PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas

amirpers
13-12-2006, 01:00
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب بالاخره این بازی عرضه شد و همانطور که انتظار می رفت در ایران هم همزمان به صورت 2 حلقه DVD در بازار پخش شد .
ظاهرا سیستم مورد نیاز این بازی شبیه به Splinter Cell : Double Agent می باشد و برای اجرای آن کارت گرافیک شما باید Pixel Shader 3 را ساپورت کند .
آنطور که از ظواهر بازی بر می آد نسبت به شماره قبلی این بازی پیشرفت محسوسی داشته و بازی از گرافیک خوبی بهره می گیرد . در اولین روز عرضه آن هم پچ شماره 1.01 به سرعت منتشر شد تا مانند اسپلینتر سل شاهد باگهای بسیار در بازی نباشیم .
به هر حال امیدوارم که در این تایپیک به این بازی به صورت کامل پرداخته شود .

راستی من خودم هنوز بازی رو نگرفتم و شماره های قبلی اون رو هم بازی نکرده ام . آیا سری بازیهای Rainbow رو میشه به راحتی به صورت تک نفره بازی کرد یا اینکه مثل Battlefield بازی کردن یک نفره آن سخته ؟

H @ M I D
13-12-2006, 11:20
سلام
این بازی الان مگه تو ایران پیدا میشه

H @ M I D
13-12-2006, 11:22
در ضمن کسی میدونه قضیه این DVD 9 (دی وی دی ناین ) چیه ؟؟؟
من امروز رفتم just cause رو بگیرم یارو گفت دی وی ناین هستش 1500 تومان نسبت به بقیه دی وی دی ها که 1000 تومان بود ؟؟؟

amirpers
13-12-2006, 12:54
در ضمن کسی میدونه قضیه این DVD 9 (دی وی دی ناین ) چیه ؟؟؟
من امروز رفتم just cause رو بگیرم یارو گفت دی وی ناین هستش 1500 تومان نسبت به بقیه دی وی دی ها که 1000 تومان بود ؟؟؟

آره عزیزم تو ایران هم پیدا میشه .

DVD9 اگه اشتباه نکنم دی وی دی های دو طرفه است که دارای تقریبا 8 گیگ حافظه می باشد .
احتمالا بازی مورد نظر شما ، حجمش بالای 4.7 گیگ بوده و به جای ریختن روی دو حلقه دی وی دی ، آن را بر روی این نوع دی وی دی ریخته اند .

Sam Fisher 11
13-12-2006, 17:14
ببینم خواب میبینم این بازی که برای Pc منتشر نشده. شما اشتباه می کنید این بازی فقط و فقط برای Ps3 وxbox360 منتشر شده.

Sam Fisher 11
13-12-2006, 17:31
ببینم خواب میبینم این بازی که برای Pc منتشر نشده. شما اشتباه می کنید این بازی فقط و فقط برای Ps3 وxbox360 منتشر شده.

اصلاح می کنم راست میگه بنده خدا تا ریخ عرضه اش هم 12دسامبر (وای خدایا باورم نمیشه) :ohno: :ohno: خیلی دوست دارم :happy: امیر پرز واقعا از این خبر بهتر نمی شد بدی هنوزم باورم نمیشه :blink: ولی توی gamespot اومده که برای PC هم میاد. اول ماه نوامبر برای PS3 و XBOX360 فقط اومده بود و Ubi گفته بود برای PC نمیدتش ولی مثل اینکه نظرش عوض شد(خدا را شکر). دوباره به یاد 5 ،6 سال پیش باید گروگان هارو آزاد کنیم. یادم اولین شمارش رو که بازی میکردم خیلی بهم حال داد:happy: و با وجود سختی وحشتناکش تا آخرش رفتم. ولی این چند وقت پیش یه شماره ازش اوم بیرون که خیلی آبکی بود:sad: و اصلا بخش تاکتیکیش از بین رفته بود ولی این یکی میگن دوباره مثل قبل شده( هرکسی دور ماند از اصل خویش باز جوید روزگار وصل خویش ) :cool:

Sam Fisher 11
13-12-2006, 17:40
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این جا هم میتونین wallpaper های این بازی رو ببینین:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirpers
13-12-2006, 17:51
اصلاح می کنم راست میگه بنده خدا تا ریخ عرضه اش هم 12دسامبر (وای خدایا باورم نمیشه) :ohno: :ohno: خیلی دوست دارم :happy: امیر پرز واقعا از این خبر بهتر نمی شد بدی هنوزم باورم نمیشه :blink: ولی توی gamespot اومده که برای PC هم میاد. اول ماه نوامبر برای PS3 و XBOX360 فقط اومده بود و Ubi گفته بود برای PC نمیدتش ولی مثل اینکه نظرش عوض شد(خدا را شکر). دوباره به یاد 5 ،6 سال پیش باید گروگان هارو آزاد کنیم. یادم اولین شمارش رو که بازی میکردم خیلی بهم حال داد:happy: و با وجود سختی وحشتناکش تا آخرش رفتم. ولی این چند وقت پیش یه شماره ازش اوم بیرون که خیلی آبکی بود:sad: و اصلا بخش تاکتیکیش از بین رفته بود ولی این یکی میگن دوباره مثل قبل شده( هرکسی دور ماند از اصل خویش باز جوید روزگار وصل خویش ) :cool:

خواهش می کنم عزیزم.
حالا که دیدی اومده پس لطف کن یه مقدار از سبک بازی برامون توضیح بده که چه جوریه ؟

Sam Fisher 11
13-12-2006, 18:01
بازی از دید اول شخص هستش ولی تو این شماره به سوم شخص هم تغییر میکنه .تو باید یارانت رو رهبری کنی چون بدون اونا نمیتونی مرحله رو تموم کنی(یا خیلی سخته) .اکثرا باید یا گروگان آزاد کنی(که من خیلی دوست دارم) یا بمب خنثی کنی . اگه خواستی الان هستم بگو بیشتر توضیح بدم)

H @ M I D
13-12-2006, 19:12
ولی من فکر کنم این بازی هنوز منتشر نشده باشه
اگر هم منتشر شده باشه فکر کنم خیلی زودتر از موقش اومده باشه >!!!

Evolution37
13-12-2006, 20:36
فروشگاه پی سی ورلد این بازی رو برای فروش گذاشته؟
ولی خدایییش محشره...
البته ورژن قبلی که Lock Down بود خیلی مزخرف بود من سر یک روز پاکش کردم حالا ببینیم این چی میشه....

Sam Fisher 11
14-12-2006, 00:50
داستانش اینه که یه عده تروریست شهر لاس وگاس رو(معروفترین شهر تفریحی دنیا) که به sin city هم معروفه به کنترل خودشون درمیارن وشما لوگان کلر فرمانده تیم رینبو باید برید به شهر رو تا هم شهر و هم مردم رو نجات بدید.البته ماموریت اول مثل اسپلینتر سل یه جای دیگس و بعد میرین توی اصل بازی.از توی رینبو ها قسمت راگ اسپیر شماره سومش جزو بهترین های این سری و لاک داون بدترینشون بود.با اینکه گرافیکش خیلی خوب بود و فرمان دادن به یارا هم بهتر شده بود ولی خیلی آبکیش کرده بود وآسون برای همین هم با اینکه این بازی رو تا مراحل پایانیش برد ولی اصلا نچسبید.آخه میدونین این بازی خیلی سخته وبرای هر عملی کلی باید فکر وبرنامه ریزی داشته باشی و توی سری های قبلیش اگه فقط دیده میشدی ماموریت شکست می خورد ولی چون UBI می خواد همه رو راضی کنه یکم بازی رو آسونش کرده. یه چیزه دیگه اینکه اولین شماره این بازی سال 1998 عرضه شد(چقدر زمان زود میگذره) بازم اگه سوالی داشتین بگید.

Sam Fisher 11
14-12-2006, 15:24
بازی رو خریدم مال شرکت سرزمین.2 تا Dvd و قیمتش هم 4000 تومان. حالا می خوام برم نصبش کنم.

amirpers
16-12-2006, 14:57
این هم سیستم مورد نیاز بازی :
Minimum System Requirements
System: 3000 MHz Pentium IV or AMD Athlon or equivalent
RAM: 1024 MB
Video Memory: 128 MB
Hard Drive Space: 7000 MB
Other: Broadband connection with 128 kbps upstream or faster
Recommended System Requirements
System: 3500 MHz Pentium IV/AMD or equivalent
Video Memory: 256 MB
Hard Drive Space: 10000 MB
و Patch 1.01 با حجم تقریبی 33.8 مگ با توضیحات آن :
# Supports the Xbox 360 controller
# Various rare single player ingame crashes have been fixed
# Better support the use of alt-tab while in game
# Reduced the memory consumption of the game
# Multiplayer difficulty level is now accurate and can be selected accordingly
# Player will now get a kill attributed to his kill list when defender or terrorist dies of damage over time ( incendiary grenade )
# Improved quick search and custom search utility for all game modes
# Improve the chat system to ensure chat box is not always visible
# Enabled changing display resolution of the game
# Corrected some localisation issues to display correct message in correct language for various menus
# Display navigational information correctly while in observer mode
# Corrected some menu interface display error
# Respawning while in chat menu will not cause chat window to overlap the game window

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sam Fisher 11
16-12-2006, 15:23
ممنون امیر جان استفاده کردیم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amirpers
16-12-2006, 18:14
خب این بازی از سایت Gamespot نمره 8.7 رو گرفت . پس بدین ترتیب این بازی و بازی Half-Life 2 :Episode 1 که اتفاقا اون هم نمره 8.7 گرفت ، تا امروز بهترین بازیهای اکشن در سال 2006 از دیدگاه سایت Gamespot می باشند .
جالب اینجاست که برای اولین بار امسال هیچ بازی اکشنی نمره بالای 8.7 نگرفت و این یعنی سالی بد برای PC .

Sam Fisher 11
17-12-2006, 23:50
این بازی و بازی این یعنی سالی بد برای PC .
چه ربطی داره .کجا سال بدی برای PC.گوست ریکون،اسپلینتر سل ،ابلیوان ،بسته جدید ورد وارکرفت، بتلفیلد ،فلایت سیمولاتور ، کال آف خوآرز ،بسته های مکرر برای سیمز ،بهترین نسخه هیتمن ،بهترین نسخه نیدفوراسپید و.... بازم بگم .به نظرم یکی از بهترین سالها برای PC بود تو خواب هم نمیشد چنین سالی رو تصور کرد. اونم یک سال قبل از شروع موج بازیهای نسل بعد که سازنده ها ترجیح میدن بازیشون رو 2007 بدن بیرون.:blink: تازه 8.7 که کم نیست ،برای یه بازی اکشن عالیه.مگه چند بار پیش میاد که یه بازی اکشن چنین ریتینگی بگیره.ریتینگهای بالا معمولا ماله بازیهای نقش آفرینی و استراتژیک هست.

amirpers
18-12-2006, 13:11
چه ربطی داره .کجا سال بدی برای PC.گوست ریکون،اسپلینتر سل ،ابلیوان ،بسته جدید ورد وارکرفت، بتلفیلد ،فلایت سیمولاتور ، کال آف خوآرز ،بسته های مکرر برای سیمز ،بهترین نسخه هیتمن ،بهترین نسخه نیدفوراسپید و.... بازم بگم .به نظرم یکی از بهترین سالها برای PC بود تو خواب هم نمیشد چنین سالی رو تصور کرد. اونم یک سال قبل از شروع موج بازیهای نسل بعد که سازنده ها ترجیح میدن بازیشون رو 2007 بدن بیرون.:blink: تازه 8.7 که کم نیست ،برای یه بازی اکشن عالیه.مگه چند بار پیش میاد که یه بازی اکشن چنین ریتینگی بگیره.ریتینگهای بالا معمولا ماله بازیهای نقش آفرینی و استراتژیک هست.

ببین عزیزم . خیلی از این بازیهایی که شما نام بردید اکشن نیستند .
ضمنا بله بازیهای خوبی امسال عرضه شدند اما اگه شما اونها رو با بازیهای سالهای قبل مقایسه کنید می بینید که بازیهای امسال چطور بودند .
مثال می زنم . سال گذشته بازی ای مثل FEAR اومد با نمره 9.1 و اسپلینتر سل اومد با نمره 8 و خورده ای که دقیق یادم نیست .
سال 2004 که مملو بود از بازیهای خوب اکشن از قبیل Half-Life 2 , Riddick , Far Cry , Unreal Turnoment , ... با نمرات 9.2 و 9.3 و 9.2 و ...
اما امسال بالاترین نمره ای که بازی اکشن می گیره 8.7 . تازه جالبتر از اون اینه که امسال جز بازی استراتژیک Company of Heros هیچ بازی دیگه ای نمره 10 از 10 در زمینه گرافیک نگرفت .
حالا قضاوت با خود شما .

Sam Fisher 11
19-12-2006, 01:36
ببین عزیزم . خیلی از این بازیهایی که شما نام بردید اکشن نیستند .
ضمنا بله بازیهای خوبی امسال عرضه شدند اما اگه شما اونها رو با بازیهای سالهای قبل مقایسه کنید می بینید که بازیهای امسال چطور بودند .
مثال می زنم . سال گذشته بازی ای مثل FEAR اومد با نمره 9.1 و اسپلینتر سل اومد با نمره 8 و خورده ای که دقیق یادم نیست .
سال 2004 که مملو بود از بازیهای خوب اکشن از قبیل Half-Life 2 , Riddick , Far Cry , Unreal Turnoment , ... با نمرات 9.2 و 9.3 و 9.2 و ...
اما امسال بالاترین نمره ای که بازی اکشن می گیره 8.7 . تازه جالبتر از اون اینه که امسال جز بازی استراتژیک Company of Heros هیچ بازی دیگه ای نمره 10 از 10 در زمینه گرافیک نگرفت .
حالا قضاوت با خود شما .

تا حدی قانع شدم ;)

MAXXX
19-12-2006, 03:13
سلام
ایول منم فکر نمیکردم حالا حالا ها واسه pc ریلیز بشه یادش بخیر شماره اولشroque spear یه شاهکار بود من که هنوز هم اون رو بازی میکنم ولی شماره هایه بعدی چنگی به دل نزد ...امیدوارم اینکی مثل اولی باشه ....راستی من تو اهواز ندیدم فیشر جون از کجا خریدی؟

Sam Fisher 11
19-12-2006, 03:45
سلام
راستی من تو اهواز ندیدم فیشر جون از کجا خریدی؟

یعنی چی تو اهواز ندیدم. یه جوری میگی حالا همه فکر میکنن تو اهواز بازی به زور گیر میاد. چرا توهین میکنی!؟
بگو من نتونستم گیر بیارم.
توی بازار بزرگ(بازار اصلی کامپیوتر اهواز) تقریبا همه مغازه ها آوردنش. من از س ر گرفتم(فکر کنم همه فهمیدن) چون بازیهاش هیچ قفل و کرک بازی نداره. تازه کیانپارس هم که پره مغازه کامپیوتری.
لازم به ذکراست در اهواز (منظورم از طریق همون س) بازیها زود تر از تهران میرسن(براساس تحقیقات به عمل اومده) چون ما به منبع (اون ور آب) نزدیک تریم.
ببخشین اگه یکم لحنم تند بود.(به خاطر عرق:biggrin: به وطن بید)

Sam Fisher 11
19-12-2006, 04:38
تمام رینبو های عرضه شده توسط یوبی سافت (چه اصلی ها وچه بسته های مکمل)

Rainbow Six:vegas
Rainbow Six 3: Athena Sword
Rainbow Six 3: Raven Shield
Rainbow Six 3: Raven Shield: Gold Edition
Rainbow Six 4
Rainbow Six: Covert Operations Essentials
Rainbow Six: Eagle Watch
Rainbow Six: Gold Edition
Rainbow Six: Lockdown
Rainbow Six: Rogue Spear
Rainbow Six: Rogue Spear Black Thorn
Rainbow Six: Rogue Spear Platinum Pack Edition
Rainbow Six: Rogue Spear Urban Operations
Rainbow Six: Take Down Missions in Korea

Rainbow Six 3: Raven Shield و Rainbow Six: Rogue Spear از همه بیشتر سخت تر و قشنگ تر هستن(البته این نظر منه)

MAXXX
20-12-2006, 23:58
سلام
باشه بابا چرا میزنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]منظورم این بود که پشت شیشه ها ندیدم چون فکر نمیکنردم برای کامپیوتر اومده باشه نپرسیدم....امروز هم که بازاربزرگ نگاه کردم جایی ندیدم البته ساعت 10 رفتم مغازه ها بسته بودن تا فردا.....

