PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری میخوام از فلش کارا

125
03-12-2006, 20:26
سلام به همه،

آقا من یه برنامه میخام که بتونه به سورس اصلی(fla.) فایلهای فلش (swf.) دسترسی پیدا کنه و اونو بدونه هیچ تغیییری
به فایل export .fla کنه. :biggrin:

لطفا برنامه ی Sothink SWF Decompiler رو نگید چون ازش استفاده کردم.
این برنامه بعد از تبدیل به fla. کیفیت عکسهای به کار رفته در فلش اصلی رو پایین میاره و حتی خود فلش هم بعد تبدیل به هم میریزه. :blush:

MER30

125
04-12-2006, 17:51
هیشکی نیست به ما کمک کنه؟

WooKMaN
04-12-2006, 20:05
ببين بدردت ميخوره ...

SWF2FLA Flash Decompiler 3.1.2

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SWF2FLA Flash Decompiler allows you to convert SWF to FLA format to recover all images, sound, action scripts, texts, and morphs.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1MB

;)

125
06-12-2006, 00:19
ببين بدردت ميخوره ...

SWF2FLA Flash Decompiler 3.1.2

SWF2FLA Flash Decompiler allows you to convert SWF to FLA format to recover all images, sound, action scripts, texts, and morphs.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1MB

;)

سلاموآقا این لینکش کار نکرد، میشه یه لینکه دیگه بدید :blush:

WooKMaN
06-12-2006, 20:55
سلاموآقا این لینکش کار نکرد، میشه یه لینکه دیگه بدید :blush:

سلام عزيزدل

تو هر سايتي كه رفتم همشون به همين لينكي كه من دادم لينك داده بيدند ...

حالا كه دانلود نميشه اين برنامه رو دانلود كن ...

SWF to FLA Converter for PC 1.5

SWF to FLA Converter for PC is a program created for converting any Macromedia Flash file to the original FLA. Thanks to it, you can customize any file available on the Internet (providing that you don't abuse copyright notes) to suite your needs.

2.7MB

;)

125
08-12-2006, 22:37
آقا اگه لطف کنی یه کرکی چیزی از این دو برنامه بزاری ممنونت میشم.