PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد کنترل windows media player

khadijeh
26-11-2006, 09:02
سلام
من میخوام یه فایل avi رو که هم شامل صوت و هم شامل تصویره بیارم تو vb برای این کار باید از کنترلی استفاده کنم که scroll داشته باشه مثل media player ولی وقتی از این کنترل استفاده میکنم موقع اجرا تمام امکانات اضافی اون هم وجود داره . مثلا وقتی روی اون کلیک راست میکنیم منوی اون ظاهر میشه . در حالیکه من فقط میخوام صفحه media player و دکمه های پایین اون باشه . چه کار کنم که این امکانات اضافی رو حذف کنم .
در ضمن من میخوام وقتی روی play کلیک کردم صفحه به صورت full screen نشون داده بشه و وقتی فایل من به انتها
رسید یا روی pause کلیک کردم از حالت full screen خارج بشه .

امکان انجام این کارها با این کنترل وجود داره یا نه ؟ اگه آره چه جوری ؟!
اگه نه , هر کنترل دیگه ای که میشناسید که scroll داشته باشه و بتونه بهم کمک کنه معرفی کنید .

مرسی .

تکنیک برتر
27-11-2006, 02:33
سلام خدیجه خانم . بعد از به نتیجه رسیدن شما ما اومدیم
یه دونه من نوشتم به احتمال زیاد تو همون سایتی که معرفی کردم به شما باید باشه اگر نبود . ختون که می دونید بزارین از تعطیلات برگردم حتما بهترین رو براتون می زارم الان هم یه 1 ساعتی بیشتر آن نیستم

khadijeh
28-11-2006, 23:22
سلام آقا مجید
مرسی از وقت گذاشتید واسم پیغام گذاشتید . ولی من کارم خیلی خیلی فوریه . همین الانشم دارم از این کنترل استفاده میکنم به امید روزی که شما جواب سوالم و بدید . یعنی بتونم امکانات اضا فی اونو حذف کنم و برنامم و اصلاح کنم .
تو رو خدا سریعتر.

BY THE way , what's the meaning of your last words

black_storm
03-12-2006, 20:00
دوست عزيز : براي پخش فايل هاي avi شما می توانید حتی از یک pictirebox ساده استفاده کنید
بدین صورت که با توابع api یا ابزار پخش فایل های avi در vb - خاصیت HDC کنترل پخش را به hdc picture box ربط دهید
-------------
در ضمن برای full Screen کردن راه های زیادی هست - با تغییر سایز کنترل پخش - یا picture box گرفته تا ارسال دستورات MCI
--------------
و و و
این مساله جای بحث دارد !