Sam Fisher 11
21-12-2006, 01:37
سلام
باشه بابا چرا میزنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]منظورم این بود که پشت شیشه ها ندیدم چون فکر نمیکنردم برای کامپیوتر اومده باشه نپرسیدم....امروز هم که بازاربزرگ نگاه کردم جایی ندیدم البته ساعت 10 رفتم مغازه ها بسته بودن تا فردا.....

برو طبقه سوم س ر .اگه سعید پشت دخل قسمت بازیها بود(پسر سبزهه که یکم توپوله و موهاش رو زده) بخری بهتر چون اگه اصرار کنی بهت تخفیف میده.اگه مشتری ثابت باشی(مثل من که دیگه خیالی نیست).
در ضمن اختیار داری منم شوخی کردم;)

ماراتون
24-12-2006, 02:15
بازی خیلی جالبیه. این بازیهای سری Tom Clancy' همه جالب هستند. سری قبلیش رو بازی کردم نسبت به بازیهای تاکتیکی اکشن دیگه خیلی بهتر بود. ghost recon رو که دیگه نگو حالی به حولی است واقعا. من هم بیصبرانه منتظرش هستم (البته اگه به سیستمم بخوره)

Carl Johnson
03-01-2007, 15:36
خیلی بازیه باحالیه.گرافیكش عالیه.البته سخت هم هستش.

sAsAn.K
04-01-2007, 00:28
بچه ها من معمولا قبلا این جور بازی ها رو با ترینر میرفتم ولی جدیدا بدون ترینر.
اون قدر ها هم که میگن سخته سخت نیست.
ولی خیلی توپه خداییش.
البته اگه سخت تر از این میکردنش خیلی ضایع میشد.

amirpers
04-01-2007, 11:23
خب این بازی جالب بودنش به اینه که باید گروهی کار کنید و گرنه خیلی سخت میشه . کنترل اعضای گروه خیلی مهمه .

MAXXX
05-01-2007, 09:37
سلام
منم امروز بازی رو گرفتم واقعا جالبه ولی خب روال بازی با بقیه rinbow sixها فرق داره البته ظاهرا چون من تازه مرحله 2 رفتم ولی اثری از تیم هایه دیگه همچنین انتخواب اعضای گروه و لباس و مشخص کردن تاکتیک از رویه نقشه ندیدم ولی بازی جذابیه و البته سخت ....خیلی هم سنگینه من با gf6600 ورم 512 splintelcell رو با آخرین جزئیات nexgen و رزولیشن 1024 راحت اجرا کردم ولی اینو با این رزولیشن و با پایین ترین جزئیات به زور اجرا میکنم البته شاید ماله اینه که جدیدا تمام درایو هام پر شده و vitrualmemory رو از دست دادم

sAsAn.K
05-01-2007, 11:39
amirpers جان دقیقا درست میگی ولی خداییش خیلی از بقیه ی بازی های توی این سبک سرتر بود.

Sam Fisher 11
05-01-2007, 12:24
سلام
منم امروز بازی رو گرفتم واقعا جالبه ولی خب روال بازی با بقیه rinbow sixها فرق داره البته ظاهرا چون من تازه مرحله 2 رفتم ولی اثری از تیم هایه دیگه همچنین انتخواب اعضای گروه و لباس و مشخص کردن تاکتیک از رویه نقشه ندیدم ولی بازی جذابیه و البته سخت ....خیلی هم سنگینه من با gf6600 ورم 512 splintelcell رو با آخرین جزئیات nexgen و رزولیشن 1024 راحت اجرا کردم ولی اینو با این رزولیشن و با پایین ترین جزئیات به زور اجرا میکنم البته شاید ماله اینه که جدیدا تمام درایو هام پر شده و vitrualmemory رو از دست دادم

انتخاب تیم مال سری های قبلی بود الان تو باید با همین ها ماموریت ها رو تموم کنی. توضیحات این بازی رو که گذاشتم بخونی کمکت. میکنه.البته من چون درگیر کارهای دیگه بودم هنوز نتونستم کامل بازیش کنم.از موقعی که اومدم تو این سایت زمان بازی کردنم خیلی کم شده.:sad:
در ضمن تغییر کاراکتر ها هم مربوط به بخش آنلاین میشه(منظورم قیافه واین جور چیزاس)

amirpers
12-01-2007, 18:59
بالاخره این بازی هم کرک شد . از قدیم گفتن خواستن توانستن است .
من خودم هنوز کرک رو امتحان نکردم اما انشاالله که کار می کنه .

bayern
14-01-2007, 10:37
سلام
میشه کرک سالمتو برام بزاری
ممنون میشم

amirpers
14-01-2007, 12:07
کرک ورژن 1.0
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کرک ورژن 1.02

Oracle_Eldorado
14-01-2007, 18:55
ولی من Dvd 9 رو 2000 تومان میخریم !
ولی 2 تا Dvd میشه 3000 !!!
حمید جان منتشر شده خیلی وقت هم هستش .
راستی از دوست عزیزی که این تاپیک رو ایجاد کردند سیستم مورد نیاز رو برام بزاره ممنون میشم

amirpers
15-01-2007, 02:28
ولی من Dvd 9 رو 2000 تومان میخریم !
ولی 2 تا Dvd میشه 3000 !!!
حمید جان منتشر شده خیلی وقت هم هستش .
راستی از دوست عزیزی که این تاپیک رو ایجاد کردند سیستم مورد نیاز رو برام بزاره ممنون میشم

این هم سیستم موزد نیاز بازی . البته باید اضافه کنم که کارت گرافیک شما هم باید از Pixel Shader 3 پشتیبانی کنه .
Minimum System Requirements
System: 3000 MHz Pentium IV or AMD Athlon or equivalent
Video Memory: 128 MB
Hard Drive Space: 7000 MB
Other: Broadband connection with 128 kbps upstream or faster
Recommended System Requirements
System: 3500 MHz Pentium IV/AMD or equivalent
Video Memory: 256 MB
Hard Drive Space: 10000 MB

* Supported Video Cards at Time of Release

ATI RADEON X1600/X1800/X1900

NVIDIA GeForce 6600GT/6800/7300/7600/7800/7900

ardalan_zapata
18-01-2007, 12:13
fبا سلام خدمت دوستان بچه ها من یه مشکلی با این بازی دارم اونم اینه که وقتی بازی را رو 1027*768 اجرا میکنم بعد از یه 20 دقیق ای کند مشیه ولی رئ 600*800 خوبه در ضمن همیه تنظیمات رو high گذاشتم کارت گرافیکمم 6800xt 256mb ddr3 128 bit xfx هستش رمم هم 2 گیگ هست میشه بگید چکتر کنم ؟؟؟؟؟؟؟ ممنون

X_man
18-01-2007, 18:29
fبا سلام خدمت دوستان بچه ها من یه مشکلی با این بازی دارم اونم اینه که وقتی بازی را رو 1027*768 اجرا میکنم بعد از یه 20 دقیق ای کند مشیه ولی رئ 600*800 خوبه در ضمن همیه تنظیمات رو high گذاشتم کارت گرافیکمم 6800xt 256mb ddr3 128 bit xfx هستش رمم هم 2 گیگ هست میشه بگید چکتر کنم ؟؟؟؟؟؟؟ ممنون

خوب شما تنظیمات گرافیکی رو بیارید پایین تا بازی رونتر اجرا بشه یا روزلوشن رو روی 1024*768 قرار بدید.

اگر هم میتونید درایور کارت گرافیک رو اپدیت کنید شاید بهتر شد...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeed_cpu_full
18-01-2007, 19:37
خوب شما تنظیمات گرافیکی رو بیارید پایین تا بازی رونتر اجرا بشه یا روزلوشن رو روی 1024*768 قرار بدید.

اگر هم میتونید درایور کارت گرافیک رو اپدیت کنید شاید بهتر شد...

چه جوری آپدیت کنم

ardalan_zapata
18-01-2007, 23:35
من رو همون 768*1024 که قرار میدم بعد از یه 20 دقیقه ای بازی کند میشه ولی رو 800*600 اینطوری نیست

Oracle_Eldorado
19-01-2007, 01:07
دوستان ولي سيستم ما اين بازي رو كفاف نداد !
با CPU : 1.7 Celeron مياد ؟!!!!!

