PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار برای دانلود سایت فلش فوری

jooya
18-12-2006, 20:59
من یه نرم افزار می خوام که بشه باهش یه سایت که کاملآ فلشه رو به طور کامل دانلود کنم
ممنون میشم اگه نرم افزاری رو که معرفی می کنین امتحان شده باشه .
مرسی فقط خیلی فوریه راستی اسم سایتی رو هم که میخوام دانلود کنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] است .

WooKMaN
19-12-2006, 20:34
Flash Saver 6.5
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Flash Saver is developed to fulfill your requirement of saving Flash animations from web browser to your hard disk by a simple click.

It can not only save Flash animations from the current web page you are surfing, but also it can search from local cache files and list all Flash files that was viewed recently
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
3.55MB
;)

jooya
21-12-2006, 18:19
WooKMaN جان ممنون ولی باهاش امتحان کره بودم نشد شما خودتون امتحان کردین ؟
چون سایت هیچ url نمیده و وقتی آدرس سایت رو بهش میدم به جز 8-9تا فلش دیگه چیزی نمیگیره در صورتی که فایلهای فلش توی سایت خیلی بیشتره در ضمن من نمی خوام که روی هر فلش برم و اونو سیو کنم میخوام با دادن /آدرس سایت به طور کامل برام دانلود کنه .
ممنون میشم اگه سریعتر راهنماییم کنی
مرسی

WooKMaN
21-12-2006, 19:27
WooKMaN جان ممنون ولی باهاش امتحان کره بودم نشد شما خودتون امتحان کردین ؟

نه عزيز امتحان نكردم .... يعني قرار نيست هر نرم افزاري كه ميزارم اول امتحانش كنم ... ;)

WooKMaN
21-12-2006, 19:33
اينو يه تست بكن ...

EZ Save Flash 1.4

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1.1MB

;)

jooya
22-12-2006, 00:47
نه WooKMaN جان اینم نشد ، صفحه به صفحه میگیره اینطوری یه عمری طول میکشه .