PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه سوال خيلي ساده

amirgooran
17-12-2006, 19:04
سلام،من تازه گوشي گرفتم،مي خواستم بپرسم كابل USB براي موبايل را از كجا ميشه تهيه كرد،آيا كابل همه گوشي ها مثل هم هستند يا بايد با گوشي سازگاري داشته باشه،من كه توي شهرمون هر مغازه ي موبايل رو گشتم،كابل USB مربوط به گوشي خودمو پيدا نكردمدر ضمن اين سيستم Wap كه براي اتصال موبايل به اينترنت هست چه جوري كار مي كنه؟
نوع گوشي:Ericsson K310i

Hamid110
17-12-2006, 20:53
سلام . .

دوست گرامی . . برای اتصال این گوشی از طریق Usb به کامپیوتر . . فکر میکنم نیاز به دستگاهی به نام Box هستش . . که قیمت اون گرونه . .

اما فکر میکنم این گوشی انفرارد داره . . اگه اینطور باشه . . بوسیله دستگاه انفرارد که قیمتش حدود 10 تومنه میشه . . اطلاعات رو بین گوشی و کامپیوتر رد و بدل کرد . .

ممنون . .

موفق باشی . .

amirgooran
17-12-2006, 21:11
سلام . .

دوست گرامی . . برای اتصال این گوشی از طریق Usb به کامپیوتر . . فکر میکنم نیاز به دستگاهی به نام Box هستش . . که قیمت اون گرونه . .

اما فکر میکنم این گوشی انفرارد داره . . اگه اینطور باشه . . بوسیله دستگاه انفرارد که قیمتش حدود 10 تومنه میشه . . اطلاعات رو بین گوشی و کامپیوتر رد و بدل کرد . .

ممنون . .

موفق باشی . .
ميشه بيشتر توضيح بدين،اين دستگاه دومي همه جا پيدا ميشه؟،اصلا طرز كارش چه جوريه؟،بدون سيم عمل مي كنه يا با كابل،يه چيز ديگه اينكه توي راهنماي گوشي نوشته:
براي وصل كردن گوشي به كامپيوتر نياز به كابل USB داريد،بعد از اتصال كابل USB به كامپيوتر درايوي در كامپيوتر ظاهر مي شود كه مي توانيد با كپي كردن فايل ها در آن درايو اقدام به ارسال اطلاعات كنيد

همينطور كه مي بيني هيچ اشاره اي به دستگاهي به نام BOx نكرده،اما من كه هر چي گشتم كابل USB پيدا نكردم

bidastar
17-12-2006, 21:20
شما می تونی از ram reader استفاده کنی
(البته نمی دونم گوشیت رم میخوره یا نه)

amirgooran
17-12-2006, 21:29
شما می تونی از ram reader استفاده کنی
(البته نمی دونم گوشیت رم میخوره یا نه)

فكر نمي كنم رم بخوره

sAsAn.K
17-12-2006, 21:32
گوشی شما مموری نمیخوره و 15 مگ هم بیشتر حافظه نداره پس چی میخوای بریزی روش عزیز؟

amirgooran
17-12-2006, 21:41
گوشی شما مموری نمیخوره و 15 مگ هم بیشتر حافظه نداره پس چی میخوای بریزی روش عزیز؟

با 15 مگ هم خيلي چيزا ميشه توش ريخت (ما كه مثل شماها بچه مايه دار نيستيم)

kiarash3500
18-12-2006, 00:44
دوست عزیز این گوشی دوربین هم داره؟
ممنون

Mirzaie
18-12-2006, 01:35
ببینید ... یک نکته !!!
باکس برای ریختن و تعویض برنامه اصلی موبایل یا سیستم عامل موبایله و در برخی گوشی ها یکسری آهنگ و عکس و ... بصورت استاندارد تحت یک فایل هستند که میشه موقع فلش کردن به گوشی اضافه کرد.
ولی باکس اصلا برای ریختن آهنگ و یا عکس هیچ کاربردی ندارد و مثلا گوشی که کابل یو اس بی ندارد را نمیشود با باکس برایش عکس یا آهنگ ریخت.

amirgooran
18-12-2006, 02:09
دوست عزیز این گوشی دوربین هم داره؟
ممنون

آره،اين يكي رو داره

Hamid110
18-12-2006, 07:50
سلام ..

