PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با برنامه WinDVR 3 در Snazzi Video Capture Card

Honradez
12-12-2006, 19:24
سلام دوستان.
من یه 6 ماهی هست که کارت تی وی Snazzi رو خریدم، و طبق خود CD، فقط با برنامه InterVideo WinDVR 3 میشه اونو باز کرد و از اون استفاده کرد.
اما متاسفانه هر دفعه یه مشکلی دارم:

از اون اول، بعضی وقتا که بازش می کردم، صفحه سیاه می شد و فقط صدا داشتم، ولی وقتی دکمه Record رو می زدم، درست می شد.
بعد، اکثر وقتا لیست کانالهاش پاک میشد.
از اون اول، یه مشکل خیلی بدش این بود که بعضی وقتا (اکثر اوقات) که بازش می کردم، گیر میکرد و مجبور بوده 3-4 بار باز و بسته کنم تا بگیره. یعنی در مواقع فوری که عجله داشتم، همین مشکلم بود.
جدیدا هم (از یک ماه پیش که 2-3 بار ویندوزم رو عوض کردم) دیگه خیلی (ببخشیدا) افتضاح شده! تصویرش خراب! وقتی تمام صفحه اش میکنم، بصورت اسلاید به اسلاید میشه! جدیدا هم موقعی بازش میکنم، ویندوز ریستارت میشه!!! یعنی خلاصه دیگه خیلی اعصابمو خرد کرده!!! :angry:

ضمنا، یکبار برنامه رو پاک و دوباره نصب کردم و مشکلات همین بود!

از دوستان خواهش می کنم یک راهی برای حل این مشکل بیابند.

با تشکر فراوان. ;)

Dj Sasan
01-10-2008, 01:10
سلام دوستان.
من یه 6 ماهی هست که کارت تی وی Snazzi رو خریدم، و طبق خود CD، فقط با برنامه InterVideo WinDVR 3 میشه اونو باز کرد و از اون استفاده کرد.
اما متاسفانه هر دفعه یه مشکلی دارم:

از اون اول، بعضی وقتا که بازش می کردم، صفحه سیاه می شد و فقط صدا داشتم، ولی وقتی دکمه Record رو می زدم، درست می شد.
بعد، اکثر وقتا لیست کانالهاش پاک میشد.
از اون اول، یه مشکل خیلی بدش این بود که بعضی وقتا (اکثر اوقات) که بازش می کردم، گیر میکرد و مجبور بوده 3-4 بار باز و بسته کنم تا بگیره. یعنی در مواقع فوری که عجله داشتم، همین مشکلم بود.
جدیدا هم (از یک ماه پیش که 2-3 بار ویندوزم رو عوض کردم) دیگه خیلی (ببخشیدا) افتضاح شده! تصویرش خراب! وقتی تمام صفحه اش میکنم، بصورت اسلاید به اسلاید میشه! جدیدا هم موقعی بازش میکنم، ویندوز ریستارت میشه!!! یعنی خلاصه دیگه خیلی اعصابمو خرد کرده!!! :angry:

ضمنا، یکبار برنامه رو پاک و دوباره نصب کردم و مشکلات همین بود!

از دوستان خواهش می کنم یک راهی برای حل این مشکل بیابند.

با تشکر فراوان. ;)

سلام دوستان
منم این مشکل رو دارم، راستش فکر کنم مشکل در پاک شدن قسمتی از درایور تی وی کارت هستش. اینم بگم که فعلا برا درست کردن یه راه هستش اونم اینه که تی وی کارت رو از اسلات در بیاریم و ویندوز رو پاک کرده و دوباره نصب کنیم و تی وی کارت رو رو اسلاتن دیگه ای قرار بدیم تا درست بشه!!!
اگه شما راه راحتتری می دونین لطفا راهنمایی کنین.

golmohammadi
02-10-2008, 01:34
عوض كردن اسلات كارت فكر خوبيه