PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست چند تا نرم افزار

Mhd 007
27-11-2006, 22:35
با سلام به بچه های پیسی ورلد چند تا سئوال از بچه های پیسی ورلد داشتم اونم اینه که
1) آیا برنامه ای هست که بتونه از محیطی که در حال بازی هستیم فیلم برداری کنه؟ (من از برنامه Hyper Cam که استفاده کردم این قابلیت رو نداشت )
2) آیا برنامه ای هست که کامپیوتر رو بتوان با صدا روشن یا خاموش کرد یا بتوان کامپیوتر رو مدیریت کرد
ممنون میشم پاسخم بدید

animeditor
30-11-2006, 13:46
سلام جمیعاً
1- یکی از بهترین برنامه هایی که واسه فیلم برداری از صفحه مانیتور سراغ دارم اسمش Camtasia هست؛ ولی تا حالا واسه بازی ازش استفاده نکردم. این هم سایتش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2- اینی که شما می فرمایین، یکی از پروژه هاییه که واسه معلولین دارن انجام می دن و هنوز هم کامل نشده. اگر هم برنامه ای توی این مایه ها گیر بیاری، شاید بتونه چند تا کار ساده انجام بده و سیستم رو خاموش کنه، ولی نمی تونه روشن کنه؛ چون این کار سخت افزار می خواد و سیستم های ما هم این امکانات رو ندارن.
یا علی

WooKMaN
30-11-2006, 20:47
Camtasia Studio 4.0.0

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Camtasia Studio is the complete professional solution for recording, editing and sharing high-quality screen video on the Web, CD-ROM and portable media players, including iPod.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

31.6MB

;)

Mhd 007
30-11-2006, 23:15
خيلي ممنونم

Elfin-D
01-12-2006, 01:19
منتقل شد
درخواست نرم افزار فقط در این بخش!
مخلصیم