PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرخواهی در مورد لنتخاب اسم شرکت تولید کننده نرم افزار

یاسر مددیان
01-12-2006, 02:26
با سلام
من در حال ثبت یک شرکت تولید کننده نرم افزار هستم ولی تو اسمش موندم . می خوام اسمی رو انتخاب کنم که مربوط به کارم باشه . مثلا microsoft واقعاً اسم قشنگی رو انتخاب کرده .
حالا شما دوستان اگه خودتون می خواستید یه شرکت تولید نرم افزار بزنید اسمش و چی می ذاشتین ؟
لطفاً نظراتتون رو بگذارید .

با تشکر

MAXXX
01-12-2006, 05:16
سلام
یه چیزی با پسوند افزار مثل نوین افزار یا رایان افزار یا ...نمیدونم راستشو بخوای نصف روز که تو خیابون ها راه میریم رو به مسخره کردن اسم مغازه ها و شرکت ها میگزرونیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ولی اگه به خودمون بگن یه اسم بگو......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یاسر مددیان
01-12-2006, 14:32
’ِْmaxxx جان منم مثل توام واسه همين اينجا كمك خواستم . به خاطر نظرت ممنون .
دوستان ديگه هم لطفا نظر بدن .

با تشكر

سفید
07-12-2006, 09:29
برتر سافت يا برتر افزار

sadegh_papi
21-06-2007, 11:48
با سلام
من در حال ثبت یک شرکت تولید کننده نرم افزار هستم ولی تو اسمش موندم . می خوام اسمی رو انتخاب کنم که مربوط به کارم باشه . مثلا microsoft واقعاً اسم قشنگی رو انتخاب کرده .
حالا شما دوستان اگه خودتون می خواستید یه شرکت تولید نرم افزار بزنید اسمش و چی می ذاشتین ؟
لطفاً نظراتتون رو بگذارید .

با تشکر
"شهرنرم افزار "خیلی خوبه در ضمن برای اینکه بدونی که آیا تکراری یا نه به سایت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قسمت اسمی شرکت ها برو موفق باشی

omerta
21-06-2007, 15:12
پسوند سافت بهتره

__Genius__
21-06-2007, 15:50
بابا خدایی این اسمهای ضایع رو نگید .... یه اسمی که به کارشون بیاد و قشنگ هم باشه ... اگه خواستن با دو تا شرکت خارجی رقابت کنن اسم بین المللی باشه ...
به نظر من .
SpyNet

MAXXX
21-06-2007, 16:45
البته فکر کنم شرکتشون رو تاسیس کردن تموم شد رفت تا حالا احتمالا ورشکست هم شده ولی اسم جالبی گفتی