PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک درمورد شارژ K510 فوری لطفا

m_hamidi
29-11-2006, 02:23
من یک K510 گرفتم شارژش خیلی زود تموم میشه ، اشکال ممکنه از گوشی باشه یا از باطری؟ :blush:

Wink
29-11-2006, 15:58
از گوشي نيست .شايد دفعه اول خوب شارژ نكرديش حلا بزار كاملا خالي بشه بعد فول بشه اگر نشد چارهاي نيست .يه باطري بگير

fireboy8766
29-11-2006, 20:18
با گارانتی هم يه صحبتی داشته باشی بد نيست!

m_hamidi
01-12-2006, 02:45
رفتم سراغ فروشنده گفت دفعه اول باید 12 ساعت میذاشتمش شارژ !
من 6-7ساعت گذاشته بودم .
آخرش فروشنده بهم گفت ممکنه باطریم با یک باطری K310 عوض شده بوده و یک باطری دیگه بهم داد ، الان مشکم تقریبا حل شده.
فقط یک سوال دارم ،من قبلا یک W550 داشتم که دفعه اول 2 ساعت گذاشتم فول شارژ شد و تا وقتی فروختمش مشکل باطری یا زود خالی شدن نداشت ، ولی این K510 به نسبت گوشی قبلیم با اینکه کمترهم باهاش کارمیکنم ،زودتر خالی میشه .چرا؟
طریقه خوب نگه داشتن وشارژ صحیح باطری چیه؟
Mer30

Hamid110
01-12-2006, 02:57
سلام . .

دوست عزيز . . براي شارژ كردن سعي كن هروقت شارژ گوشيت خالي شد شارژ كني . .

در موقع شارژ كردن گوشي خاموش باشه بهتره . .

از شارژر فندكي ماشين استفاده نكن . .

سعي كن هميشه بلوتوست خاموش باشه . .

بعضي اوقات بدليل اينكه شما جايي هستي كه آنتن دهي كم و همش قطع و وصل ميشه . . مثل پاساژ هاي زير زميني و جاهاي كوهستاني . . شارژ گوشي كم ميشه . .

فعلا . .

موفق باشي . .

Mehdi_Full
01-12-2006, 10:24
رفتم سراغ فروشنده گفت دفعه اول باید 12 ساعت میذاشتمش شارژ !
من 6-7ساعت گذاشته بودم .
آخرش فروشنده بهم گفت ممکنه باطریم با یک باطری K310 عوض شده بوده و یک باطری دیگه بهم داد ، الان مشکم تقریبا حل شده.
فقط یک سوال دارم ،من قبلا یک W550 داشتم که دفعه اول 2 ساعت گذاشتم فول شارژ شد و تا وقتی فروختمش مشکل باطری یا زود خالی شدن نداشت ، ولی این K510 به نسبت گوشی قبلیم با اینکه کمترهم باهاش کارمیکنم ،زودتر خالی میشه .چرا؟
طریقه خوب نگه داشتن وشارژ صحیح باطری چیه؟
Mer30
دوست من اولا كه اون فروشنده , فروشنده موبايل نيست و ميوه فروشه !!! كي گفته كه باطري گوشي اولين بار بايد 12 ساعت شارژ بشه ؟!!! :angry:
گوشي شما خيلي طول بكشه تا فول شارژ بشه 1.5 ساعت نهايتا 2 ساعت :blink:
حميد جان در مورد باطري كه خوب راهنمايي كردن و منم تاكيد ميكنم كه بلوتوث هميشه خاموش باشه - گوشي كردن آهنگ با اسپيكر باطري رو زود ميخوابونه و اگه ولوم صدا هم هر چي زياد بشه بازم زودتر تموم ميشه
كنتراست (نور پس زمينه گوشي) رو كم كن بزارش روي 50 يا 60 درصد
اگه اسكرين سيور فعاله , غير فعالش كن (مثل ساعت و يا انيميشن )
عكس بك گراند رو ثابت بزار كه اگه متحرك باشه باطري بيشتر مصرف ميشه
اينا به نظرم رسد كه خدمتت گفتم البته اگه اينارو رعايت كني شارژ گوشيت خيلي كمتر مصرف ميشه و اينكه باطري گوشيهاي سوني اريكسون تقريبا همشون بخاطر اين امكاناتي كه روي گوشي هست و گفتم زود تموم ميشه ;)
موفق باشي :)

+WarriorKing
01-12-2006, 11:11
منم K510i خریدم... میدونستم ممکنه به همین مشکل برخورد کنم... دفعه اول 15 ساعت گذاشتم شارژ بشه... ولی بازم بیشتر از 36 ساعت شارژ نگه نمیداره...

البته بگم که همزمان با نامزدم 2 تا k510i خریدیم... گوشیه اونو اولین بار 2 ساعت شارژ کردیم... ولی اونم بیشتر از 36 ساعت شارژ نگه نمیداره...

باتری های گوشی های جدید اکثرا این مشکل رو داره... حالا یه مغازه دار با حال گیر این دوستمون اومده که بهش یه باتری نو داده

Hamid110
01-12-2006, 18:08
سلام . .

وقتي مشخصات گوشي هاي سوني اريكسون رو نگاه ميكني . . در مورد شارژ نگاه داشتن . . مبيني بيشتر از گوشي هاي نوكيا شارژ نگه ميداره . .

اما من دايي يه كا700آي داره . . زياد كار هم نميزنه در مقابل گوشي من 6630 با اينكه من هميشه باهاش دارم ور ميرم . . زودتر شارژ خالي ميكنه . .

موفق باشيد . .

m_hamidi
03-12-2006, 02:16
سلام
این باطری جدیده هم بااینکه باهاش زیادکار نمیکنم ولی مثلا تا یه سر میرم تو Setting گوشی وچند تا SMS نگاه میکنم حدود 5-6 درصد خالی میکنه ( از تو Phone Status ) ولی چند دیقه که باهاش کار نکنم دوباره پر میشه !
به نظرتون طبیعیه ؟ باگوشی قبلیم (W550) همچین قضیه ای رو ندیده بودم.

Mehdi_Full
04-12-2006, 15:58
سلام
این باطری جدیده هم بااینکه باهاش زیادکار نمیکنم ولی مثلا تا یه سر میرم تو Setting گوشی وچند تا SMS نگاه میکنم حدود 5-6 درصد خالی میکنه ( از تو Phone Status ) ولی چند دیقه که باهاش کار نکنم دوباره پر میشه !
به نظرتون طبیعیه ؟ باگوشی قبلیم (W550) همچین قضیه ای رو ندیده بودم.
بله دوست عزيز
گوشيهاي سوني اريكسون تقريبا همشون اينجوري هست حتي دبليو 550 ;)