PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشي w800 چه جوره؟؟؟

vast_vision_office
29-11-2006, 18:09
سلام دوستان
من بين نوكيا و سوني اريكسون دو دل هستم از يه طرف تو كف دوربين و صداي سوني اريكسون هستم و از يك طرف تو كف برنامه هاي نوكيا و مقاومتش هستم حالا به نظر شما چي بگيرم؟؟
لطفا در مورد w800 اطلاعات كاملي بديد كه چه برنامه هايي مي شه نصب كرد يا آيا مي شه برنامه اي هم نصب كرد توش يا نه؟؟؟

با تشكر
باي

مهدی 2007
29-11-2006, 18:34
شما تا چه قدر می خواهی خرج کنی به نظرم اگه w810 بخری بهتره
البته چون این گوشی سیمبین نیست برنامه زیادی نمیشه روش نصب کرد ولی بیشتر برنامه هایی که برای نوکیا هست در این گوشی ها بصورت کارخونه ای وجود داره البته برنامه قابل نصب برای گوشی های سونی هم داره زیاد میشه
اگه کتلت و گوشت کوب و تانک و کلیه ابزارهای جنگی میخوای نوکیا بگیر اگه گوشی ساده و شیک میخوایی سونی اریکسون بگیر

Green_life
29-11-2006, 21:02
آخه عزيز شما كه بايد بدوني براي اين سوال نبايد اينجا تاپيك بزتني

vast_vision_office
29-11-2006, 21:13
سلام دوستان
حالا خصوصيات w810 چه جوره؟؟؟مشخصاتي مي گي ازش مثلا كيفيت دوربين و يه عكس ازش بزاري ممنون مي شم
در ضمن دوست عزيز كجا بايد مي زدم؟؟؟

با تشكر
باي

ABAYAN
29-11-2006, 21:14
سلام دوستان
من بين نوكيا و سوني اريكسون دو دل هستم از يه طرف تو كف دوربين و صداي سوني اريكسون هستم و از يك طرف تو كف برنامه هاي نوكيا و مقاومتش هستم حالا به نظر شما چي بگيرم؟؟
لطفا در مورد w800 اطلاعات كاملي بديد كه چه برنامه هايي مي شه نصب كرد يا آيا مي شه برنامه اي هم نصب كرد توش يا نه؟؟؟

با تشكر
باي
دبليو 800 من دارم اما ساخت مالزي
اين جديداش چينيه
مواظب ريجستر هاي قلابي باش

Farbod_h
29-11-2006, 21:27
گوشیه خوبیه من ازش راضیم و810 ولی نمی دونم الان جات بودم چی کار می کردم

J A V I D
29-11-2006, 21:45
من نمی دونم چرا همه فکر می کنن گوشی های سونی اریکسون با کاغذ ساخته شده و کوچکترین تلنگر می ترکه مقاومتش اگه بیشتر از گوشی هاس نوکیا نباشه کمتر نیست برنامه بازی هم واسش زیاده کیفیت عکسم می خوای برو تو تاپیک قرار ملاقات بچه های پی سی ورد من اونجا با گوشیم از بچه ها عکس گرفتم ببین کیفیتش خوبه یا نه

WBS
29-11-2006, 22:11
من 6 ماه هست دبلیو 800 دارم ازش راضی هستم مخصوصا جدیدا که سیستم عامل جاواش رو دستکاری کردم و ...
همه چیزش خوبه به جز دو چیز اگر با جو استیکش زیاد ور بری و بازی کنی گیر پیدا می کنه! دوم بعد از استفاده مسمر از هدفونش برای گوش دادن موسیقی مرخص میشه و باید یه نو یا مارک دیگه بخری!(من یه پاناسونیک گرفتم صداش واقعا از اولشم بهتر شد!!*

در کل راضی هستم

vast_vision_office
29-11-2006, 22:15
سلام دوستان
حالا چرا هدفن؟؟؟يعني اگر هدفن نداشته باشيم نمي شه آهنگ گوش كرد؟؟؟صدا رو به صورت مستقيم پخش مي كنه يا در همه ي جهات پخش مي كنه؟؟؟
والا من گير كردم نمي دونم چي بگيرم گوشي زياده

با تشكر
باي

hamed1297
30-11-2006, 00:13
در حال حاضر بهترین انتخاب W810 هست.
مزایا:
دوربین و صدا مثل 800 هست
کیفیت و وضوح صفحه نمایش به مراتب بهتره.
بدنه اون خیلی قوی هست.
دیزاین خیلی خوبی داره.

