PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال: یوزر ویندوز

online-amir
27-11-2006, 21:50
سلام.

اين رفيق من يه كاري كرده...! اون نوع فرمت هاردش ان تي اف اس هستش و دو تا يوزر براي ويندوزش گذاشته!

و تونسته يه كاري كنه كه مثلن اگر كسي اومد پاي كامپيوتر با يوزر عادي ‌( مال خودش پسورد داره...! ) يعني بدون پسورد وارد شد يه سري محدوديت داره مثلن نميتونه وارد درايو سي بشه.!!!!!!!!

اساتيد باهوش انجمن لطف كنند يه جوابي بدهند...! :biggrin: :rolleye: ) شوخي (

با تشكر.

Nvidia
27-11-2006, 21:59
برادر این که کاری نکرده

یوزر خودش admin بوده و user guest رو فعالش کرده ! و این یوزر Guest خودش محدودیت هایی برای کار بران رو ایجاد میکنه البته میشه محدودیت های دیگه هم ایجاد کرد.

این هم FAT سیستمش NTFS هست به این خاطره که NTFS قابلیت دسترسی به فایل داره یعنی میشه با برنامه یا هر چیزه دیگه ای کاربران رو محدود کرد که مثلا به فلان جا یا فایل دسترسی نداشته باشن

Admiral
28-11-2006, 09:16
درسته. توی فرمت NTFS میتونید برای کاربران دیگه محدودیت در Read و Write و Delete و..... رو اعمال کنید.

nightmare
28-11-2006, 09:43
سلام دوست عزیز ،
برای برداشتن این محدودیت یک راه هست که ممکنه جواب بده و فکر می کنم توسط دوستمون توی همین فروم ، NashenaS عزیز معرفی شده بود .
من برات فایلش رو آپلود کردم .
حجمش کمتر از 1 کیلوبایت هست . ابتدا دانلودش کن ، بعد Extract کن و فایل p30world.html رو که داخلش بوده با اینترنت اکسپلورر باز کن.
وقتی بازش کردی بالای اینترنت اکسپلورر یه Status Message زرد رنگ ظاهر میشه ،
روش کلیک کن و Install رو بزن و بعد هر پیغامی که اومد ، Yes بزن .
وقتی صفحه بسته شد ، دوباره بازش کن و همه مراحل رو تکرار کن ، ( Install رو بزن و همه ی پیغام هارو Yes کن تا بسته بشه )
اگر درست عملکرده باشی و کار کنه ،
میتونی Logoff کنی و با این User وارد بشی : p30world
پسورد هم نداره و با قدرت Administrator وارد میشه .

لینک دانلود :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیدوارم مشکلتون حل بشه تا آبنبات آیدین به کامتون شیرین تر بیاد..... :happy:

تا بعد.....

online-amir
29-11-2006, 12:39
مرسي از همتون... . خيلي خيلي لطف كرديد.