PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : motorola l6 یا motorola c261

soooot
18-12-2006, 00:27
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میخواستم بدونم بین دو گوشی motorola l6 و motorola c261 کدوم رو انتخواب کنم بهتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشکلات و مزیت های هر کدوم نصبت به اون یکی چی هستش ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soooot
18-12-2006, 13:34
هیچکی نمیدونه ! :sad:

s2qm
22-12-2006, 23:31
من پیشنهاد میکنم که L7 بخر. که مموری بخوره. تا 1 گیگ هم میگیره.

GsM
23-12-2006, 01:34
چیزی که خیلی مهمه مموری خوردن هست که l7 داره نه l6???

فکر کنم اگه شما مقداری که می خوای هزینه کنی رو بگی بهتر باشه؟

شما با مراجعه به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تمام
اطلاعت رو بدست میارین در این باره!!!

به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم مراجعه کن تا ببینی قیمت چنده و تو بازار هست یا نه!!!

GsM
23-12-2006, 01:40
راستی آواترت هم با حاله!!!

NINTENDO_DS
25-12-2006, 22:04
ال 7 الان 178 تومنه در حالی که ال 6 130 تومنه به نظر من به جای پول الکی پول بده یک وی 3 ای بخر البته من خودم ال6 دارم و راضیم

soooot
25-12-2006, 22:41
ال 7 الان 178 تومنه در حالی که ال 6 130 تومنه به نظر من به جای پول الکی پول بده یک وی 3 ای بخر البته من خودم ال6 دارم و راضیم

سلام :happy:
ممنون از کمکتون :blush:
من یه l6 خریدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی سی دی درایورش همراهش نبود ، از سی دی درایور l7 استفاده کردم که البته فروشنده میگفت به احتمال زیاد درایورهای سری l با هم فرقی نداره ، ولی من باهاش یه کم مشکل داشتم و مثلا یه فایل صوتی Mp3 رو با بلوتوث میتونستم بگیرم ولی وقتی میخواستم از طریق برنامه داخل سی دی درایور که Motorola Phone Tools بود اون فایل رو به گوشی انتقال بدم میگفت فرمتش ناشناسه و ... و نمیشد انتقالش داد ، از برنامه Cell Phone Manager هم استفاده کردم ولی l6 رو ساپورت نمیکنه از چند تا دیگه برنامه هم استفاده کردم که هیچ کدوم l6 رو ساپورت نمیکردن ، یه بار هم به جای درایور گوشی درایور مودم موتو رولا رو نصب کردم و حالا هر چقدر هم که این درایور مودم رو آنیستال میکنم به محظ اینکه گوشی رو به وسیله کابل یو اس بی به کامپیوتر وصل میکنم گوشی رو به عنوان مودم موتورولا میشناسه و میخواد درایور مودم موتورولا رو نصب کنه ، به هر حال با نصب مودم ،گوشی کار میکنه و به کامپیوتر وصل میشه ولی برنامه درست و حسابیی برای مدیریت گوشی ندارم و از هر چی استفاده میکنم یا گوشی l6 رو ساپورت نمیکنه و یا مثل برنامه Motorola Phone Tools پر از اشکاله و نمیشه باهاش کار کرد ( الان هم دیگه اصلا با این برنامه وصل نمیشه ) :sad: :sad: :sad:
شما که از گوشی l6 استفاده میکنید از چه برنامه ای برای وصل کردن اون به کامپیوتر استفاده میکنید ؟ اگر براتون ممکنه ، ممنون میشم لینک دانلود اون برنامه رو بهم بدید :rolleye:
اگر براتون ممکنه لطفا درایور موتورولا l6 رو برای من آپلود کنید آخه هیچ جا نتونستم گیرش بیارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما تا حالا از برنامه زیر استفاده کردید ( همون برنامه که عکسش در زیر هست ) ؟ این به چه درد میخوره ؟ من دادم رو گوشیم زبان فارسی نصب کردن ، حالا اگر گوشی رو با این برنامه آپدیت کنم زبان فارسیش و بازیها و یا فایلهای صورتی و عکس و ... روش پاک میشه ؟ آیا در هنگام استفاده از این برنامه برای آپدیت گوشی باید به اینترنت وصل باشم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و یه سوال دیگه ، در هنگام آپدیت با این نرم افزار باید سیم کارت توی گوشی باشه یا نه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]