PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : محو کردن عکس در فتوشاپ

ariana_1384
29-11-2006, 04:25
سلام به تمامی دوستان
من در کار با فتوشاپ دچار مشکلی شده ام. اگر کسی روش محو کردن عکس مثل آرم ویندوز در پایین و سمت چپ صفحه در لینک زیر را می داند لطفا در این تاپیک بنویسد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوم اینکه آیا کتابی در مورد آموزش یک کار (مثلا ساختن دکمه گرافیکی یا فرار نور و ... که در مجله ها چاپ می شود ) و در کل مجموعه ترفندهای فتوشاپ که توضیح کاملی به صورت مرحله به مرحله داشته باشد وجود دارد.
با تشکر

fireboy8766
29-11-2006, 11:30
ميشه بگين دقيقا كدوم بخشها؟ متوجه نشدم كدوما

Shahin King
30-11-2006, 01:57
سلام به تمامی دوستان
من در کار با فتوشاپ دچار مشکلی شده ام. اگر کسی روش محو کردن عکس مثل آرم ویندوز در پایین و سمت چپ صفحه در لینک زیر را می داند لطفا در این تاپیک بنویسد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوم اینکه آیا کتابی در مورد آموزش یک کار (مثلا ساختن دکمه گرافیکی یا فرار نور و ... که در مجله ها چاپ می شود ) و در کل مجموعه ترفندهای فتوشاپ که توضیح کاملی به صورت مرحله به مرحله داشته باشد وجود دارد.
با تشکر

دوست عزیز و گرامی سلام :)

منظورتون این عکسه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک عکس : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر منظورتون همین تصویره که ما آموزش در این زمینه چند تایی داریم . ;) معروفه به انعکاس

آموزش : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آموزش ( دانلود کنید ) : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینجا پر از آموزشهای جالب : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربانت : شاهین

mahsoft
30-11-2006, 09:56
عزیزان اگه اشتباه نکنم منظور اینشون از محو کردن

استفاده از دستگیره opacity باشه

ariana_1384 جان شما روی لایه ای که میخواهید محو شود کلیک کنید و از دستگیره ای که در عکس زیر مشخص کردم

عکستون رو شفاف یا محو کنید

موفق باشی :happy:

Reza P30
30-11-2006, 15:46
8 صفحه آموزش خا لـــــــــــــصــــــــــ ـــ

مگه نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ariana_1384
30-11-2006, 16:40
با سلام
فکر کنم درست توضیح ندادم. منظور من اینه که انعکاس به آهستگی محو شود به طوری که در پایین ترین حد اصلا دیده نشود
در همین عکس: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahsoft
30-11-2006, 17:49
دوست عزیز من در این فیلم طریقه محو کردن رو براتون شرح دادم حجم فیلم 700 کیلو

موفق باشی

Shahin King
01-12-2006, 01:13
با سلام
فکر کنم درست توضیح ندادم. منظور من اینه که انعکاس به آهستگی محو شود به طوری که در پایین ترین حد اصلا دیده نشود
در همین عکس: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام مجدد

خوب مثل اینکه شما آموزش دوم که پی دی اف شده بود رو دانلود نکردین :blink: . در اون آموزش علاوه بر آموزش تکنیک انعکاس، روش محو کردن تدریجی تصویر انعکاس یافته هم وجود داره .

قربانت : شاهین :)

ariana_1384
01-12-2006, 03:56
با سلام و تشکر از تمامی دوستانی که در تاپیک نوشتن
والله سرعت اینترنت من به قدری پایینه که صفحه حاضر بدون عکس بعد از شش دقیقه لود شد.
فایل Pdf هم تازه دانلودش تموم شد
موفق باشید.

senator63
07-12-2006, 07:30
دستت درد نكنه mahsoft جون
بازم از اين آموزشها ي خفنت بزار

کاوه رسولی
25-12-2006, 23:48
عالی بود ممنون