PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه ای جهت کپی vcd مشکلدار

fakhri
01-12-2006, 15:09
سلام

من میخوام یه فیلم که بصورت vcd هستش رو تو کامپیوتر کپی کنم. اما سی دی اول رو نمیتونه بصورت کامل کپی کنه. وقتی پنجاه ثانیه آخر رو نشون میده بنظر میاد که داره کپی میکنه اما روی همان 50 ثانیه میمونه که مجبور هستم آنرا کنسل کنم. آیا برنامه ای برای اینجور سی دی ها وجود دارد؟ این سی دی دستم امانته که تا فردا ظهر شنبه باید انرا پس دهم. برای همین عجله دارم.

ممنون

WooKMaN
01-12-2006, 18:14
عزيزدل بوسيله اين برنامه از اون سي دي اي كه مشكل داره image ميگري ، هر وقت خواستي ميتوني image رو باز كني و محتويات cd رو از روي هارد ببيني و اجرا كني ...

Virtual CD 8.1

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alongside a number of various improvements, Virtual CD version 8 has been extended with a wide range of new functions to ease your working with virtual and physical CDs and DVDs. Virtual CD v8 is the very first CD-emulator to employ a native Microsoft-certified 64-bit driver, as well as a virtual burner with which you can burn CDs and DVDs even without a drive and without a blank disk. Get up to 23 additional virtual CD/DVD drives by using Virtual CD!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

40.3MB

;)