MAXXX
19-01-2007, 01:36
شرمنده ولی باید بگم عمرا!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*hamedkhatar*
19-01-2007, 02:06

من cpu 2.4 FULL دارم حتا جرعت نمیکنم به این بازی فکر کنم تا چه برسه که بازی کنم
شما هم مثل من بسوز و بساز
البته هر جور راحتی دوست داشتی هم نسوز اصلا به من چه گیر میدی:blink:
دوستان هر وقت بازی میکنید ما رو هم دعا کنید یه روز بتونیم این بازیهای خفن رو بازی کنیم ( الهی آمین ) :sad:

MAXXX
19-01-2007, 02:57
منم cpu 2.8 فول دارم ولی با مشکل بازی رو روی 1024 بازی میکنم اون هم پایین ترین جزییات[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

X_man
19-01-2007, 07:11
چه جوری آپدیت کنم

به لینکی که در بالا دادم برید و درایور رو دانلود و بعد نصبش کنید... همین!!!

من رو همون 768*1024 که قرار میدم بعد از یه 20 دقیقه ای بازی کند میشه ولی رو 800*600 اینطوری نیست

خوب تنظیمات گرافیکی رو بیارید پایین تر...;)

درایور جدید Nvidia رو هم دانلود کنید شاید بهتر شد.

Sam Fisher 11
19-01-2007, 10:43
آقا من بالاخره چند روز پیش وقت کردم بازی نصب کردم البته بدن کوچکترین مشکلی در نصب چون من بازیهام رو از س ر میگیرم:biggrin: . بازی عال عال بود البته چهار مرحله بیشتر جلو نرفتم و فعلا هم دیگه وقت ندارم حالا تا بعد.
ولی بیشتر از اونیکه گرافیکش دیوونم بکنه خود بازی و گیم پلیش دلم رو برد ،واقعا یکی از شاهکارهای این سری است.
مرحله اولش توی مکزیک بود یکیم سخت بود مخصوصا وقتی دوتا یارم اسیر شدن .بعدش با دوتا یار دیگه رفتم وگاس . فرمان دادن به یارام خیلی راحت و باحاله مخصوصا پاک سازی اتاق ها که دیگه نگو. توی یه مرحله یه اتاق شلوغ پر از تروریست بود خودم رفتم از یه در دوستام هم رفتن از یه در دیگه با فلش و نارنجک ریختیم تو و .... . گروگان آزاد کردن و بمب خنثی کردن هم داره. میتونی به یارات بگی که از سلاحهای خفه کنی استفاده کنن یا آزاد بذاریشون.
انواع و اقسام سلاحها در بازی موجوده تازه میتونی مال دشمن ها رو هم برداری مخصوصا برای موقعی که تارهات تموم میشه خیلی خوبه. قبلا ها نمیشد و مجبور بودی که از کلتت استفاده کنی.
تخریب هم خیلی زیاده جون میده هی تیر بزنی به دستگاههای قمار:biggrin: هی سکه از توشون میریزه پایین. دشمن ها هم خیلی باهوش تر شدن به راحتی نمیشه گولشون زد.
راستی سیستم مرگ هم مثل Call of Duty و Spc دیگه کم کم بیشتر بازیها دارن اینجوری میشن.

ardalan_zapata
19-01-2007, 10:55
فقط من تو یه چیزی موندم اونم اینه که تو این بازی چیزی به نام health وجود نداره فقط اگر مداوم بهت تیر بزنن میمیری

*hamedkhatar*
19-01-2007, 15:01
فقط من تو یه چیزی موندم اونم اینه که تو این بازی چیزی به نام health وجود نداره فقط اگر مداوم بهت تیر بزنن میمیری

ایول چه باحال
من همیشه با خودم فکر میکردمم که بازیها باید اینطوری باشند نه اونطوری که هی از جونشون کم بشه چون اینطوری طبیعی تره
تازه یوبی سافت به این قضیه پی برده
واقعا اگه من تو یوبی سافت بودم بازیهایی که سال 3000 قراره بیاد الان تو بازار بودا:blink:
به خودتون بخندید

Ali-Bahal
19-01-2007, 15:19
ایول چه باحال
من همیشه با خودم فکر میکردمم که بازیها باید اینطوری باشند نه اونطوری که هی از جونشون کم بشه چون اینطوری طبیعی تره
تازه یوبی سافت به این قضیه پی برده
واقعا اگه من تو یوبی سافت بودم بازیهایی که سال 3000 قراره بیاد الان تو بازار بودا:blink:
به خودتون بخندید

من هي ميگم فقط يوبي سافت اما بعضي ها ميگن کونامي

حالا صبر کن تا اين بازي Assassin Creed بيايد تا حال همه شرکت ها و ضد يوبي ها را بگيرد

*hamedkhatar*
19-01-2007, 16:24
من هي ميگم فقط يوبي سافت اما بعضي ها ميگن کونامي

حالا صبر کن تا اين بازي Assassin Creed بيايد تا حال همه شرکت ها و ضد يوبي ها را بگيرد

آخه کونامی هم شد شرکت؟
فقط این PES خیلی خوبه وگر نه بقیه بازیاش اصلا قابله مغایسه با Ubi و EA نیست
من که شعارم همیشه این بوده: اول Ubi دوم EA
البته شرکت EIDOS هم بد نیست بعد تازه میشه KONAMI رو گفت
;)

amirpers
20-01-2007, 02:11
دوستان ، اینجا که جای بحث در مورد این نیست که کدوم شرکت بهتره !
من خودم مخالف یوبی هستم . چون هر بار یه جوری همه رو سر کار میذاره .
اگه از سر کار گذاشتن مردم به خاطر بدقولیهای همیشگیش بگذریم ، یه روز از قفل استار فورس استفاده می کنه . یک روز دیگه پیکسل شیدر 3 رو به جون مردم میندازه و ...
اما وقتی به خودم و بازیهایی که در حال حاضر رو سیستمم نصبه نگاه می کنم می بینم که باز هم این یوبی هستش که که ما رو با بازیهای خوبش سیراب می کنه .
پس نمیشه گفت که کدوم شرکت خوبه و کدوم شرکت بده .

Sam Fisher 11
20-01-2007, 10:57
آخه کونامی هم شد شرکت؟
فقط این PES خیلی خوبه وگر نه بقیه بازیاش اصلا قابله مغایسه با Ubi و EA نیست
من که شعارم همیشه این بوده: اول Ubi دوم EA
البته شرکت EIDOS هم بد نیست بعد تازه میشه KONAMI رو گفت
;)

دوستمون امیر راست میگه. همین بحث هارو میکنین که هی در تاپیک ها رو میبندن.
این شرکتها بیشتر کارشون تهیه کنندگی و پخش و توزیع تا ساخت بازی. همین بازی هم ساخت شرکت Red Storm است نه یوبی سافت.
قابل توجه دوستانی که هنوز این بازی رو نکردن بگم که تا عید بازی از این بهتر گیر کسی نمیاد پس اگه سیستمتون نمیکشه بدونین که میرزه به خاطر این بازی یکم بری تو خرج. واقعا میرزه . این بازی رو از دست ندید یه تجربه فراموش نکردنیه....

Ali-Bahal
20-01-2007, 16:29
ما که با pc نتوانستيم يدونه از بازيهاي ubisoft را امسال بکنيم

خوبه x360 داريم وگرنه مي مردم

dark fear
20-01-2007, 16:48
خواهش میکنم یکی بگه این بازی رو این سیستم جواب میده:

گرافیک:gforce 5500 256

3000 ful :cpu

1g:ram

خواهش میکنم حیاتیه نسخه قبلیه بازی گیر میکرد نمیدونم بگیرم یا نگیرم

Ali-Bahal
20-01-2007, 16:54

آره جواب مي ده تازه مي توني بري تو تنظيمات همه چي را High کني چون سيستمت مي کشه ;)

dark fear
20-01-2007, 17:06
آره جواب مي ده تازه مي توني بري تو تنظيمات همه چي را High کني چون سيستمت مي کشه ;)

خیلی متشکر از توجهتون ولی پس چرانسخه قبلی گیر میکرد؟ البته جوی بود بعضی قسمت ها از مرحله گیر میکرد بدجور

بعضی جاها هم روون رووون (lock down):) :)

Sam Fisher 11
20-01-2007, 18:00
خیلی متشکر از توجهتون ولی پس چرانسخه قبلی گیر میکرد؟ البته جوی بود بعضی قسمت ها از مرحله گیر میکرد بدجور

بعضی جاها هم روون رووون (lock down):) :)

lock down رو با این مقایسه نکن این یکی از موتور آنریل استفاده کرده.من که به بیشتر چیزهایی که تیر زدم تخریب شدن بعدش علاوه بر بافتهای سنگین سیستم نورپردازی خیلی قوی داره.
شما اگه فقط کارت گرافیکت رو ارتقا بدی میتونی با گرافیک بالا بازیش کنی. اگرم نه که باید بیشتر افکت ها رو در بخش گرافیک خاموش بکنی.

