PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك در مورد تغيير رمز آيدي و ايميل

ALI_KHAN_R
05-12-2006, 10:09
با سلام
مي خواستم بدانم ايا راهي براي تغيير رمز ايدي و ايميل وجود دارد من فقط رمز را به خاطر دارم و و كليه سوالات هنگام ساختن ايدي را به خاطر ندارم لطفا كمك كنيد با تشكر

nightmare
05-12-2006, 10:21
بله ، اگر در یاهو هستین ، وارد ایمیلتون بشید ، سپس گزینه ی My Account رو از بالا ( کنار sign out ) بزنید .
در صفحه ی بعدی مجددا پسوردتون رو وارد کنید تا وارد قسمت Account Information بشید . در این قسمت بر روی گزینه ی Change Password که با رنگ آبی مشخص شده کلیک کنید. در صفحه ای که ظاهر میشه ، شما 3 کادر می بینید .
در کادر اول باید پسورد فعلی تون رو وارد کنید .
در کادر دوم پسورد جدیدی رو که میخواین بدین و در کادر سوم هم مجددا پسورد جدید رو تایپ می کنید .
بعد گزینه ی save رو بزنید . پسورد شما عوض شد .

حالا می تونید دوباره بر روی Return to Yahoo کلیک کنید تا با پسورد جدیدتون وارد ایمیلتون بشید . وقتی وارد شدید از بالا سمت راست گزینه ی Finished رو بزنید . تمام .

تا بعد......

ALI_KHAN_R
14-12-2006, 19:22
با سلام و تشكر از شما دوست عزيز
يك سوال ديگر داشتم من يك آيدي دارم كه پسورد آن را فراموش كرده ام ولي كليه سوالات هنگام ساختن آيدي (ياهو) را به خاطر دارم اگر امكان دارد در اين مورد هم به من كمك كنيد با تشكر

ALI_KHAN_R
15-12-2006, 19:20
با سلام و تشكر از شما دوست عزيز
يك سوال ديگر داشتم من يك آيدي دارم كه پسورد آن را فراموش كرده ام ولي كليه سوالات هنگام ساختن آيدي (ياهو) را به خاطر دارم اگر امكان دارد در اين مورد هم به من كمك كنيد با تشكر
با سلام
يعني هيچكس نيست جواب من را بده از دوستان و مديران عزيز تقاضا مي شود بار ديگر من را راهنمايي و در حل اين مشكل كمك كنند با تشكر

Admiral
15-12-2006, 19:31
وقتی وارد صفحه لوگین ایمیل می شی گزینه Forgot password رو بزن و بعد به سوالات جواب بده و پسورد جدید رو تحویل بگیر !

Admiral
15-12-2006, 19:36
وقتی وارد صفحه لوگین ایمیل میشی روی گزینه Forgot Password کلیک کن و بعد از پاسخ به سوالات پسورد جدیدت رو تحویل بگیر !

zeynal
16-12-2006, 03:57
ــــــلام
عرض شود حضورتون که: مدینه گفتی و کردی کبابم
آقا اولین باری که با دنیای اینترنت آشنا شدم یه ایمیل توی یاهو برای خودم ساختم که چندین سال باهاش زندگی رو میگذروندم ! یه بار رفتم توی یه کافی نت و بعدازینکه خواستم بیام بیرون کافی نت داره ! گفت آقا لطف کنید پسورتون رو عوض کنید !‌گفتم چرا؟ گفت ظاهرا سیستمی که شما باهاش کار میکردی یه تروجان بهش حمله ور شده!!!
منم اینکارو کردم و بظاهر با خیال آسوده رفتم که رفتم !
بعدش رفتم مسافرت و حدود یکماه بعدش که برگشتم سرخونه زندگی رفتم سراغ ایمیلم که ببینم چی توشه که چشمتون روز بد نبینه دیدم پا نمیده! نمیشه واردش شد!!! آقا مارو میگی همچی حالمون گرفته شد که نگو رفتم سراغ همون کافی نته و بهش اعتراض کردم مرد حسابی تروجان میگیری با پررویی میگی و ایمیل مارو به باد میدی؟
خیلی محترمانه گفت بما مربوط نیس میخواستی نیایی اینجا !!! بهمین راحتی...
بگذریم این صغری کبری رو چیدم که بگم دیگه نتونستم وارد اون ایمیل بشم، بعید میدونم کسی اون رو هک کرده باشه یا اگه هم اینکارو کرده باشه به دردش بخوره چون آیده شخصیم بود و بیشتر کارهای شخصی خودم و بده بستونهای شرکتم رو انجام میدادم، الانم بعضی وقتا که میرم توی پروفایل یاهو میبینم که هنوز هست! عکسم که بعنوان آواتارم روش بود هنوزم هست! همچی حالم گرفته میشه که نگو
هیچی هم از پسورد و سئوالات و پاسخهای زمان افتتاح آیدیم یادم نیست، فقط و فقط آیدیم رو یادمه!
یکی از دوستان میگفت اگه بر فرض اینکه این ایدی هک شده باشه و بیایی ببینی که چراغش آنلاین وروشنه کسی که هک بلد باشه میتونه اون رو از طرف پس بگیره، ولی من هنوز همچی چیزی ندیدم، یکی دیگه هم پیشنهاد داد که یه نامه به خود سایت یاهو بزن و بگو اینجوریاست و اونا هم میبینن که مدتیه ازین ایدی استفاده نشده ممکنه و احتمالش هست که یا پسورد رو بهت بدن یا کلا اون رو حذف کنند و بتونی دوباره همون آیدی رو بسازی
بنظر شما این کار شدنی هست؟ یا راهی هست که بشه آیدی ای که هیچ چیزی اعم از رمز و سوال و جوابهای زمان افتتاح رو یادت نیست دوباره بدست بیاری؟
جان مولا اگه کسی بتونه جوری کمک کنه که بتونم رمز این ایمیل رو دوباره بدست بیارم یه هدیه خوبی پیش من داره.
ممنون اگه یه لوطیه با مرام و شیرپاک خورده راهنمایی کنه من رو . :sad: :sad:
زنده باشید و برقرار

.