PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار عیب یابی اتومبیل

ENTEZAR
16-12-2006, 08:26
سلام

یه نفر را دیدم که با یک لپ تاپ یه سیم وصل میکرد به یه جایی از کامیونها و با نرم افزار میگفت که این ماشین چه عیبهایی داره

شما این نرم افزار رو دیدید تا حالا؟

ممنون

WooKMaN
17-12-2006, 22:31
عزيزدلم اسم برنامه رو بگو تا بهتر بتونيم كمك كنيم ... ;)

ENTEZAR
18-12-2006, 21:03
سلام
شرمنده اسمش رو نمی دونم

Elfin-D
18-12-2006, 23:10
سلام

یه نفر را دیدم که با یک لپ تاپ یه سیم وصل میکرد به یه جایی از کامیونها و با نرم افزار میگفت که این ماشین چه عیبهایی داره

شما این نرم افزار رو دیدید تا حالا؟

ممنون
اون نرم افزار مخصوص اون ماشین و توسط کارخانه ی سازنده تولید شده و در دست عموم نیست
در ثانی فکر نمیکنم شما کامیون داشته باشید(شوخی)
مخلصیم

snebi
19-12-2006, 00:13
اون نرم افزار مخصوص اون ماشین و توسط کارخانه ی سازنده تولید شده و در دست عموم نیست
در ثانی فکر نمیکنم شما کامیون داشته باشید(شوخی)
مخلصیم

حالا کامیون که نه مثلا برنامه که برای دیاگ پژو 206 یا 405 هست رو چطور؟؟

ENTEZAR
20-06-2007, 09:21
سلام

من چند روز پیش رفتم در یه تعمیرگاه دیدم که یه سمند آوردند برای تعمیر

تعمیر کار هم لپ تاپ خودش را روشن کرد و این نرم افزار را باز کرد و از طریق USB یه کابل هم وصل کرد به ماشین

من هم که حس کنجکاویم گل کرده بود با موبایل از نرم افزار عکس گرفتم ولی کیفیتش خوب نیست

اسم برنامه هم بود
Multi Diag Scaner که مال شرکت Parzan Sanat بود

حالا کسی این برنامه را داره؟

blacktiger
20-06-2007, 23:46
با پوزش از اساتيد
اين فقط اون نرم افزار نيست كه اين كاروانجام ميده همه دستگاههاي دياگ يك اينترفيس سخت افزاري دارند براي پي سي ها معمولا كارتي از نوع اسلات ايزا يا پي سي اي و براي لپ تاپ نوعي هستش كه زير اون نصب ميشه .
نرم افزارش قيمتي نداره حتي فارسيش و بيشتر پولي كه ميگيرن مال سخت افزارشه مثلا براي پرايد يه چيزي حدود سيصد تومان

alimor
21-06-2007, 22:47
انتظار جان اگر بخواهی برای عیب یابی اتومبیلت دنبال نرم افزار و یا سخت افزاربگردی حالا حالاها باید انتظار بکشی چون 90درصد ازماشینهای داخل ایران سیستم کامپیوتری ندارند .وان20 درصدی هم که مجهز به این سیستم هستند کامل نیستند .یعنی اینکه محدوده ایراد اتومبیل شمارا میگه نهایت این مکانیک که عیب راتشخیس میدهد .انتظار عزیز من یک پیشنهاد دارم اگر خیلی علاقه داری که ازمکانیکی به نظر من دنبال کتاب ویانرم افزارهای اموزش بگردید بهتر واگر هم امدید تهران من در خدمتهم .