PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار

parisa1976
03-12-2006, 09:06
سلام به همگی
کسی هست اینجا که بدونه از کجا میشه Parwin 2005 رو دانلود کرد؟ من الان چند روزه که دنبالشم ولی تمام لینکهای این فوریوم بلاک شدن. ممنون میشم.

WooKMaN
04-12-2006, 20:45
دوست عزيز منظورت فارسي ساز پروينه ؟ ... مفهوم نبيد ... يه خورده توضيح بديد ...

parisa1976
05-12-2006, 06:20
بله . ممنون ميشم اگر كمك كنيد.

WooKMaN
05-12-2006, 19:46
متاسفانه فارسي ساز پروين پيدا نميشه يا من پيدا نكردم ...

من هنوز كامل متوجه نشدم فارسي ساز واسه ويندوز ميخواي يا فارسي نويس واسه برنامه ها ...

اما در هر صورت جفتشون رو ميزارم ...

فارسي ساز ويندوز XP و 2000

برنامه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش نصب برنامه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6%D8%B5%D8%A8%20%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D9%8A%20% D8%B3%D8%A7%D8%B2%20XP.zip)

;)

--------------------------------

فارسی نویس مریم

یكی از برنامه‌هایی كه امكان فارسی نویسی در فتوشاپ را میدهد فارسی نویس مریم است. این برنامه دارای قلم‌های زیبا و متنوعی است كه قدرت مانور بیشتری به شما میدهد. این نرم افزار مشكلات برنامه IPT5 را در ویندوزxp ندارد و به راحتی میتوانید در همه نسخه‌های فتوشاپ فارسی بنویسید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

;)

parisa1976
06-12-2006, 08:09
خیلا ممنون برای برنامه ها. نصبشون کردم ولی با مریم نمیتونم کار کنم. من خط شکستشو می خوام که به نظر میاد کیبوردش قاطی است. منظورم اینه که هر کلید 2-3 حرف سرهم رو میزنه که نمیدونم چه جوری میشه ازشون استفاده کرد. شما تا حالا باهاش کار کردین؟

WooKMaN
06-12-2006, 21:51
شما بايد KBDFA رو نصب كنيد ...

ويندوز رو با safe mode بالا بياريد و اين فايل رو اجرا كنيد ...

parisa1976
07-12-2006, 04:33
شما بايد KBDFA رو نصب كنيد ...

ويندوز رو با safe mode بالا بياريد و اين فايل رو اجرا كنيد ...
مرسی. من ویندوزم xp است و فکر کنم که این فایل برای ویندوز 98 باشه . درسته؟ در ضمن این لینکهایی که فرستادید *.gif هستند.