PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارسال Sms - وقتی رسید خودش اتوماتیک باز میشه و وقتی خونده شد اتوماتیک پاک میشه !!!

zeynal
09-12-2006, 01:06
ـــــلام
عرض شود خدمت دوستان گلم. بااین نرم افزار جالب و کم حجم 41 کیلوبایتی. میتونید به هر شخصی اعم از داداش خواهر دایی پسرعمو و دختر خاله و عمه جان و زیدتون ! SMS بفرستيد منتها باین صورت که: بعد از ارسال sms خودش به صورت اتوماتيك روي موبايل شخص مورد نظر باز شود و بعد از خواندن آن باز هم خود به خود از روي موبايل آن شخص حذف شود.
اگه اشتباه نکنم ورژن جدیدش هم باید باشه. که امیدوارم نیاز دوستان رو که همچی برنامه ای میخوان مرتفع بکنه.
عارضم خدمت دوستان که این نرم افزار رو شخصا تست نکردم و دقیقا نمیدونم روی چه گوشی های جواب میده. فکر کنم فرمتش سیس باشه اگه کسی زحمتش رو کشید لطف کنه بگه که سایرین هم بدونن چه گوشی ای تست شده و جواب گرفته ... ممنون
یا حق

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.

mercedes
09-12-2006, 01:12
ـــــلام
عرض شود خدمت دوستان گلم. بااین نرم افزار جالب و کم حجم 41 کیلوبایتی. میتونید به هر شخصی اعم از داداش خواهر دایی پسرعمو و دختر خاله و عمه جان و زیدتون ! SMS بفرستيد منتها باین صورت که: بعد از ارسال sms خودش به صورت اتوماتيك روي موبايل شخص مورد نظر باز شود و بعد از خواندن آن باز هم خود به خود از روي موبايل آن شخص حذف شود.
اگه اشتباه نکنم ورژن جدیدش هم باید باشه. که امیدوارم نیاز دوستان رو که همچی برنامه ای میخوان مرتفع بکنه.
عارضم خدمت دوستان که این نرم افزار رو شخصا تست نکردم و دقیقا نمیدونم روی چه گوشی های جواب میده. فکر کنم فرمتش سیس باشه اگه کسی زحمتش رو کشید لطف کنه بگه که سایرین هم بدونن چه گوشی ای تست شده و جواب گرفته ... ممنون
یا حق

.
یکی از دوستای ما با گوشی آی میت انجام می داد.

M O H S E N
09-12-2006, 02:05
البته من فكر ميكنم كه اين همان فلش اس ام اس خودمون باشه كه ارسال ميكنيم.
در ضمن طرف ميتونه كه اين اس ام اس رو كه براش ارسال ميشه ذخيره كنه

!As@d
14-12-2006, 22:49
قبلا و با توضیحات بیشتر معرفی شده بود!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF+%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C+%D8 %A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84

Fog
14-12-2006, 23:22
با اینکه تکراری بود ولی بازم ازت ممنونم.

Hamid110
15-12-2006, 18:29
سلام . .

زینال جان ممنون از شما . .

این برنامه چند بار معرفی شده در انجمن . . اما برای بعضی از دوستان جدیده . .

موفق باشید . .

mehdi_mahan
20-12-2006, 10:17
سلام . .

زینال جان ممنون از شما . .

این برنامه چند بار معرفی شده در انجمن . . اما برای بعضی از دوستان جدیده . .

موفق باشید . .

حمید جان شما به عنوان همکار انجمن یه محبتی بکن و این پستهای تکراری رو قفل کن! اینجوری از پراکندگی مطالب هم جلوگیری میشه!
بنده اونوقتی که همکار انجمن بودم این مطلب رو عنوان کرده بودم: