PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با Norton Ghost 10

*Batman*
15-12-2006, 19:05
سلام
من Nrton ghost 10 رو گرفتم ولی CD بوت اونو ندارم.
البته میشه از داخل خود ویندوز Recovery کرد.ولی اگر ویندوز نداشته باشم به مشکل بر میخورم.
کسی نمیدونه چطوری میشه Boot CD برای Norton Ghost 10 ساخت؟

Admiral
15-12-2006, 19:30
میتونی با یه سی دی Bootable کامپیوتر رو بیاری بالا و بعد سی دی Norton Ghost رو بزاری.

طریقه ساخت سی دی بوت هم توی همین انجمن توضیح داده شده !

*Batman*
15-12-2006, 19:54
مشکل اینجاست که فقط فایل Setup تو CD هست.
اون فایلهای اصلی که باید تو داس اجرا بشه نیست.
فقط چند تا Folder و فایل Setup تو CD هست.

snebi
15-12-2006, 21:27
مشکل اینجاست که فقط فایل Setup تو CD هست.
اون فایلهای اصلی که باید تو داس اجرا بشه نیست.
فقط چند تا Folder و فایل Setup تو CD هست.

حالا من با سی دی بوت دارم ولی هر وقت سی دی رو میگذارم بلو اسکرین میده :(

AK1
15-12-2006, 23:22
تا جاي كه من مي دونم نسخه 10 براي بوت نداره

بهترين نسخه براي بوت و استفاده نسخه 8.3 هستش كه به 2003 معروفه و تو اكثر س يدي هاي بوتي كه فروخته نمي شه هست و مي تونين خودتون هم ايميج فلاپي و سي دي ازش بسازين
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arshia1354
16-12-2006, 00:56
سلام دوست عزیز
من سی دی Nrton ghost 10 رو که مال شرکت پیشگام رایانه هست و Bootable قیمتش هم 1500 تومن بود ، خریدم . واقعا محشره

*Batman*
16-12-2006, 01:03
بسیارخوب.
من هم چاره ای جز استفاده از نسخه 2003 ندارم.

matrix1000
16-12-2006, 02:37
تا جاي كه من مي دونم نسخه 10 براي بوت نداره

بهترين نسخه براي بوت و استفاده نسخه 8.3 هستش كه به 2003 معروفه و تو اكثر س يدي هاي بوتي كه فروخته نمي شه هست و مي تونين خودتون هم ايميج فلاپي و سي دي ازش بسازين
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

akmfad1 عزیز ،Norton Ghost 10 نسخه Bootable هم داره ،از زمانی که این تو بازار برای فروش اومد

بخصوص اولش ،دو مدل داشتیم!!! که بیشتر فروشنده ها غیر بوت اون رو میفروختند ،ولی Bootable

هم داره.روی جلد بیشترشون نوشته بوتیبل ، ولی نیستند،حتمآ باید امتحان بشن.

دوست خوبم Batman1 عزیز ، شما اگه فقط ایمیج میخواین بگیرید ، اون هم به بهترین شکل و ساده ترین

روش ،همونی که akmfad1 عزیز گفتند خوبه ،البته با ،Norton Ghost 10 خوبه ، فقط آپشن بیشتری داره

و حرفه ای تر هست.همون نسخه 2003 خوبه،اگه رفتید از بازار ،Norton Ghost 10 بخرید با شرط بوت از

فروشنده خرید کنید ، و بگید جلوی شما ، با کامپیوتر یکبار سی دی رو امتحان کنه.

موفق باشید
.

sherlock_Holmes
16-12-2006, 11:14
سلام
آقا من با 2003 كار ميكنم. گفته شده بود براي ريختن مستقيم ايميج روي سي دي اين برنامه ميگه كه چند سي دسي يا Dvd لازمه اما من نميدونم چطوري چون كردم و نشد! كجا و چجور اينو اعلام ميكنه؟
ممنون

arshia1354
30-12-2006, 01:59
با سلام خدمت دوستان
من توی یک شرکت کار میکنم که کارش فروش سیستمه و روزی 7-8 تا سیستم میفروشن ومن باید این سیستمها رو اسمبل کنم و ویندوز بریزم.
من روی یک سیستم نو ویندوز ریختم ( بدون نصب درایور قطعات ) و تمام برنامه های لازم رو هم install کردم بعد Norton Ghost رو نصب کردم و درایو C رو هم Defrag کردم (همه چی برای BackUP آماده کردم).
بعد با Noreton Ghost v.10 از درایو C ، بک آپ Backup گرفتم .
بعد یه هارد نو دیگه که پارتیشن بندی هم شده بود رو به این سیستم وصل کردم و درایو C رو روی اون هارد Recover کردم.
وقتی اون هارد رو روی سیستم خودش بستم، موقع روشن کردن ، ویندوز تا نصفه میاد و Reset میشه.
حتی توی Safe Mode هم نمیره و دائم ریست میشه.
من این کار رو با سیستم های دیگه و هاردهای مختلف انجام دادم ولی متاسفانه جواب نداد
از دوستان تقاضای راهنمایی دارم
ممنون