
خيلي ممنون ميشم راهنماييم کنيد
در ضمن يه سايت معرفي کنيد که برنامه و تم برا اين گوشي پيدا کنم. مثل آنتي ويروس.کال ريکوردر.و رمز گذاري رو فايلها...........

میشه بپرسم با چه گارانتی و باچه قیمتی خریدیش؟

mohammadflash2006
16-03-2007, 11:16

lox
17-03-2007, 00:41
بدون گارانتی 550 تومان البته موزیک ادیشن

mohammadflash2006
19-03-2007, 00:45
مشخصات گارانتي
نام شركت حدود قيمت ( تومان )
گارانتی متفرقه 565000
جدول مشخصات گوشي

مشخصات
نام گوشي: N73 Music Edition
تاريخ معرفي : سه ماهه سوم سال 2006
باند فركانس:
باند :
UMTS / GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
سيستم عامل نوع: Symbian S60 9.1 3rd Edition
مشخصات ظاهري وزن: 116 گرم
سايز (میلی متر) : طول : 110 عرض : 49 ضخامت : 19
رنگ بندي گوشي : مشکی

--------------------------------------------------------------------------------

مشخصات صفحه نمايش نوع: TFT با قابلیت نمایش 262144 رنگ
ابعاد: 240x 320 پیکسل
صفحه نمايش لمسي: ندارد
حالت اسكرين سيور: دارد
تصوير زمينه: دارد

--------------------------------------------------------------------------------

مشخصات دوربين نوع: 3.2 مگاپیکسل با قابلیت فوکوس اتوماتیک و دارای لنز Carl Zeiss و حالت ماکرو و دوربین دوم VGA
قابليت بزرگنمايي: 20 برابر
ابعاد عكس : 2048x1536 پیکسل
قابليت فيلمبرداري: دارد 352x288 پیکسل 15 فریم در ثانیه
مدت فيلمبرداري: به میزان حافظه
فلاش: دارد

مشخصات صداي زنگ نوع: پلی فونیک 64 کاناله
قابليت دريافت زنگ: دارد
پخش MP3 به جاي زنگ: دارد

مشخصات پخش كننده موزيك نوع: RealPlayer مجهز به صدای 3D
قابليت پخش: MP3/AAC/eAAC/eAAC+/WMA به همراه لیست پخش و اکولایزر

مشخصات حافظه حافظه گوشي: 40 مگابایت
حافظه مموري كارت : دارد 2 گیگابایت کارت حافظه Mini SD با قابلیت تعویض سریع کارت
دفترچه تلفن: دارد
نمايش تصوير تماس گيرنده: دارد

ابزار ارتباطي گوشي پورت: Pop-Port و USB نسخه 2
بلوتوث: دارد
اينفرارد: دارد
GPRS : دارد (Class 10 (4+1/3+2 slots
EDGE : دارد (class B, multi slot class 11 (UL 118.4 kbps, DL 236.8 kbps
HSCSD : دارد
: 3G
دارد
Wireless LAN: ندارد

بازي نام بازي : دارد

مرورگر اينترنت WAP : دارد
xHTML : دارد
HTML : دارد

ساير مشخصات
messaging : Email (SMTP, IMAP4, POP3), MMS, SMS
تايپ هوشمند T9 : دارد
ويبره : دارد
آيفون : دارد
منشي تلفني : ندارد
سيستم ضبط صدا: دارد
سيستم شماره گيري با صوت: دارد
فرمان صوتي : دارد
راديو : دارد
چراغ قوه: ندارد
فن آوري Push to talk : دارد
مكالمه تصويري: دارد
قابليت ويرايش آفيس: دارد
قابليت نمايش Pdf : دارد
قابليتهاي ديگر: Java MIDP2.0 و دارای برنامه Yahoo! Go و Anti-virus

مشخصات باتري نوع: Li - Ion 1100 mAh (BP-6M)
زمان مكالمه مداوم: 4 ساعت
زمان آماده به كار: 350 ساعت

وسايل جانبي هندزفري: مدل HS-23
هندزفري بلوتوث:
كاركيت:
كاركيت بلوتوث:
كابل: مدل CA-53
هلدر:
قابليت نصب دوربين:
كيبورد بيسيم:
شارژر: مدل AC-4
شارژر فندكي: مدل DC-4

ساير لوازم : کابل تبدیل شارژر مدل CA-44