PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا راهی برای عبور از پسورد هاردهای Laptop ها هست؟

nightmare
02-12-2006, 17:02
سلام دوستان ،
راستش چند روز پیش یه هارد 40 لپتاپ رسیده به دستم که به علت فراموش شدن پسوردش بلا استفاده مونده .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنونم میشم از دوستان اگر کسی برنامه ای معرفی کنه یا راه و تجربه ای رو بگه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من خیلی جستجو کردم اما چیزی پیدا نکردم به جر یه دستگاه کوچیک که باید خریداری میشد ، هارد لپتاپ رو بهش وصل می کردیم و دستگاه کار خودش رو برای حدف پسورد شروع می کرد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما خوب از اونجایی که این دستگاه رو تو ایران ندیدم مجبوریم دنبال راه جدید یا نرم افزار باشیم .

منتظر جوابتون هستم . :blush:

تا بعد......

MAXXX
03-12-2006, 04:12
سلام
راستشو بخوای من با دسکتاپ زیاد کار کردم ولی لپتاپ نه ...حالا یه سوال دارم مگه هارد لپتاپ با هاردایه دیگه فرق داره(آخه اینطوری که شما سوال پرسیدی فرق دارن و یا پسورد خاصی با لپ تاپ رویه اون گزاشته شده که بقیه کامپیوتر ها نمیتونن بزارن)؟ اگه آره که هیچی ولی اگه فرقی ندارن بگو تامن چند تا راه بگم

nightmare
03-12-2006, 04:31
سلام MAXXX عزیز .
بله هارد های لبتاپ قابلیتی دارن که می تونن روی اولین سکتور هاشون ( بوتسکتور های هارد ) پسورد بزارن ، مثل پسورد بایوس میمونه اما روی هارد هست و قبل از لود شدن سیستم عامل میاد .
اگر بخوام یه جورایی یه مثال خوب برات بزنم تا این پسورد رو توی سیستم های دسکتاپ هم ببینی ، از برنامه ی Disk Password Protection ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کن و Boot Protection رو بزن تا پسورد برای هاردت بذاری ....
بهر حال اگر نرم افزاری داری ممنون میشم معرفی کنی .

تا بعد......