PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست دو نرم افزار به دادم برسيد (كمك خيلي سريع)

khaiyam
01-12-2006, 11:14
با سلام خدمت شما من يك فايل خيلي مهم تو هاردم داشتم مي خواستم بهبينم چطوري بر گردونمش خواهشا كمك كنيد با كرك
در ضمن من يك برنامه مي خواستم كه بتونم تو برنامه هاي گرافيكي فارسي تايپ كنم اگر برنامه پروين يا مپل آن را داريد بگذاريد

WooKMaN
01-12-2006, 12:43
با سلام خدمت شما من يك فايل خيلي مهم تو هاردم داشتم مي خواستم بهبينم چطوري بر گردونمش خواهشا كمك كنيد

Recovery Mechanic 3.0

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Recovery Mechanic will salvage almost all the files, including DOC, PPT, XLS and PDF documents, pictures, compressed and encrypted files. It is also suitable for recovering folders and damaged disks.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1.39MB

;)

در ضمن من يك برنامه مي خواستم كه بتونم تو برنامه هاي گرافيكي فارسي تايپ كنم اگر برنامه پروين يا مپل آن را داريد بگذاريد

Farsi nevise Maryam

یكی از برنامه‌هایی كه امكان فارسی نویسی در فتوشاپ را میدهد فارسی نویس مریم است. این برنامه دارای قلم‌های زیبا و متنوعی است كه قدرت مانور بیشتری به شما میدهد. این نرم افزار مشكلات برنامه IPT5 را در ویندوزxp ندارد و به راحتی میتوانید در همه نسخه‌های فتوشاپ فارسی بنویسید.
چگونگی استفاده از فارسی نویس مریم:
ابتدا متن دلخواه خود را در محیط ویرایشی این برنامه تایپ میكنید. سپس با انتخاب متون مورد نظر آنها را به Clipboard انتقال دهید(با استفاده از Ctrl+C) و سپس در برنامه‌ی مقصد از قسمت فونت، یكی از فونتهایی را كه اول آنها با;_F شروع میشود، انتخاب كرده و با استفاده از كلیدهای Ctrl+V متنهای تایپ شده در فارســــــی نویـــــس مریــــم را به آنجا انتقال میدهید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3.6MB

;)

khaiyam
01-12-2006, 16:14
مرسي از كمكتون برنامه ديگه اي نداريد براي هردو من فارسي نويس مريم را دارم برنامه ديگه اي مي خواستم كرك اين برنامه اي كه معرفي كرده بوديد نداريد

WooKMaN
01-12-2006, 18:34
مرسي از كمكتون برنامه ديگه اي نداريد براي هردو من فارسي نويس مريم را دارم برنامه ديگه اي مي خواستم كرك اين برنامه اي كه معرفي كرده بوديد نداريد

Farsi nevise PARAND

این برنامه علاوه بر فارسی نویسی دارای کيبرد فارسي و تاريخ نگار شمسي و تقويم شمسي ديواري پرند که روی صفحه نمایش نشان می دهید است .

7.5MB

;)

khaiyam
03-12-2006, 14:57
مرسي از راهنماييتون برنامه اي ديگر در زمينه برگرداندن اطلاعات نداريد

WooKMaN
04-12-2006, 20:19
مرسي از راهنماييتون برنامه اي ديگر در زمينه برگرداندن اطلاعات نداريد

اگه file system هاردت NTFS بيده برنامه زير حرف نداره ...

First NTFS Recovery 2.1

First NTFS Recovery is an application that retrieves information from damaged or lost disks. It is a well-known fact that the Recycle Bin restores deleted files, but there is a number of cases proving that the Recycle Bin is not always of use.

1.53MB

;)

اينم كه آخرش بيد ....

DataRecoveryWizard 3.0

DataRecoveryWizard is a complete range of data recovery software for all Windows operating system platforms and supports various file systems including FAT, FAT16, VFAT, FAT32, NTFS, NTFS5 on various storage media, such as IDE/ATA, SATA, SCSI, USB, Fire wire (IEEE1394) hard drive and other media such as Floppy disk, Compact Disc, USB flash drive, Digital camera, Digital audio player and so on.

4.58MB

;)

khaiyam
05-12-2006, 14:39
دوست عزيز من كارم با همون برنامه اولي راه افتاد ولي براي هيچ كدوم از اين برنامه هايي كه شما معرفي كرديد در زمينه ريكاوري كركش نبود اگر لينك كرك يك از دوتاي اولي را بديد خيلي خيلي ازت متشكرم

WooKMaN
05-12-2006, 19:33
دوست عزيز من كارم با همون برنامه اولي راه افتاد ولي براي هيچ كدوم از اين برنامه هايي كه شما معرفي كرديد در زمينه ريكاوري كركش نبود اگر لينك كرك يك از دوتاي اولي را بديد خيلي خيلي ازت متشكرم
عزيزدل درخواست كرك رو توي انجمن كرك و سريال بده : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

khaiyam
05-12-2006, 20:19
دوست عزيز در خواست كردم ولي هيچ نتيجه اي نبود