PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد آفیس 2007 enterprise

arash rashno
28-11-2006, 08:44
با سلام
می خواستم چند تا از ویژگی های این افیس رو نسبت به 2003 بدونم
بعدش آیا میشه بدون هیچ برنامه ای مثل acrobat pro ورد رو به پی دی اف تبدیل کرد
بعد این آفیس کلا میشه منو هاشو فارسی کرد
ممنون از جوابتون

S0R3N4
28-11-2006, 16:47
در مورد سوال اولتون می تونم بگم خوب هر نرم افزاری در ورژن جدیدتر اول به شکل وشمایل محیط اون توجه مکنند! بعد از لحاظ گرافیکی هم پیشرفت کرده و حتما ایراد های اون کمتر و ایراد های جدید تری داره
نرم افزار سنگین تر شده و نسبط به ورژن قبلی قوی تر
سوال دومتون رو نمی دونم
سوال سوم اگه یه فارسی ساز خوب برای اون نصب کنی همه چیز فکر کنم حل باشه
و... موفق باشی!!!!

smart user
28-11-2006, 17:01
متشکر از توضیحاتتون.

animeditor
30-11-2006, 13:45
سلام جمیعاً
همون جور که Feli گفت، مطمئناً Office 2007 باهاس از قبلی ها کامل تر باشه. ولی بهتره صبر کنی تا Full Version ش با ویندوز ویستا بیاد.
واسه ساختن PDF حتماً باهاس یه برنامه ای چیزی نصب بشه؛ البته برنامه های سبک تر از Acrobat Pro هم هست ولی هیچ کدومشون قدرت Acrobat Pro رو ندارن. ولی اون طور که مایکروسافتی ها گفتن، آفیس 2007 خودش PDF می سازه.
واسه فارسی کردن منوهای آفیس های جدید، نیازی به فارسی ساز نیست. از منوی Start و شاخه MicroSoft Office و بعدش Office Tools، توی قسمت MicroSoft Office Language Settings می شه زبان منوها رو عوض کرد؛ به شرطی که آفیس کامل نصب شده باشه (من یکی که با منوی فارسی قاطی می کنم).
یا علی

arash rashno
30-11-2006, 18:55
سلام جمیعاً
همون جور که Feli گفت، مطمئناً Office 2007 باهاس از قبلی ها کامل تر باشه. ولی بهتره صبر کنی تا Full Version ش با ویندوز ویستا بیاد.
واسه ساختن PDF حتماً باهاس یه برنامه ای چیزی نصب بشه؛ البته برنامه های سبک تر از Acrobat Pro هم هست ولی هیچ کدومشون قدرت Acrobat Pro رو ندارن. ولی اون طور که مایکروسافتی ها گفتن، آفیس 2007 خودش PDF می سازه.
واسه فارسی کردن منوهای آفیس های جدید، نیازی به فارسی ساز نیست. از منوی Start و شاخه MicroSoft Office و بعدش Office Tools، توی قسمت MicroSoft Office Language Settings می شه زبان منوها رو عوض کرد؛ به شرطی که آفیس کامل نصب شده باشه (من یکی که با منوی فارسی قاطی می کنم).
یا علی
نسخه کامل و enterprice اون که اومده که

arash rashno
19-12-2006, 07:34
می خواستم بدونم که در آفیس 2007 قابلیت تلفظ توسط شخص و تایپ شدن توسط آفیس وجود داره ؟
ممنون

kasesang
24-12-2006, 01:08
آقا یکی نیست طریقه کرک کردن Microsoft Office 12 رو به من یاد بده ؟!!!!:sad: