PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اتصال هدفن

پوریا
01-06-2005, 13:00
به نام خدا
با سلام
وقتی میخواهم هدفن رو به کیس وصل کنم باید فیش اسپیکرو بکشم و جاش هدفن رو بزنم (اعصابمو خورد کرده :oops: ) سه تا جای فیش در پشت کیس است از راست به چپ اولی برای میکروفن دومی برای اسپیکر و سومی برای هدفن که کار نمیکنه ولی وقتی اسپیکرو بهش وصل میکنی صداش کمتر از دومیه. جا فیشای جلوی کیس که دیگه اصلا کار نمی کنه . میخواستم ببینم که راه حلی هست برای اینکه هدفنو به جا فیش سومی در پشت کیس زد یا نه ؟ یا اصلا ایراد از کارت صداست.
ممنون :wink:

Rashidahwazian
03-06-2005, 02:27
دوست عزيز اون سومي كه ميگي براي هد فون نيست و كاربرد ديگه داره كه به جاش مي شه توضيح داد و كاملا هم بديهيه كه اگه اسپيكر بش وصل كني صداش كمتره. خوب بگذريم. بهترين كار اينه كه شما كيس رو باز كنيد و فيش هاي مربوط به ورودي هاي جلوي كيس رو به مادربوردت وصل كني براي اينكه بفهمي چطور بايد وصل كرد از دفترچه مادربوردت كمك بگير. اون تو نوشته كه كدوم قسمت مربوط به Front audio است. وقتي قسمتش رو پيدا كردي از روي تعريفي كه براي هر پين كرده سيم هاي كيست رو بشون وصل كن. ببيني متوجه ميشي چي ميگم. اگه خواستي مدل مادربوردتو بگو بهتر ميتونيم كمك كنيم.

Babak
03-06-2005, 02:43
يه وسيله کوچيک و ارزون من داشتم ( الان هم ميبينم تو بعضی از مغازه ها ) که فيش های هدفون اسپيکر و ميکروفون رو بهش وصل ميکنی و از هر کدوم که لازم استفاده کنی دکمه خودشو رو اين وسيله ميزنی
احتمالاً حميد جان ميدونه اسمش چيه

Ali_k
03-06-2005, 05:29
Babak,جان راست ميگه . يه وسيله هست منم دارم ازش استفاده ميكنم .تبديل 2 به 1 است و كارش اينه كه شما سر اين وسيله را به جا اسپيكري ميزني (پشت مادربورد) . بعد اين وسيله اونا تبديل ميكنه به دوقسمت. يعني تو همزمان ميتوني از اسپيكر و هدفونت استفاده كني. قيمتشم 200 تومنه و بيشتر لوازم الكترونيكيا دارند.

پوریا
04-06-2005, 21:41
درود به دوستان
متشکرم که پاسخ دادین.
ضمنا مدل مادربورد من gigabyte 2004rz amd athlone
که امید وارم درست نوشته باشم.

sayedreza
04-06-2005, 22:21
سلام
پوريا جان منم دقيقا مشكل شما رو دارم اعصابم هم عين شماست l
:mrgreen:
شايد تنها راهش استفاده از همين رابطي باشه كه دوستان ميگن :!: