PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب فایل های rar و jar در گوشی

samanvilli
17-12-2006, 15:12
سلام من وقتی میخوام بازی یا نرم افزاری رو با این فرمت ها در گوشی 7610 نصب کنم پیام میده که نمیتونه فالی رو بخونیه چیکار کنم؟

M O H S E N
17-12-2006, 15:18
گوشی 7610 دارای سیستم عامل جاوا است و مشکلی با فایل های فوق ندارد احتمالا برنامه هایی که میخواهید نصب کنید با گوشی شما سازگار نیستند

mohammad_1000
17-12-2006, 18:02
سلام دوست عزیز فایل جار که به راهتی نصب میشه و فقط کافیست که این فایلو تویه گوشیت کپی کنی و بری به قسمت فایل مننجر و نصبش کنی ولی فایل رار رو باید تویه کامپیوتر خودت بازش کنی و بعد وایل اصلی داخل فایل رار هستش که میتونی او فایلو ک÷ی کنی داخل گوشی باز کردن فایل رار توسط وین رار انجام میگیره
موفق باشی

samanvilli
17-12-2006, 21:38
بسیار ممنون از پاسخ هاتون . میدونید یه فایل هایی هستند که با نرم افزار nokia pc stute به راحتی نصب میشن ولی این فایل هایی که با پسوند rar هستند رو وقتی کپی میکنم تو رم و میرم تو فایل منیجر میگه فایل رو نمیشناسه!!

Hamid110
18-12-2006, 07:26
بسیار ممنون از پاسخ هاتون . میدونید یه فایل هایی هستند که با نرم افزار nokia pc stute به راحتی نصب میشن ولی این فایل هایی که با پسوند rar هستند رو وقتی کپی میکنم تو رم و میرم تو فایل منیجر میگه فایل رو نمیشناسه!!
سلام . .

من مشکل شما رو فهمیدم . .

شما باید اول برنامه ی Winrar رو روی کامپیوترتون نصب کنید . . تا بتونید محتویات فایل رار رو ببینید . .
بعد اون رو Extract کنید . . تا بتونید اون رو توی گوشی نصب کنید . .

گوشی فقط فایل های با فرمت jar و اگه سیمباین هم باشه . . sis رو میتونه بخونه و نصب کنه . .

مثلا یک بازی با فایل jar داخل یک فایل zip یا rar هستش . . که اون رو حتما باید Extract کنی . .

موفق باشی . .

mahdivfarahani
19-12-2006, 00:58
حميد جان درست ميگن فايل هاي rar فايل هاي فشرده هستند ( مثل zip) بنابر اين قبل از انتقال اونها به گوشيت بايد اول توي كامپيوترت اونا رو extract كني بعد فايل بدست اومده رو توي گوشيت منتقل و نصب كني البته بايد اينم بگم كه برنامه هاي winzipو winrar براي گوشي هاي سري سيمبين هم وجود داره كه اگه اين برنامه ها رو تو گوشيت نصب كني ميتوني اينجور فايل ها رو مستقيما تو گوشيت باز و اجرا كني كه خود منم از اين برنامه ها استفاده ميكنم. اگه خواستي برام پيغام بذار تا برنامش رو برات بفرستم ( البته به احتمال زياد مي توني تو همين سايت هم پيداشون كني)