PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هم اكنون نيازمند ياري سبزتان هستم

dokhtare_kavir
01-12-2006, 01:17
سلام.
هر وقت كه توي خط فرمان Run يه چيزي تايپ ميكنم( مثل رجيستري)
اون برنامه اجرا ميشه ولي مثل يه تصوير هست كه هيچ كاري نميشه توش انجام بدي يعني هيچ كدوم از كنترلهاي اون برنامه كار نميكنه و مجبور ميشم برنامه رو با تسك منيجر ببندم. لطفا به دادم برسين.

sama_65
01-12-2006, 18:00
دوست عزيز
به احتمال قوي سيستمت ويروسي شده

Admiral
01-12-2006, 20:04
حدس میزنم یه ویروس باشه.

ببین توی لیست تسک های Task Manager پروسس مشکوکی پیدا میکنی!

dokhtare_kavir
03-12-2006, 13:24
سلام. خيلي ممنون از جوابتون ولي روي سيستم من ویروس یاب مکافی نصب هست.
مطلب مهمتر اینکه من با تمام فایلایی که در حال پردازش هستن آشنایی ندارم و نمی دونم که کدوم برای سیستم هست و کدوم ویروسه. اگه میشه بیشتر راهنمایی کنید. خیلی ممنون.

Admiral
03-12-2006, 20:48
مطلب مهمتر اینکه من با تمام فایلایی که در حال پردازش هستن آشنایی ندارم و نمی دونم که کدوم برای سیستم هست و کدوم ویروسه. اگه میشه بیشتر راهنمایی کنید. خیلی ممنون.

سلام

ببینید هیچ آنتی ویروسی نمی تونه امنیت سیستم شما رو 100% تامین کنه حتی اگه هر روز آپدیتش کنی.

من خودم قبلاً از مک آفی استفاده میکردم ولی الان از کاسپر اسکای یا نود32 استفاده میکنم به شما هم همین کار رو پیشنهاد میکنم.

کار کردن با پروسس ها هم یه کم تجربه میخواد !

توی رجیستری هم میتونی دنبال ویروس بگردی.مثلاً توی شاخه RUN

کار راحتی نسیت.اگه میتونی از System Restore استفاده کن.

موفق باشید.

Admiral
03-12-2006, 20:57

سلام

ببینید هیچ آنتی ویروسی نمی تونه امنیت سیستم شما رو 100% تامین کنه حتی اگه هر روز آپدیتش کنی.

من خودم قبلاً از مک آفی استفاده میکردم ولی الان از کاسپر اسکای یا نود32 استفاده میکنم به شما هم همین کار رو پیشنهاد میکنم.

کار کردن با پروسس ها هم یه کم تجربه میخواد !

توی رجیستری هم میتونی دنبال ویروس بگردی.مثلاً توی شاخه RUN

کار راحتی نسیت.اگه میتونی از System Restore استفاده کن.

موفق باشید.

sama_65
04-12-2006, 08:08
Admiral راست ميگه.
از برنامه هايي مثه Anti Spyware هم ميتوني استفاده كني.
منم از كاسپر استفاده ميكنم و خيلي راضيم.
ثابت شده از مك آفي خيلي سر تره.

mohammad hamed
04-12-2006, 09:45
اگر به آنتي ويروسه كه نورتون استفاده كني از همه سر تره

dokhtare_kavir
05-12-2006, 13:38
بازم سلام. نورتون كه سرعت سيستم رو پايين مياره.
يعني راه ديگه اي براي حل مشكل من غير از نصب يه آنتي ويروس پيدا نميشه؟ :sad: :sad:

dokhtare_kavir
05-12-2006, 13:43
اي خدا ديوونه شدم. رجيستري باز نميشه. باهاش كلي كار دارم. كمكككككككك :sad: :sad: :sad:

shahin_Danger_Virus
17-02-2007, 02:28
سلام
ببين برو درون درايوي كه ويندوز نصب هسته و پوشه ويندوز رو باز كن و دنبال كلمه regedit بگرد و از اينجا بازش كن

shahin_Danger_Virus
17-02-2007, 02:33
اگر به آنتي ويروسه كه نورتون استفاده كني از همه سر تره

بهترين انتي ويروس و جديدترين ان سيمانتيك است

j0l6
17-02-2007, 11:35
سلام
دوست عزیز شما این فایلی که پایین لینک دادم رو دانلود کنین بعد رو فایل رایت کلیک کنین و install بزنین بعد برنامه فایل هایی رو که پسوند .exe, .com, .bat, .pif, .scr و .reg دارن رو باسازی یا تعمیر میکنه ( البته شما این چیزها رو بعد از اجرای برنامه نمی بینین ) که ممکنه بعد انجام این کار مشکل شما حل بشه اگه نشد میتونی از registry editor های دیگه استفاده کنی اکثر برنامه های بهینه سازی ویندوز ( مثلا TuneUp Utilities 2007 ) در خودشون registry editor دارن که حتی پیشرفته تر از registry editor خود ویندوز هستن
موفق باشی
لینک دانلود فایل
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

erfan2000volt
17-02-2007, 12:02
بابا ویندوزتو عوض کن!

dokhtare_kavir
19-02-2007, 07:07
از همهء کسایی که به این پست پاسخ دادن ممنونم. مشکل من حل شد اونم بدونه هیچ آنتی ویروسی! یه فایل ویروسی از نوع ورد که اجرایی هم بود، خودشو توی فولدر system32 جا زده بود، و من تونستم با ردیابی پیام خطایی که بعد از هر بار بوت شدن، دیباگر ویندوز میداد، پیداش کنم و پاکش کنم. حالا دوباره همه چیز با Run اجرا میشه. بازم از همتون ممنونم.