J A V I D
30-11-2006, 00:22
من 6 ماه هست دبلیو 800 دارم ازش راضی هستم مخصوصا جدیدا که سیستم عامل جاواش رو دستکاری کردم و ...
همه چیزش خوبه به جز دو چیز اگر با جو استیکش زیاد ور بری و بازی کنی گیر پیدا می کنه! دوم بعد از استفاده مسمر از هدفونش برای گوش دادن موسیقی مرخص میشه و باید یه نو یا مارک دیگه بخری!(من یه پاناسونیک گرفتم صداش واقعا از اولشم بهتر شد!!*

در کل راضی هستم

خوب دوست خوبمون اگه w810i بگيري مشكل اول اين دوستمون پيش نمي آد چون اون جويستيك نداره در ضمن برای اینکه بخواین از گوشی به عنوان ام تری پلیر استفاده کنید می تونید از هدفون استفاده کنید (كه هدفونش چون كاملا تو گوش مي ره خيلي حال مي ده) و گرنه همین جوری هم صدا رو پخش می کنه در ضمن یه بلند گو داره به قیمت یازده تومن می تونید اونو بخرید یه اسپیکرم واسه گوشی همراهتون باشه اگه گوشی ساخت مالزی رو بگیرین يه کابل audio هم داره كه مي تونيد گوشي رو به ضبط وصل كرده و موزيك هاي رو گوشي رو از طريق ضبط گوش كنيد ..

مشكل ديگه اي هست ما در خدمتيم

vast_vision_office
30-11-2006, 16:24
خوب دوست خوبمون اگه w810i بگيري مشكل اول اين دوستمون پيش نمي آد چون اون جويستيك نداره در ضمن برای اینکه بخواین از گوشی به عنوان ام تری پلیر استفاده کنید می تونید از هدفون استفاده کنید (كه هدفونش چون كاملا تو گوش مي ره خيلي حال مي ده) و گرنه همین جوری هم صدا رو پخش می کنه در ضمن یه بلند گو داره به قیمت یازده تومن می تونید اونو بخرید یه اسپیکرم واسه گوشی همراهتون باشه اگه گوشی ساخت مالزی رو بگیرین يه کابل audio هم داره كه مي تونيد گوشي رو به ضبط وصل كرده و موزيك هاي رو گوشي رو از طريق ضبط گوش كنيد ..

مشكل ديگه اي هست ما در خدمتيم
سلام دوست عزيز
يعني چي اين w810i جوي استيك نداره؟؟؟نكنه با قلم كار مي كنه؟؟؟قيمتش چنده؟؟؟

با تشكر
باي

J A V I D
30-11-2006, 16:41
سلام دوست عزيز
يعني چي اين w810i جوي استيك نداره؟؟؟نكنه با قلم كار مي كنه؟؟؟قيمتش چنده؟؟؟

با تشكر
باي

نه عزيز قلم نوري نداره جاي جوي استيك دكمه بالا پايين و چپ و راست داره ! قيمتشم من زياد تو بازار نيستم يه ماه پيش دورو بر دويستو نود و سيصد بود !

vast_vision_office
30-11-2006, 19:26
سلام جاويد جان
تو سايت زير چند نوع گوشي كه بينشون شك دارم با مشخصاتش گذاشتم حالا مي گي كدومش بهتره؟؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو قسمت موبايل مقايسه هم داره من با اين قيمت هايي كه ديدم بين w810i و w800 و N70 و 3250 شك دارم من توانايي خريد هر كدام از اينا رو دارم فقط خيلي خيلي دو دلم نمي دونم چي بردارم يه چيزي مي خوام بگيرم كه دو روز بعد يهو قيمتش پايين نياد مثلا من آذر 84 يه گوشي 6630 تيم خريدم 285 تومان با مموري 256 ولي يك ماه بعد سوال كردم ديدم شده 250 تومان همون جا خواستم دق كنم بعد فهميدم اينفرارر نداره و هي قفل مي كنه و تيم هست و كلي مشكلات ديگه حالا مي خوام سنجيده تر خريد كنم كه بعدا پشيمون نشم