MAXXX
20-01-2007, 20:15
آقا من مطمئن نیستم ولی 5500 فکر نمیکنم شیدر 3 رو ساپورت کنه

ardalan_zapata
20-01-2007, 20:26

اگه رو سیستم این آقا با جزییات بالا جواب میده پس چرا رو سیستم من با این مشخصات رو رزلوشن 1024 کم میاره؟
cpu:3700
ram: 2Gb
vga: 6800Xt 256 mb ddr3
رو 640 با جزییات بالا راحت اجرا میشه ولی و 1024 باید جزییات را پایین بارم تا جواب بده اگه میشه کمکم کنید حیفه این بازی با گرافیک بالا اجرا نکنم
ممنون

Sam Fisher 11
20-01-2007, 22:05
اگه رو سیستم این آقا با جزییات بالا جواب میده پس چرا رو سیستم من با این مشخصات رو رزلوشن 1024 کم میاره؟
رو 640 با جزییات بالا راحت اجرا میشه ولی و 1024 باید جزییات را پایین بارم تا جواب بده اگه میشه کمکم کنید حیفه این بازی با گرافیک بالا اجرا نکنم
ممنون

من که نگفتم با جزییات بالا :

lock down رو با این مقایسه نکن این یکی از موتور آنریل استفاده کرده.من که به بیشتر چیزهایی که تیر زدم تخریب شدن بعدش علاوه بر بافتهای سنگین سیستم نورپردازی خیلی قوی داره.
شما اگه فقط کارت گرافیکت رو ارتقا بدی میتونی با گرافیک بالا بازیش کنی. اگرم نه که باید بیشتر افکت ها رو در بخش گرافیک خاموش بکنی.

گفتم باید همه افکت ها رو در بخش گرافیک خاموش بکنی .البته من که امتحان نکردم که میشه یا نه ولی به قول فوتبالی ها روی کاغذ باید اجرا بشه توجه کن میگم اجرا

ardalan_zapata
21-01-2007, 10:58
من که نگفتم با جزییات بالا :

گفتم باید همه افکت ها رو در بخش گرافیک خاموش بکنی .البته من که امتحان نکردم که میشه یا نه ولی به قول فوتبالی ها روی کاغذ باید اجرا بشه توجه کن میگم اجرا

سم فیشر جان من با شما نبودم با علی آقا بودم

dark fear
21-01-2007, 15:36
یعنی اگر فقط گرافیکم رو ارتقا بدم مشکلی ندارم

JVC
21-01-2007, 16:32

حداقل کارت گرافيک شما بايد سری 6600 به بالا باشه....

Ali-Bahal
21-01-2007, 19:43
6600 هم مي خوره يا بالاتر؟

MAXXX
21-01-2007, 20:40
6600 هم مي خوره يا بالاتر؟
اره من خودم با 6600 معمولی بازی میکنم

Ali-Bahal
21-01-2007, 22:08
6600 مموري چند؟

512 يا 256؟

MAXXX
21-01-2007, 22:49
با256 ........

Ali-Bahal
22-01-2007, 15:10
چند خريدي؟
راضي هستي؟
بازيهايي را مثل Splinter Cell 4 را تونستي اجرا کني؟

Ali-Bahal
22-01-2007, 15:13
ممنون

نمي دونم

اما عجب سيستمي داري خوش بحالت

ardalan_zapata
22-01-2007, 21:08
نمي دونم

اما عجب سيستمي داري خوش بحالت

نه بابا تا 2 سال دیگه باید قسط بدم :sad:

راستی بچه ها میدونید قشنگترین قسمت کجاست؟
اونجا که به رفقت آمپول میزنی میگه
tahnk you mach better

MAXXX
22-01-2007, 21:37
تو تا بستون و تو اوج گرونی نود و خورده خریدم و تا حالا کاملا راضی بودم و اسپلینتر4 رو با بالترین جزئیات و رزولیشن 1024 به راحتی بازی کردم .... ولی تو این بازی متاسفانه گیر زیاد میکنه البته یه نکته ای که هست اینه که اون اول بازی که قطعات کامپیوتر رو چک میکنه گرافیک رو تیک قبولی میزنه ولی رم و سی پی یو رو تیک منفی میزنه یعنی این دوتا مناسب برایه این بازی نیست ( رم 512 و سی پی 2.8 فول) برا همین فکر میکنم مشکل از اینا باشه آخه با اسپلینتر زیاد تفاوت گرافیکی نداره ولی خیلی تیک میزنه

Sam Fisher 11
23-01-2007, 01:34
نه بابا تا 2 سال دیگه باید قسط بدم :sad:

راستی بچه ها میدونید قشنگترین قسمت کجاست؟
اونجا که به رفقت آمپول میزنی میگه
tahnk you mach better

آره چیزه جالبیه. خیلی برام پیش اومده که دیگه داشته میمرده و قرمز شده آمپول رو زدم. آخه بعضی وقتها نمیشه بری زیر آتیش دشمن و عمل تزریق انجام بدی:biggrin:

راجع به دوستمون هم باید ( MAXXX ) که شما رمت پایینه این بازی حداقل 1 گیگ میخواد. بعدم گرافیکش مخصوصا توی محیط ها باز یا شلوغ از اسپلینتر سل سنگین تره.

ماراتون
24-01-2007, 16:23
اره من خودم با 6600 معمولی بازی میکنم

منظورت از معمولی 6600 هست یا 6600gt آخه من همین معمولی رو دارم (256m) ولی تو بازیهایی میثل فارکرای یا گاست.ریکون گیر میکنم. البته رم من 512 Ddr2 هست. تازه با جزئیات معمولی یا بعضا پایین . میگید بخاطر رم پایین هست.

ardalan_zapata
25-01-2007, 19:16
بالاخره تمومش کردم
ولی آخر ضایع تموم شد نوشت to be continue
مثل اینکه باید منتظر نسخه بعدی باشیم

Evolution37
26-01-2007, 13:46
آخرت گیمه!!!!!!!!!!!!
من که دارم با 6800xt روی 800*600 و افکت High و با 768 مگ رم با سرعت حالشو می برم...

ardalan_zapata
26-01-2007, 22:01
دوستانی که مشکل دارن و می خواهند بازی رئ با گرافیک بالا بازی کنند تمام تنظیمات را روی high بگذارند فقط shadow quality را روی verylow

Ali-Bahal
27-01-2007, 16:08
بازي آخر بازي هست خدا کنه براي Wii هم بياد تا برم Wii بخرم چه حالي ميده اين بازي با اون دسته ها واااااااااااااااااااااااا ااااااييييييييييييييييييي يي

Sam Fisher 11
28-01-2007, 09:57
آقا ما هم تمومش کردیم .خیلی چسبید امیدوارم هر چه زودتر شماره بعدیش بیاد یا شاید یه بسته مکمل براش عرضه بشه .

MAXXX
28-01-2007, 10:19
منظورت از معمولی 6600 هست یا 6600gt آخه من همین معمولی رو دارم (256m) ولی تو بازیهایی میثل فارکرای یا گاست.ریکون گیر میکنم. البته رم من 512 Ddr2 هست. تازه با جزئیات معمولی یا بعضا پایین . میگید بخاطر رم پایین هست.
سلام
گفتم که 6600 معمولی تازه رم من ddr1 است

dark fear
09-02-2007, 16:47
ما نفهمدیم این بازی رو این سیستم میاد یا نه ؟
cpu:3 full
graphics:gforce 5500 256mb
ram:1 gig

X_man
09-02-2007, 18:27
ما نفهمدیم این بازی رو این سیستم میاد یا نه ؟
cpu:3 full
graphics:gforce 5500 256mb
ram:1 gig

نه متاسفانه... این بازی از 3 Pixel Shader استفاده میکنه که هیچ کدوم از کارت گرافیک های سری FX ازش پشتیبانی نمیکنند.

برای اجرای این بازی باید کارت گرافیک بالای 6200 داشته باشید.

ماراتون
10-02-2007, 00:51
من هم تمومش کردم. به نظر بهترین نقطه مثبت این بازی همون حالت پناه گرفتن یا سوم شخص هست (وقتی که راست کلیک رو نگه میداری) خیلی حال میده . من که تا نیمه های بازی از این خاصیت غافل بودم. ولی همون نصفه هم خیلی خیلی حال داد. این واقعا شاهکار هست. راستی کسی میدونه این بازی سیوهاش رو کجا نگه میداره. اخه فضای خالی ندارم . میخوام حذفش کنم ولی دوست دارم سیوهاش رو نگه دارم.

ممنون از راهنماییتون (اگه راهنماییم بکنید)

MAXXX
10-02-2007, 01:08
من که بازی رو 1 ماهی میشه که پاک کردم ولی تا اونجا که یادم برایه Save کردن از Check Point استفاده میکرد و یدونه بیشتر نداشت یعنی اینکه مراحل قبل از Check Point رو نمیشه بازی کرد ===> بیخیال

amirpers
10-02-2007, 13:15
من هم تمومش کردم. به نظر بهترین نقطه مثبت این بازی همون حالت پناه گرفتن یا سوم شخص هست (وقتی که راست کلیک رو نگه میداری) خیلی حال میده . من که تا نیمه های بازی از این خاصیت غافل بودم. ولی همون نصفه هم خیلی خیلی حال داد. این واقعا شاهکار هست. راستی کسی میدونه این بازی سیوهاش رو کجا نگه میداره. اخه فضای خالی ندارم . میخوام حذفش کنم ولی دوست دارم سیوهاش رو نگه دارم.

ممنون از راهنماییتون (اگه راهنماییم بکنید)

فقط میشه Save آخر رو نگه داشت که اون هم در My Documents در پوشه Ubisoft هستش .

Sam Fisher 11
10-02-2007, 16:49
فقط میشه Save آخر رو نگه داشت که اون هم در My Documents در پوشه Ubisoft هستش .

آره فقط همونه. حالا باز خوبه این بازی اینو داره اسپلینترسل که همین رو هم نداره .
راستی میگم این که آخرش میزنه ادامه دارد میخوان بسته مکمل بدن یا یک بازی کامل دیگه برای ادامه داستان میاد کسی خبری نداره

Ali-Bahal
12-02-2007, 14:28
مثل اینکه قرار سری بعد این بازی هم بسازه یوبی سافت جون راست میگن؟

Sam Fisher 11
12-02-2007, 15:14
مثل اینکه قرار سری بعد این بازی هم بسازه یوبی سافت جون راست میگن؟

از ساختن که آره .حالا حالا ها یوبی و رد استورم این سری رو تموم نمیکنن.
GR و SPC و RS سه بازی براساس داستانهای تام کلنسی هستن که یوبی بیشتر موفقیتش رو مدیون اینهاست و برنامه های جدیدی در نسل بعد بازی ها براشون تدارک دیده .

amirpers
13-02-2007, 13:08
آره فقط همونه. حالا باز خوبه این بازی اینو داره اسپلینترسل که همین رو هم نداره .
راستی میگم این که آخرش میزنه ادامه دارد میخوان بسته مکمل بدن یا یک بازی کامل دیگه برای ادامه داستان میاد کسی خبری نداره

سام فیشر عزیز کی گفته که اسپلینتر سل همین رو هم نداره (Save) ؟
شما می تونی در C:\Documents and Settings\All Users\Application Data در فولدر Ubisoft سیو این بازی رو داشته باشی .

Ali-Bahal
13-02-2007, 13:23
شما می تونی در C:\Documents and Settings\All Users\Application Data در فولدر Ubisoft سیو این بازی رو داشته باشی .

خوب مگه نمی دونستید؟ :eh:

Sam Fisher 11
13-02-2007, 14:49

:blush: :blush: اعتراف میکنم نمیدونستم:blush: . من بازی رو یک دو روز پیش پاکش کردم ولی همین آدرس رو الان دادم سیو هام رو دیدم، ممنون. چون من هر بازی رو که تموم میکنم سیوهاشرو میریزم تو یه پوشه تو کامپیوترم برای اینکه اگه یوقت باز هوس کردم یه مرحله ایش رو بازی کنم راحت باشم. بازم ممنون :laughing:

Ali-Bahal
13-02-2007, 15:18
:blush: :blush: اعتراف میکنم نمیدونستم:blush: . من بازی رو یک دو روز پیش پاکش کردم ولی همین آدرس رو الان دادم سیو هام رو دیدم، ممنون. چون من هر بازی رو که تموم میکنم سیوهاشرو میریزم تو یه پوشه تو کامپیوترم برای اینکه اگه یوقت باز هوس کردم یه مرحله ایش رو بازی کنم راحت باشم. بازم ممنون :laughing:

دقیقا همین کار را منم می کنم;)

مگه چیه من هم خیلی چیزها رو نمی دونم;)

موفق باشید

H @ M I D
13-02-2007, 21:37
سلام بابا من یه چند روز پیش توی کلیک خوندم که برای اجرای این بازی درپیت نیاز به 2 گیگ رم هست که اگه به نظرم بخواد پیش در آمدهای بازی های نسل بعد اینقدر سرعت بخواد دیگه باید بی خیال بازی های آینده که میخواد برای نسل بعد بیاد و بخوام روی pc اجرا کنیم بشیم

ardalan_zapata
13-02-2007, 22:07
سلام بابا من یه چند روز پیش توی کلیک خوندم که برای اجرای این بازی درپیت نیاز به 2 گیگ رم هست که اگه به نظرم بخواد پیش در آمدهای بازی های نسل بعد اینقدر سرعت بخواد دیگه باید بی خیال بازی های آینده که میخواد برای نسل بعد بیاد و بخوام روی pc اجرا کنیم بشیم
دوست عزیز بازی درپیت به قول خودتون که دو مگ رم نمی خواهد
این بازی به نظر من یه شاهکاره ولی فکر کنم با یک گیگ هم کارت راه بیفته

amirpers
22-02-2007, 02:47
دوستان ، اون مرحله ای که باید کامپیوتر رو حک کنیم ( اونجایی که مثل یه تالار می مونه و آهنگ پخش میشه ) موقعی که داره حک میشه . از در و دیوار آدم می باره خیلی سخته .
نمی دونم چرا نمی تونم اینجا رو رد کنم . بعد از مافیا ( قسمت مسابقه اش ) دیگه بازی ای نبود که اینقدر من رو عذاب بده .
دوستان می تونند یه مردونگی کنند و این Save رو که من میذارم انجام بدهند تا Save بعدی ؟
خیلی ممنون میشم .

سیو من ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

123mahdi123
14-06-2007, 22:35
من اونجارو رد کردم
کلا یه مرحله ذیگه هستم اگه بخوای تا اینجا که هستم رو برات بذارم

Ali-Bahal
14-06-2007, 22:51

اولا من اصلا کلیک رو قبول ندارم....

دوما تو درپیت با کیی؟ میتونی به چه شاهکاری گفتی درپیت؟ دیگه تکرار نشه

Only UbiSoft

موفق باشید :46:

NINTENDO_DS
14-06-2007, 23:33
آره با یوبی سافت موافقم البته بعد از کرایتریون
این بازی به چه کارت گرافیکی نیاز داره؟ با 6800 راه می افته یا باید 7300 بخرم؟

Oracle_Eldorado
15-06-2007, 00:11
شايد باورت نشه ولي با اين گرافيك ها هم گير ميكنه !

mahyarSAMSUNG
15-06-2007, 03:51
یعنی این بازی هم تاپیک میخواد ؟!!!!!!!!!!!!!!!! این بازی رو من با 7600 و رم 512 بازی کردم . البته اول بازی گیر میکرد که بعد از 1 دقیقه بازی روان میشد در حد 30 فریم

Oracle_Eldorado
15-06-2007, 10:54
یعنی این بازی هم تاپیک میخواد ؟!!!!!!!!!!!!!!!! این بازی رو من با 7600 و رم 512 بازی کردم . البته اول بازی گیر میکرد که بعد از 1 دقیقه بازی روان میشد در حد 30 فریم
دوست عزیز اگه یه رم 1گیگ بندازی کنار اون 512 دیگه کارت ردیفه برای این بازی .

ardalan_zapata
15-06-2007, 11:21
من با 6800 Xt و دو مگ رم بازی کردم و مشکلی نداشتم فقط Cpu خیلی میخاد

Oracle_Eldorado
15-06-2007, 11:48
من با 6800 Xt و دو مگ رم بازی کردم و مشکلی نداشتم فقط Cpu خیلی میخاد
مثلا چی ؟ CPU 3 برای این بازی خوبه ؟

Ali-Bahal
15-06-2007, 21:04

7300 Gt میتونی ضعیفترین تصویر بازی رو با گیر ببینی

8800gtx هم برای بازی گیر هست! (شوخی کردم)

123mahdi123
15-06-2007, 21:39
من این بازی رو با 7300 gs
, 1gig ramراحت اجرا می کنم البته با کیفت متوسط

mohamad.hejazi
15-06-2007, 22:11
سلام.
دوستان این بازی رو میشه با 6200 256mb اجرا کرد با رم 1گیگ و سی پی یو 2.8 full.?

