PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ارسال اس ام اس از کامپیوتر

betar
09-12-2006, 11:00
برنامه ای میخوام که از طریق وصل شدن موبایل به کامپیوتر بتوان برای تعداد زیادی موبایل در آن واحد اس ام اس ارسال کرد.
با تشکر!

zeynal
10-12-2006, 04:59
ـــــلام
عرض شود حضورتون كه يه كم گنگ سئوالت رو مطرح كردي ولي اينكه قصد داري تعداد زيادي SMS رو در زمان کمی به موبایلت منتقل کنی میشه گفت که بهترین برنامه برای شما. نرم افزار MyPhoneExplorer_Setup_1.5.3 هست. البته نمیدونم این ورژن آخریش هست یانه ... من خودم ازین برنامه استفاده میکنم و مشکلی هم ندارم. دقیقا نمیدونم از کجا دانلودش کردم ولی این ورژنی که من دارم زبان فارسی خودمون رو هم ساپورت میکنه، هم منوهاش میتونه فارسی بشه هم اینکه وقتی مسیجهای فارسی رو میخوای جابجا کنی تداخل و بهم ریختگی فونت هم نداره. البته یکی از رفقا میگفت که برای گوشی اون بهم ریختگی فونت بود ولی برای گوشی خودم که کا750آی هست این مشکل رو من ندیدم. در هر صورت برای استفاده ازین برنامه باید موبایلت رو با رابط یو اس بی به رایانه وصل کنی و نرم افزار رو اجرا کنی. یه صفحه اکسپلورر برات باز میشه که صفحه اصلی برنام هست. این برنامه فقط برای مسیج بازی نیست ! میتونی ازش برای ویرایش دفترچه تلفن موبایلت هم استفاده کنی و تماسهات رو ببینی و فایلهای روی گوشیت رو هم چک کنی.
حجمش حدود 5/2 مگابایت هست که اگه سرچ کنی میتونی دانلودش کنی.
زنده باشی و برقرار

.