PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز نشدن فایلهای pdf قدیمی و دادن error

arshad
02-06-2005, 02:24
با سلام خدمت دوستان عزیز

فایلهای pdf من که دو سال پیش از اینترنت گرفته بودم در برنامه adobe acrobat و abobe reader

هر دو نسخه 6.0 باز نمی شوند و ارور می دهند و متن ارور را پایین قرار می دهم خواهش می کنم به من کمک کنید چون قبلا در یک جایی روش حل این مشکل را خوانده بودم با تشکر

There was an error opening this document . The file is damaged and could not be repaired.

Nesta
02-06-2005, 02:46
سلام دوست عزیز میگه که این فایل یا سند آسیب دیده و خراب شده باید آن را تعمیر کنید.

hyriand
02-06-2005, 05:59
سلام دوست عزیز میگه که این فایل یا سند آسیب دیده و خراب شده باید آن را تعمیر کنید.
معنيش هم يعني اينكه مشكل از عدم سازگاري با فايلهاي قديمي نيست. بلكه آكروبات شما
درست كار ميكنه. فايلهاي پي دي اف شما خرابه.
اين مشكل اكثرا موقع كپي كردن به وجود مياد ٫ يعني عمل كپي بد انجام شده و اسم فايل شما
در اون پوشه مورد نظر قرار گرفته.
يه نگاه بكنيد ببينيد حجم اون فايلهاي قديمي شما چند كيلو بايته.

arshad
03-06-2005, 00:34
دوستان عزیز
با تشکر از توجه شما بعضی از این فایلهای pdf از دو سال پیش روی هارد من قرار داشت و فقط جای آن روی هارد تغییر داده شده است در ضمن تا حالا چند دفعه ویندوز را تغییر داده ام که بعد از restore نمدن یکی از ویندوز ها فایلهای pdf به این مشکل برخورد نمودنند

به نظر شما راهی برای درست شدن آنها و یا مقداری از آنها وجود ندارد . با تشکر

ooje_asman
03-06-2005, 20:14
با سلام اسم فایل هاتون که فارسی نیس چون ممکنه از اون باشه

arshad
06-06-2005, 00:39
با سلام
خیر اسم فایلها فارسی نیست در ضمن فایلهایی که چند روز پیش از اینترنت گرفته بودم نیز به این مشکل دچار شدند و از سالم بودن انها اطمینان داشتم چون آنها را باز کرده بودم و خوانده بودم
با تشکر از توجه شما

mehdioffflone
29-06-2005, 14:08
از يه آكروبات ورژن پايين استفاده كن

Mehdi_Best
29-06-2005, 14:37
به نظر من يا يكبار از اول آكروبات رو نصب كن يا از ورژن 7 استفاده كن. لينكش هم در انجمن ها موجود است.