PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال در مورد هماهنگی مادر بورد-اسپیکر -کارت صدا

alirafaat
13-12-2006, 00:39
سلام

اگه فقط پخش قوی و با کیفیت صدا مد نظر باشه (نه میکس و... )
ایا مادر بورد های جدید (با چیپست 965 و 975 ) میتونن اسپیکرهای 5.1 ویا 7.1 (با قدرت تقریبی 80 وات rms )را به خوبی ساپورت کنند

اگر نه کارت صدای خریداری شده چه خصوصیتی باید داشته باشد (مثلا چه قیمتی باشد )

با تشکر

animeditor
15-12-2006, 22:58
سلام جمیعاً
بهتره از کارت صدای Onboard خیلی کار سنگین نکشی که یه وقت بلایی سر مادربوردت نیاد.
خصوصیات کارت صدای خوب هم به نوع کاربرد و مقدار مایه بستگی داره.
یا علی

ebilove
17-12-2006, 16:45
با سلام

دوست عزیز

شما مشخصات کارت صدای مادر بوردت روبنویس تا من دقیق شما رو راهنمایی کنم

مدل کامل مادر بورد هم بگی شاید بشه

درود

alirafaat
18-12-2006, 17:33
با تشکر از جوابتون

مادر بورد مورد نظر رو هنوز نگرفتم

شاید من یه کم عجله کردم
اما
چون در شهرستان زندگی می کنم نمی تونم قطعات رو یکی یکی بخرم بلکه یه باره باید همه رو با هم بخرم
به همین علت این سوال رو پرسدم

اما در مورد ماذر بورد
این مادر بورد اگه پیدا شه :ASUS P5W DH Deluxe

اگه پیدا نشه P5B-deluxe

ebilove
20-12-2006, 02:12
دوست عزیز

ASUS P5W DH Deluxe
این مادر بورد دارای
Intel HD Audio - 7.1 channel surround
کارت صدا

است

چیز بدی نیست اما قصد شما اینه که چه اسپیکری بگیری

اگه یک اسپیکر واسه صدای شفاف و عالی میخوای
جوابتو میده اما اگه میخوای مثل سیستم ماشین باشه
نه جواب نمیده

درکل به نظر من کاری به کارت صدا واسه انتخاب مادر بورد نداشته باش

بازم امری بود من در خدمتم

saeid_2001
20-12-2006, 13:02
خوب اگه ميتوني يه Creative Audigy 2 بگير مخصوصا تو بازيها تفاوت زيادي با كارت انبورد داره تو بقيه چيزها هم خيلي بهتره البته 60-70 تومن قيمت اين كارته ميتوين يه Creative X-Fi هم بگيري كه ارزونترين مدلش 70-80 تومنه ولي بازم اون Audigy 2 بهتره ولي اگرم نخواي زياد هزينه كني و اگر اهل بازي هم باشي ميتوني يدونه Crative Audigy Value بگيري كه تو بازيها صداي خيلي خوبي بهت ميده ولي تو اهنگ و فيلم خيلي با سوند انبرد فرقي نداره .

alirafaat
21-12-2006, 00:51
با تشکر از جوابتون خیلی به من کمک کرد

از کجا می تونیم بفهمیم که خرو جی انبرد این مادر بورد تا چند وات رو ساپورت می کنه

منظورم اینه که اگه اسپیکر خریرادری شده حدود 70 وات خروجی داشته باشه ( Logitech - X-530 )ایا این مادر بورد کل این 70 وات رو می تونه ساپورت کنه

ebilove
21-12-2006, 07:44
خوب اگه ميتوني يه Creative Audigy 2 بگير مخصوصا تو بازيها تفاوت زيادي با كارت انبورد داره تو بقيه چيزها هم خيلي بهتره البته 60-70 تومن قيمت اين كارته ميتوين يه Creative X-Fi هم بگيري كه ارزونترين مدلش 70-80 تومنه ولي بازم اون Audigy 2 بهتره ولي اگرم نخواي زياد هزينه كني و اگر اهل بازي هم باشي ميتوني يدونه Crative Audigy Value بگيري كه تو بازيها صداي خيلي خوبي بهت ميده ولي تو اهنگ و فيلم خيلي با سوند انبرد فرقي نداره .

دوست عزیز کی گفته که کارت Audigy از xfi بهتره ؟

دوست عزیز واسه پخش صدای بهتر و مولتی میدیا
در تمام دنیا هیچی xfi نمیشه

واسه اهنگ سازی نه ولی گیم و پخش با کیفیت

حرف اول رو میزنن

با تشکر از جوابتون خیلی به من کمک کرد

از کجا می تونیم بفهمیم که خرو جی انبرد این مادر بورد تا چند وات رو ساپورت می کنه

منظورم اینه که اگه اسپیکر خریرادری شده حدود 70 وات خروجی داشته باشه ( Logitech - X-530 )ایا این مادر بورد کل این 70 وات رو می تونه ساپورت کنه

عزیز بگو کدومش رو میگی
2 تا هستن

ضمنا چرا نمیری سایتشون ببینی ؟

درود

alirafaat
22-12-2006, 01:18
عزیز بگو کدومش رو میگی
2 تا هستن

ضمنا چرا نمیری سایتشون ببینی ؟

درود

سلام

با تشکر از شما
من قبل از طرح سوالم دنبالش تو سایتشون گشتم اما چیزی که به من کمک کنه پیدا نکردم

اما امروز جواب ایمیلم که براشون فرستاده بودم رسید

گفتن که تا این مقدار رو ( 70 وات ) بدون نگرانی می تونی از خود مادر بورد استفاده کنی و با اینکه اسپیکر قویه ولی فقط سیگنال از مادر بورد می خواد

MOHAMMAD2010
28-02-2007, 13:45
مادر بورد m2n-e کارت صدای انبردش چه جوریه اسپیکر 5.1 رو ساپرت میکنه برا اسپیکر CREATIVE - Inspire 5.1 5200 می خوام اگر نمیکنه کارت صدای Nightingale Pro 6 زولتریک خوبه؟

am00_messenger
19-07-2007, 01:02
سلام من يه اسپيكر اديفاير 5 تيكه گرفتم 220.000 تومن با قدرت 180 وات
دنبال يه كارت صداي مناسب براش ميگردم كه حداقل موقع بلند كردن صدا كم نياره الان كارت صداي آنبوردم خيلي افتضاح پخش ميكنه وقتي صدارو زياد ميكنم به جايي كه بيس بزنه تپ تپ ميكنه درحالي كه اين اسپيكر بايد پيپه پايين بياره.لطفا كمك كنيد...

nima_kiyaniyan
21-07-2007, 23:55
من اسپیکر superbork 130 rms خریدم. میخواستم بدونم که کارت صدای انبورد مادربورد میتونه کاملا اسپیکرو پشتیبانی کنه یا نه؟ مادر بورد من giga 81856 G775 هستش.