PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالاخره کدوم؟!!!! (((((نـــــــــود یا کـــــــسپرسکــــــی)))))

S0R3N4
28-11-2006, 17:26
سلام
به خدا نمی دونم کدوم رو نصب کنم خیالم راحت باشه!!!
برام سرعت سیستم مهم نیست فقط قدرت مهمه

Harry Potter
29-11-2006, 03:16
سلام
در بیشتر تست ها kaspersky رتبه بهتری داره...
کاربران حرفه ای هم این آنتی ویروس رو ترجیه میدن ;)

K A R I M I
29-11-2006, 06:37
به نظر من نود هم خوبه .
چون بعضی از درد سر های کسپر رو نداره !

Y@var
29-11-2006, 06:58
آقا هر روش خوبه.
من از هر دو تاش استفاده کردم اما به قول دوستمون نود دردسراش کمتره.
از نظر قدرت هم در یک سطح و اندازه هستند.

vtn54
29-11-2006, 11:33
سلام

این نتایج آخرین تست به عمل آمده بر روی آنتی ویروسها است که توسط یکی از معتبر ترین موسسات تست کننده

به نام av-test.org انجام شده است.

نمونه تست حاوی:

83.000 Worms
86.000 Bots
218.000 Trojans
79.000 Backdoors

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خودتان قضاوت کنید.

oonjaweb
29-11-2006, 11:52
Just KasperSky!!!!!!
به نظرم بهترين آنتي ويروس و قدرتمندترينه ، هيچ آنتي ويروسي هم به پاش نميرسه...

S0R3N4
01-12-2006, 18:03
نمی دونم چرا هر سال رتبه ی کسپر پایین تر میاد؟!!!

Nvidia
01-12-2006, 18:27
این که سئوال پرسیدن نداره KasperSky

Spy
05-12-2006, 21:55
بله کاسپر حرف اول و آخر رو میزنه :biggrin:

Nesta_old_User2005
05-12-2006, 22:28
سلام
کاسپر حرف اول و اخر رو میزد جناب اسپای در سال 2005 ....(با احترام)
سال 2006 حرف سوم هم نمیزنه در تمامی سایت های تست و رنکینگ این وضوع گواه هست /
اگر از روی تعصب بگید بله من هم همین نظر رو دارم ولی از لحاظ امنیتی تا این لحظه خودشون هم اعلام کردند که افت کردند و دنبال راهی هستند.
(البته بنده با تست هایی که کردم ) فعلا ضعیف هست.

WooKMaN
05-12-2006, 22:30
بنظر من مقايسه جالبي نبيد ... تابلو بيد كاسپر بهتره ....

Nesta_old_User2005
06-12-2006, 01:24
سلامو
با احترام به نظر شما ولی همچین در سال 2006 هم تابلو نبید دوست گرامی.

vtn54
06-12-2006, 11:57
سلامو
با احترام به نظر شما ولی همچین در سال 2006 هم تابلو نبید دوست گرامی.

سلام دوست عزیز

هیچکدام از لینکهایی که گذاشته اید سایت معتبری برای بررسی و مقایسه آنتی ویروسها نیستند سایت اول یا همان toptenreviews ز جمله سایتهایی است که اصطلاحا لقب Rogue به آنها داده اند و به علت دخالت دادن مسایل
مالی و بیطرف نبودن هیچکدام از منابع معتبر آن را قبول ندارند :

لینک دوم هم که مربوط به یک فوروم است و منعکس کننده نظرات اعضای آن که هیچکدام نیز متخصص این کار نیستند و استناد به مطالب آن خطا است.لینک سوم هم که مربوط به یکی از سایتهای بیشماری است که نظرات
استفاده کنندگان عادی یک نرم افزار را بازتاب می دهد تا اگر کسی خواست نرم افزار جدیدی نصب کند از نظرات افراد دیگر استفاده کند و باز از لحاظ علمی مرجع معتبری برای مقایسه آنتی ویروسها نیست.البته جالب است هر سه سایتی که شما معرفی کرده اید از کاسپرسکی تعریف کرده اند. :biggrin:

Nesta_old_User2005
07-12-2006, 01:12
سلام
دوست گرامی گیریم حرف شما صحیح هست . شما 3 تا سایت بدید که معتبر باشه . و بقیه هم قبول داشته باشند. تکذیب کردن بدون مدرک و دلیل که حرف رو اثبات نمی کنه دوست گرامی.
خوب من هم میتونم بگم که در اکثر سایت های معتبر کاسپر رتبه خوبی در سال 2006 نداشته .
شما اگه نظری بر خلاف این موضوع رو میخواهید ثابت کنید . مشگلی نداره . مال پدرم که نیست nod 32 -bitdefender ////
شما لینک معتبر بدهید.
در ضمن اگه به همان فروم نگاه کنید می بینید که بسیار معتبر هست و رنکینگ هر 3 بالا هست این و دوستان می توانند تست کنند .پس سایت و فروم بدی نبوده که رنکینک بالایی در مورد انتی ویروس ها داشته.
مورد بعدی این که فرمودید که در مورد انتی ویروس کاسپر تعریف شده و من که ندیدم والا اول بگن باشه . و این که اگــــــــــر هم راجبش حرفی زده باشند عجیب نیست چون سایت مخصوص انتی ویروس بوده یا بخشش مخصوص اون بوده در مورد سیگار که نباید منوشتند رفیق عزیز .کاسپر هم 2005 بسیار عالی بوده و همیشه هم مقایسه میشه و انظار ازش بالاست .

در ضمن کمی بهتر با کسانی که نمیشناسید صحبت کنید که بهتر هست.

متشکر .
Nesta

S0R3N4
09-12-2006, 21:46
من فقط از كسپر تعريف شنيدم اما از نود عمل هم ديدم!!!!

vtn54
10-12-2006, 03:29
سلام
دوست گرامی گیریم حرف شما صحیح هست . شما 3 تا سایت بدید که معتبر باشه . و بقیه هم قبول داشته باشند. تکذیب کردن بدون مدرک و دلیل که حرف رو اثبات نمی کنه دوست گرامی.
خوب من هم میتونم بگم که در اکثر سایت های معتبر کاسپر رتبه خوبی در سال 2006 نداشته .
شما اگه نظری بر خلاف این موضوع رو میخواهید ثابت کنید . مشگلی نداره . مال پدرم که نیست nod 32 -bitdefender ////
شما لینک معتبر بدهید.
در ضمن اگه به همان فروم نگاه کنید می بینید که بسیار معتبر هست و رنکینگ هر 3 بالا هست این و دوستان می توانند تست کنند .پس سایت و فروم بدی نبوده که رنکینک بالایی در مورد انتی ویروس ها داشته.
مورد بعدی این که فرمودید که در مورد انتی ویروس کاسپر تعریف شده و من که ندیدم والا اول بگن باشه . و این که اگــــــــــر هم راجبش حرفی زده باشند عجیب نیست چون سایت مخصوص انتی ویروس بوده یا بخشش مخصوص اون بوده در مورد سیگار که نباید منوشتند رفیق عزیز .کاسپر هم 2005 بسیار عالی بوده و همیشه هم مقایسه میشه و انظار ازش بالاست .

در ضمن کمی بهتر با کسانی که نمیشناسید صحبت کنید که بهتر هست.

متشکر .
Nesta
سلام دوست عزیز

بالا بودن رنکینگ یک سایت نشانه بهتر بودن آن نیست بلکه نشان دهنده تعداد بازدیدکننده بیشتر و تعداد لینک

بیشتر به آن و رتبه آن در میان نتایج موتورهای جست و جو است یک سایت پر محتوای علمی می تواند به علت

کمبود این عوامل رنکینگ پایینی داشته باشد و در مقابل یک سایت پورنو رنکینگ بالا تری داشته باشد :cool:

ولی با این وجود هیچکدام از سایتهایی که معرفی کرده اید رنکینگ بالایی ندارند :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = 5/10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = 2/10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = 0/10

برای چک کردن آنها می توانید از آدرس زیر استفاده کنید :

Google pageRank ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ولی در مورد لینکهای معتبری که خواسته بودید اگر پستهای قبلی من در همین تاپیک و نیز تاپیک مربوط به مقایسه