این هم مشخصات گوشی K310i

مزایا: صفحه نمایش ۶۵۵۳۶ رنگ، دوربین VGA با قابلیت فیلمبرداری، پخش فیلم و موسیقی، ۱۵ مگابایت حافظه داخلی، درگاه مادون قرمز

معایب: عدم پشتیبانی بلوتوث، عدم امکان افزایش حافظه، به همراه نداشتن رادیو

مشخصات
مشخصات کلی شبکه GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
معرفی فوریه ۲۰۰۶
سیستم عامل
بستر نرم‌افزاری

مشخصات فیزیکی شکل ظاهری ساده
ابعاد ۱۷ * ۴۴ * ۱۰۱ میلی‌متر
وزن ۸۲ گرم
تنوع رنگ آبی، نقره‌ای مات (پوشش‌های Style-Up قابل تعویض)

نمایش نوع UBC
وضوح ۱۶۰ *‌ ۱۲۰ پیکسل
تعداد رنگ ۶۵۵۳۶ رنگ
زبان فارسی

دوربین کیفیت عکس VGA
ابعاد عکس حداکثر ۴۸۰ * ۶۴۰ پیکسل
فیلمبرداری بله
ابعاد فیلم
مدت فیلمبرداری
تماس تصویری خیر
فوکوس اتوماتیک خیر
فلاش خیر

ذخیره‌سازی دفترچه تلفن بله، به همراه تصویر
ذخیره تماس‌ها بله
نوع کارت حافظه -
کارت حافظه همراه خیر
حافظه داخلی ۱۵ مگابایت

ویژگی‌ها مدیریت اطلاعات شخصی تقویم، دفترچه تلفن، وظایف آتی، یادداشت، مدیریت پرونده‌ها، ماشین حساب و ...
جاوا MIDP 2.0
پخش موسیقی MP3, AAC
پخش فیلم MPEG4
دریافت فیلم خیر
رادیوی اف‌ام خیر
ساعت بله
زنگ هشدار بله
پیش‌بینی کلمه T9
پخش با صدای بلند بله
فرمان صوتی
ضبط صدا بله
بازی بله
دریافت و نصب بازی بله

تبادل اطلاعات ارسال پیام SMS, MMS, Email, Instant Messaging
مرورگر اینترنت xHTML, HTML(NetFront), RSS feeds
مرورگر WAP WAP 2.0
بلوتوث خیر
درگاه مادون قرمز بله
درگاه USB بله
درگاه Fast port بله
GPRS کلاس ۱۰
HSCSD بله
EDGE خیر
شبکه بیسیم خیر
Push to talk خیر
سرعت انتقال حداکثر ۴۸ کیلوبیت در ثانیه
انطباق با کامپیوتر بله
چاپ مستقیم خیر

زنگ نوع پلی‌فونیک (۴۰ کانال)، MP3, AAC
تنظیمات دریافت و ساخت ملودی
لرزاننده بله

باتری نوع Li-Ion
حالت انتظار حداکثر ۳۶۰ ساعت
حالت مکالمه حداکثر ۶ ساعت

----------------------------------------

این گوشی کابل USB هم میخوره . .

درگاه مادون قرمز یا همون انفرارد هم داره . .

انفرارد یک دستگاه کوچیکه که شبیه موس کامپیوتر میمونه و شما میتونی از طریق اون اطلاعات رو رد و بدل کنی . .

amirgooran
18-12-2006, 16:51
آقا به خاطر راهنماييتون متشكر

Mirzaie
19-12-2006, 05:30
از دید کارشناسها ( خودم رو نمی گم ) نداشتن امکانات پیشرفته در یک گوشی عیب محسوب نمیشه چون کمپانی های سازنده بسته به نیاز و پول داخل جیب شما گوشی های مختلف رو با امکانات مختلف برای سلایق مختلف در رنگهای مختلف و همچنین ابعاد مختلف تولید میکنن! حالا شما هرچقدر پول بدی آش میخوری!

sarfarz1973
27-12-2006, 23:05
با سلام به تمام دوستان.
گوشی سونی اریکسون مدل z300 i دارم. برای ریختن آهنگ و عکس چطور میتونم اقدام کنم؟ کابل DCU-15 را هم گرفتم و کامپیوتر عسذ را می شناسه. مشکل من این است که نرم افزار گوشی را ندارم و نمی دونم چطور باید این کار را انجام بدم. لازم به ذکر است که این گوشی نه بلوتوس دارد و نه اینفرارد. با تشکر