Ali-Bahal
15-06-2007, 22:20
این بازی رو نمی توانید با رزولوشن آخر و آخرین تنظیمات انجام دهید مگر 8800gtx و رم 2 گیگ و سی پی یو دو هسته 3.8 گیگا هزتر و یک مانیتور قوی و.... داشته باشید

شاید به ظاهر بازی روان اجرا می شود ولی اگر با نرم افزارهای تستی امتحان کنید نتیجه خوبی نمیگیرید

High_War_Lord
15-06-2007, 23:20
سلام
کسی راهی برای آنلاین بازی کردن این بازی بلد نیست؟
چون من این بازیو از اینترنت گرفتم و اصل نیست.

NINTENDO_DS
15-06-2007, 23:31
این بازی رو نمی توانید با رزولوشن آخر و آخرین تنظیمات انجام دهید مگر 8800gtx و رم 2 گیگ و سی پی یو دو هسته 3.8 گیگا هزتر و یک مانیتور قوی و.... داشته باشید

شاید به ظاهر بازی روان اجرا می شود ولی اگر با نرم افزارهای تستی امتحان کنید نتیجه خوبی نمیگیرید

پس کلا بی خیال این بازی بشیم دیگه؟چون چیزهای عجیب غریب میخواد و پول هنگفت

Oracle_Eldorado
16-06-2007, 12:11
دوستان این بازی داستان مشخصی داره ؟
یا فقط ماموریت های پلیسی هستش ؟

Ali-Bahal
16-06-2007, 12:51
پس کلا بی خیال این بازی بشیم دیگه؟چون چیزهای عجیب غریب میخواد و پول هنگفت

نه میتونی این بازی را با همون کیفیت فوق العاده با کنسول Xbox 360 انجام دهی که 380 تومان آب میخوره

ولی اگه بخوای با PC بازی کنی یا باید بیخیال بشی یا قرار بزاری با هم بریم بانک بزنیم

MAXXX
16-06-2007, 15:12
دوستان این بازی داستان مشخصی داره ؟
یا فقط ماموریت های پلیسی هستش ؟
نه داستان خاص که نمیشه گفت فقط یه خانومه است که با گروهش که تویه کازینو هایه لاس وگاس آشوب به پا کرده و ما باید کازینو ها رو یک به یک بریم و پاکسازیشون کنیم (البته هم بازی تویه کازینو ها نیست ) یه داستان فرعی هم داره که اول بازی اون زنه چند تا از رفیق هایه ما رو گروگان میگیره .................. در کل این بازی یه fps خفنه که میشه گفت یکی از بهترین اکشن هایی که تا حالا ساخته شده ولی با وجود این بعضی از طرفدار هایه سری هایه قدیمی rs رو مثل من رو که منتظر یه اکشن تاکتیکی بودن رو راضی نمیکنه یادش بخیر rs: rogue spear

dark fear
16-06-2007, 18:10
دوستان چرا دوستم با گرافیگ 8500 512 و cpu 3.2 و ram 1g باید روی low بازی کنه ؟

Oracle_Eldorado
16-06-2007, 20:06
نه داستان خاص که نمیشه گفت فقط یه خانومه است که با گروهش که تویه کازینو هایه لاس وگاس آشوب به پا کرده و ما باید کازینو ها رو یک به یک بریم و پاکسازیشون کنیم (البته هم بازی تویه کازینو ها نیست ) یه داستان فرعی هم داره که اول بازی اون زنه چند تا از رفیق هایه ما رو گروگان میگیره .................. در کل این بازی یه fps خفنه که میشه گفت یکی از بهترین اکشن هایی که تا حالا ساخته شده ولی با وجود این بعضی از طرفدار هایه سری هایه قدیمی rs رو مثل من رو که منتظر یه اکشن تاکتیکی بودن رو راضی نمیکنه یادش بخیر rs: rogue spear
ممنون . پس داستانش قشنگ نيست .

دوستان چرا دوستم با گرافیگ 8500 512 و cpu 3.2 و ram 1g باید روی low بازی کنه ؟
چند دليل ميتونه داشته باشه :
آخرين DirectX نصب نباشه ،
درايور كارت گرافيكش نصب نباشه و يا اگه هم نصب باشه قديمي باشه ،
كلا سرعت كامپيوترش پايين باشه و خيلي مشكلات ديگه .

MAXXX
16-06-2007, 21:34
نه عزیز این بازی اکشن Fps هست که معمولا یعنی داستان کشک شما اگه داستان میخوای باید بری سراغ Rpg و Advan

123mahdi123
16-06-2007, 22:10
از نظر من بازی با حالی بود ولی زود تموم شد

Oracle_Eldorado
16-06-2007, 23:56
دوستان به نظر من اين بازي رو فقط براي گرافيك بالا ساختند .
يعني براي تست گرافيك .

sltavakoli
04-08-2007, 19:33
عزيزا من اين بازي رو روي 1gig ram و گرافيك 7300 gs و سي پي يو 3.2 اينتل با رزوليشن 800*600 با بالاترين جزييات (high( بازي ميكنم.

به نظر شما سيستمم خوبه يا بايد بيشتر از اينها بكشه؟

eng2006
28-09-2007, 12:35
من بازی rainbow six lockdown رو نصب کردم ولی اجرا نشد واصلا هیچ اتفاقی نیافتاد وایکنی هم روی یسکتاپ نیامد در قسمت ال پروگرام هم چیزی نارنجی نشد
البته کرکش هم در محل بازی کپی کردم
بازی مال شرکت تکین هست و اورجیناله
ایا روش خاصی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mostafa_gm
06-10-2007, 21:17
خیلی بازی باحالی بود. برعکس Lockdown که مزخرف بود این Vegasشاهکار بود! البته به پای نسخه های اولیه که اکشن-استراتژیکی بودن نمیرسه. یاد قدیما بخیر. دیگه باید تو خواب ببینیم!
گرافیک هم من با 8500 و 3.0 و 1 گیگ رم روی high تقریبا بازی کردم. مشکلی نداشتم.

rouzbeh_ziafati
04-03-2008, 01:26
سلام
این مشخصات سیستم من هست
cpu core 2 due 6550
ram 2 * 1 GB OCZ 667
VGA 8500 GT 512
monitor F700P
بازی رو رو حالت 1024 که میگذارم با high quality خیلی کند میشه
کلا در حالت 800*600 یا بالاتر هم تصاویر بنظر میاد که رنگ واقعشون نیست یه طوری بلوری میشه گفت یا اینکه حاوی مه هست بنظرم . یعنی اون رنگ اصلی رو نمیبینم . بنظر شما مشکل از چیه ؟
کارت گرافیک یا CRT بودن مانیتورم ؟
شما بازی رو چطور میبینید ؟ من اوایل بازی رو فقط رفتم اوایل که اینطوریه برام بعدش رو نمیدونم بیشتر رنگی که میبینم در بازی رنگ قهوه ای روشن یا کرمی تیره هست رنگها

havas_1980
04-03-2008, 02:02
سلام
این مشخصات سیستم من هست
cpu core 2 due 6550
ram 2 * 1 GB OCZ 667
VGA 8500 GT 512
monitor F700P
کلا در حالت 800*600 یا بالاتر هم تصاویر بنظر میاد که رنگ واقعشون نیست یه طوری بلوری میشه گفت یا اینکه حاوی مه هست بنظرم . یعنی اون رنگ اصلی رو نمیبینم . بنظر شما مشکل از چیه ؟
شما بازی رو چطور میبینید ؟ من اوایل بازی رو فقط رفتم اوایل که اینطوریه برام بعدش رو نمیدونم بیشتر رنگی که میبینم در بازی رنگ قهوه ای روشن یا کرمی تیره هست رنگها