آنتی ویروسها و فایروالها را دیده باشید حتما نتایجی را که از آنها قرار داده ام دیده اید . در ضمن دوست عزیز کاسپرسکی

هم نرم افزاری مانند سایر نرم افزارها یی است که از آنها استفاده می کنم و هیچ تعصبی نسبت به آن ندارم بر عکس

معمولا اولین کسی هستم که ایرادات و اشکالات آن را برای سایر دوستان بازگو می کنم آخرین مورد آن هم نتایج

آخرین تست به عمل آمده بر روی هوش مصنوعی آنتی ویروسها است که کاسپرسکی در رتبه آخر قرار دارد و آن را با

توضیحات مربوطه در تاپیک مقایسه آنتی ویروسها آورده ام در حالی که تستها و مقالات معتبر متعددی هم وجود دارند

که با دلیل و منطق به تمجید از کاسپرسکی پرداخته اند ولی تا به حال از آنها ذکری به میان نیاورده ام. در همین سایتهایی

که شما لینک داده اید کاسپرسکی یکی از محصولات برتر معرفی شده است در toptenreviews کاسپرسکی پس از

بیتدفندر دوم شده است و جلوتر از F-Secure که از آن تعریف می کنید ایستاده است :

This software is perfect for the average home user and advanced users. For home users, who don't want to get too technical, there is recommended settings and an easy-to-find scan button that will instantly start to scan your computer based on these settings. More advanced users can go into the settings tab and completely customize what they would like the program to do

Effectiveness:
Like the #1 product, Kaspersky passed the VB100% award, the ICSA 2005 and the West Coast Labs Checkmark level 1 and 2. These awards mean the software detected all of the “in the wild” viruses, generated no false positives, prevented virus replication and disinfected all of the viruses that could be disinfected.

Besides being very thorough and reliable, it only took eight minutes for us to scan an 80 GB hard drive. This anti-virus software is so fast you won't have to set aside hours to scan your computer or set it up to run at night.

Updates:
By default, Kaspersky updates their definitions on an hourly basis, which blows away the competition. This leaves a very small window for a virus to be created and infect your machine. Alternatively, you can configure the program so you can receive automatic updates or you can manually update your program.

Summary:
Kaspersky is an easy-to-use program for the average person with plenty of customizable options for an advanced user. Just install and set up this software and you'll never have to worry about a virus or worm infecting your computer

جالبتر از همه لینک سوم شما است که در همان چند سطر اول کاسپرسکی را به عنوان بهترین گزینه معرفی کرده است: :blink:

Best antivirus software overall.
According to the most recent reviews, Kaspersky Anti-Virus 6.0 tops both Norton AntiVirus 2007 and McAfee VirusScan Plus 2007. Kaspersky is fast and light -- meaning it won't slow down your computer as much as the class leaders. Reviews say system drag is a particular problem with Norton and McAfee. Kaspersky passes virus-scanning tests at all major testing labs, and according to some critics, it is better at catching new threats. As with all antivirus software, users report some trouble with software conflicts, but overall, we found far fewer complaints for Kaspersky than for other antivirus programs

من نمی دانم شما چه طور از این مطالب به این نتیجه رسیده اید که کاسپرسکی در سال 2006 دچار افت شده است

( چون مطالب مندرج در آنها کاملا مغایر با این موضوع است ! ) ولی من نه براساس مطالب سایتهایی از این دست بلکه

با تکیه به نتایج تستهای معتبری که در این مدت به عمل آمده است خدمتتان عرض می کنم که بهترین آنتی ویروس سال 2006

که بیشترین پیشرفت را امسال داشته و همه آنتی ویروسهای رقیب را به زانو در آورده است نه نود32 نه بیتدفندر

نه F-Secure و نه کاسپرسکی است بلکه Antivir است .البته نورتون هم با نسخه 2007 خودش کولاک کرده و نظر خیلی از

مخالفین سرسخت خود منجمله مرا عوض کرده است. :blush:

در انتها هم بابت تکدر خاطری که ایجاد شده است از حضورتان عذرخواهی می کنم. :)

با تشکر