با تشكر
باي

با تشكر
باي

cdplayer
30-11-2006, 22:18
دوست عزيز دبيلو 810 گوشي عالي دوبين 2 مگاه پيكسلي ميشه از اون بعنوان اسكنر استفاده كرد و با داشتن حالت ماكرو فوكوس اتوماتيك عكسهايي زيبا تهيه كرد
پخش موزيك فراگير داشتن بالاترين سرعت در بين گوشي هاي سوني اريكسون
باز هم بگم يا كمه
نمونه عكسي كه با دبيلو810 گرفتم:

J A V I D
30-11-2006, 22:32
سلام جاويد جان
تو سايت زير چند نوع گوشي كه بينشون شك دارم با مشخصاتش گذاشتم حالا مي گي كدومش بهتره؟؟؟
تو قسمت موبايل مقايسه هم داره من با اين قيمت هايي كه ديدم بين w810i و w800 و N70 و 3250 شك دارم من توانايي خريد هر كدام از اينا رو دارم فقط خيلي خيلي دو دلم نمي دونم چي بردارم يه چيزي مي خوام بگيرم كه دو روز بعد يهو قيمتش پايين نياد مثلا من آذر 84 يه گوشي 6630 تيم خريدم 285 تومان با مموري 256 ولي يك ماه بعد سوال كردم ديدم شده 250 تومان همون جا خواستم دق كنم بعد فهميدم اينفرارر نداره و هي قفل مي كنه و تيم هست و كلي مشكلات ديگه حالا مي خوام سنجيده تر خريد كنم كه بعدا پشيمون نشم

با تشكر
باي

من كلا گوشي باز نيستم ولي بايد قبول كرد كه هر چيزي يه دوران اوجي داره يه دوران سقوطي بله منم شيش ماه پيش يه كامپوتر خريدم شيشصدو سي تومن يه ماه بعد همون سيستم رو با پونصد تومن مي شد جمع كرد به هر حال تكنولوژي يه چيز رو به جلو گوشي هم يه چيز سليقه اي يه اين مدل ها هم كه نام بردي من به جز 3250 با بقيش كار كردم با ان هفتاد موافق نيستم چون هم گوشي سنگيني هم خيلي بزرگه بين دبليو هشتصد و هشتصدو ده هم فرق چنداني نيست ولي هشصدو ده به نظر من جالب تره من نمي تونم به شما بگم چي بخري شايد شما اون چيزي كه من گفتم خريدي بعد خوشت نيومد من با توجه به اينكه با اين گوشي ها كه گفتم كا ركردم به نظرم دبليو هشتصدو ده بهترين گزينس حالا باز هر جور راحتي ولي بين گوشي هايي كه دوربين دو مگا پيكسلي دارن بهترين دوربين رو داه تو اين شك نداشته باش اين فوكوسشم كه دوست خوبمون گفتن خيلي تو عكس گرفتن خوب تاثير داره !

majjidd
30-11-2006, 22:52
سلام
فكر كنم دبلیو 800 بهتر باشه چون هر بلایی میشه سرش در آورد (هک کردن )
من که 800 دارم خیلی باحاش حال میکنم

cdplayer
30-11-2006, 23:00
دوست گرامی آقای ولی زاده گوشی N90 نوکیا هم از لحاظموزیک و دوربین عالی هستش توی قیمت 350000 تومن

cdplayer
30-11-2006, 23:27
دوست گرامي گوشي كا 610 سوني اريكسون با دوربين 2 مگا پيكسل هم خوبه بلندي صداي اون مثل 3250 هستش يكي از بچه ها گرفته بود و راضي
قيمتش بدون كارت مموري 260000 تومن

Mehdi_Full
01-12-2006, 10:36
دوست من اگه وضع پولي خوب هست كا800 رو بگير
مشخصات كامل
عكس
---------------------------------------
اگه متوسطه دبليو 810 رو بگير
مشخصات كامل