دوست عزیز! لطفا سوالتون رو فقط در یک پست مطرح کنید...
در تاپیک حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها هم سوالتون رو مطرح کرده بودین که اونجا جوابتون داده شده.

mostafa_gm
06-03-2008, 21:28
سلام
این مشخصات سیستم من هست
cpu core 2 due 6550
ram 2 * 1 GB OCZ 667
VGA 8500 GT 512
monitor F700P
البته كلا اين موتور Unreal3 اينطوري رندر ميكنه ظاهرا. فكر ميكنم ايني كه شما ميگيد صفحه تار هست يكي از افكتهاي بازي باشه. شما اگه تو تنظيمات motion blur يا شايد يه چيز ديگه بود، رو غير فعالش كنيد يه مقدار حالت blur كمتر ميشه.

end_of_world
06-03-2008, 23:27
البته كلا اين موتور Unreal3 اينطوري رندر ميكنه ظاهرا. فكر ميكنم ايني كه شما ميگيد صفحه تار هست يكي از افكتهاي بازي باشه. شما اگه تو تنظيمات motion blur يا شايد يه چيز ديگه بود، رو غير فعالش كنيد يه مقدار حالت blur كمتر ميشه.

شايد از اين باشه اما اين موتور هم فكر نكنم مشكلي در رندرينگ داشته باشه
شايد مشكل از جاي ديگه باشه
بهتره تمام گزينه هارو خاموش و فعال بكني تا به نقطه مشكل برسي :46:

brain
19-03-2008, 17:53
آقا یه سوال دارم :

یکی که این بازی رو انجام داده بگه که این بازی شبیه ghost recon هست یا نه ... چون من حالم از ghost recon بهم می خوره (خیلی ماست بود)..... حالا می خوام بدونم اینم اونجوریه ....؟

havas_1980
19-03-2008, 18:18
آقا یه سوال دارم :

یکی که این بازی رو انجام داده بگه که این بازی شبیه ghost recon هست یا نه ... چون من حالم از ghost recon بهم می خوره (خیلی ماست بود)..... حالا می خوام بدونم اینم اونجوریه ....؟
بازی Tom Clancy's Rainbow Six Vegas اتفاقا از لحاظ کنترل و دادن دستورات و سرعت, بسیار بهتر از Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter هست. پیشنهاد میکنم این بازی رو به هیچ وجه از دست ندید.
من هم موافقم که بازی Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter روند بازی بدی داشت ولی در مورد Tom Clancy's Rainbow Six Vegas این حرفو به هیچ وجه نمیشه زد.

Only Pes
19-03-2008, 18:24
نسخه جدیدش چی ؟؟؟ اونم خوبه؟؟؟

havas_1980
19-03-2008, 18:50
نسخه جدیدش چی ؟؟؟ اونم خوبه؟؟؟
فقط میتونم بگم که کسانیکه از Tom Clancy's Rainbow Six Vegas رضایت دارن بهتره Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 رو هم از دست ندند.

تاپیک Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 در این آدرس:

Only Pes
19-03-2008, 19:39
آدرس تایپیک شو خودم میدونستم
ولی حالا برای کاربرای دیگه خوبه استفاده میکنند

smallfrank
19-03-2008, 23:48
من 8500 gt با رم 2 gig دارم چطوری میتونم بازی کنم ؟

soliman
19-03-2008, 23:52
شما تقریبا میتونید با بالاترین گرافیک رون اجرا کنید.

smallfrank
19-03-2008, 23:59
پس چرا یه کم گیر میده ؟

soliman
20-03-2008, 00:17
احتمالا از سی پی یوت باشه. سی پی یوت چنده.

smallfrank
20-03-2008, 00:23
4000 AMD dual core

soliman
20-03-2008, 00:34
والا من دیگه موندم. سیستمت که خیلی توپه.
خوب حالا روی مدیم اجراش کن ببین چه جوریه؟

smallfrank
20-03-2008, 23:54
رو مدیوم خوبه ولی بازم روون نیست.

toraj
21-03-2008, 15:07
رو مدیوم خوبه ولی بازم روون نیست.

برای مدیوم باید بکشه البته گرافیکت زیاد قوی نیست ولی باید رو مدیوم جواب بده در ضمن آخرین درایور گرافیکت رو نصب کن البته رم هم تاثیر داره راستی رمت چنده.

smallfrank
21-03-2008, 23:47
ما من 2gig

S A A M
22-03-2008, 09:33
من 8500 gt با رم 2 gig دارم چطوری میتونم بازی کنم ؟
من با همين سيستم ولي با cpu 3.6 تونست با رزوليشن 1024x768 و High بازي كردم خيلي هم روون بود.
شما يه كاري كن Directx9 را آخرين ورژنش را نصب كنيد ورژن كارت گرافيكت راآپديت كن اگه خوب نشد ويندوزت را پاك كن و دوباره نصبش كن

Kaveh792004
15-05-2008, 20:42
سلام
من ميخواهم اين بازي را تهيه كنم ولي فقط سوم شخص ( از اول شخص خوشم نمياد )
كدوم ورژنشو بگيرم ؟

Abolfazl3007
15-05-2008, 23:15
این خیلی بهتر از شماره 2 است

capitan black
15-05-2008, 23:34
سلام
من ميخواهم اين بازي را تهيه كنم ولي فقط سوم شخص ( از اول شخص خوشم نمياد )
كدوم ورژنشو بگيرم ؟

دوست عزیز این بازی به صورت اول شخص هستش و ورژن سوم شخص نداره...

Kaveh792004
02-07-2008, 23:59
من الان دو روزه تو قسمت سالن موسيقي موندم
همه را كشتم
نردبان را پيدا كرده ام ... اما در بالاي نردبان بسته است

چكار بايد كرد ؟

S@YEH
06-07-2008, 02:25
من الان دو روزه تو قسمت سالن موسيقي موندم
همه را كشتم
نردبان را پيدا كرده ام ... اما در بالاي نردبان بسته است

چكار بايد كرد ؟
هيچ كس نميدونه ؟؟؟؟؟؟
سلام.لطفا اگه میشه یکم بیشتر توضیح بدین تو کدوم مرحله گیر کردین؟

Kaveh792004
06-07-2008, 18:46
سلام.لطفا اگه میشه یکم بیشتر توضیح بدین تو کدوم مرحله گیر کردین؟
سلام
توي اون قسمت كه سالن كنسرت موسيقي است و بايد " هاب " كامپيوتر را حك كنيم
حك كرده ام
همه را هم كشته ام
روي سن ، يك نردبان است ... بالاي آن يك در است . ولي در بسته است
هيچ جاي ديگه اي هم نيست !!؟؟؟

S@YEH
06-07-2008, 21:34
سلام
توي اون قسمت كه سالن كنسرت موسيقي است و بايد " هاب " كامپيوتر را حك كنيم
حك كرده ام
همه را هم كشته ام
روي سن ، يك نردبان است ... بالاي آن يك در است . ولي در بسته است
هيچ جاي ديگه اي هم نيست !!؟؟؟
من این بازیو خیلی وقته تموم کردم ولی هنوز متوجه نشدم کدوم مرحله رو میگی ؟ اگه میشه چند تا عکس بزار. در ضمن اونی که میگی کامپیوتره یا بمب؟

Kaveh792004
06-07-2008, 22:13
من این بازیو خیلی وقته تموم کردم ولی هنوز متوجه نشدم کدوم مرحله رو میگی ؟ اگه میشه چند تا عکس بزار. در ضمن اونی که میگی کامپیوتره یا بمب؟
همون جايي كه سالن اپرا و موسيقي هستش
مدام داره از توي بلند گوها موسيقي پخش ميشه
قسمت تماشاچيا 3 طبقه است
توي سالن يك ديش ماهواره است
كامپيوتر بود

Kaveh792004
08-07-2008, 16:42
چطوري از صفحه بازي عكس بگيرم ؟

behros
15-07-2008, 10:58
من این بازی رو نصب کردم اما موقع اجرا با پیغام زیر روبه رو میشم .علتش چیه
conflict with emulation software detected.
please have look at [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] for further,
more detailed information.

avator20002000
29-07-2011, 11:08
سلام کدهای تقلب این بازی رو می خواستم برای پی سی