PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Dark Messiah of Might and Magic

bayern
25-11-2006, 20:33
سلام
مشکل من توی این بازی اینکه هر وقت شخصیتهای بازی شروع به صحبت میکنن بعضی موقعها هر حرف چند بار تکرار میشه ....اگر کسی میتونه کمکم کنه شاید مشکلم حل شه .........
از کمکتون خیلی ممنون میشم :blink:

Quick
28-11-2006, 15:20
خیلی با بازیش حال کردم
شما کجاشی؟

bayern
29-11-2006, 12:27
سلام
من اونجایی اون دختره پدرش میمیره و اون موجود که نمی دونم اسمش چیه اون گوی نورانی رو میدزده و من باید تعقیبش کنم

asb_shakhdar
29-11-2006, 13:09
نمي تونه به اندازه ي condemned بترسونه

hamid_hitman47
30-11-2006, 02:37
كسايي كه اين بازي رو بازي كردن يه خورده بيشتر درباره اين بازي توضيح بدن ......بازيش چه جورياست؟؟ارزش بازي كردنو داره؟؟؟

bayern
03-12-2006, 11:48
سلام
من تو اون قسمتي گير کردهام که با اون دختره وارد يک ساحل ميشيم و ميبينيم که همه افراد دهکده رو کشتن من وقتي بازي رو ادامه دادم وارد يک تونل شدم که اونجا چند تا موجود شبيه هشت پا رو که پرواز ميکردن رو کشتم و وارد يکي از تونلها شدم و اون زنجير داخل ديوار رو کشيدم ...
بعد از اينکار چه کاري بايد انجام بدم من هر کاري کردم نتونستم از اون تونل بيام بيرون يکي منو کمک کنه ممنون ميشم

SAEED_BARCELONA
03-12-2006, 12:00
يه كمان كه اسمش فكر كنم rape bow باشه ازكنار يه دشمن كه مرده برش دار بعد تو همون سوراخ سمبه ها بالا سرتو نگاه كن اگه چوب ديدي با همين كمان تير به طرفش بزن گير ميكنه به چوبه و طنابش ول ميشه پايين و تو بايد از اون بري بالا

shadowfax
16-12-2006, 23:52
آقا من تو اجرای این بازی یک مشکل دارم!
بازی رو خیلی راحت اجرا می کنم و بازی هم می کنم! ولی وقتی صحنه های فیلمیه بازی شروع میشه صفحه مانیتور من سیاه میشه و یه خط سفید هم دوره مانیتور بصورت یه پاکت نامه میفته تقریبا! ولی صدای فیلمش میاد اما تصویرش نمیاد...!

مشخصات سیستم من سیستم من:

CPU: 2.8 Intel
RAM: 1GB
Graphic Card: GeForce FX 5500

M E H D I
17-12-2006, 00:06
آقا من تو اجرای این بازی یک مشکل دارم!
بازی رو خیلی راحت اجرا می کنم و بازی هم می کنم! ولی وقتی صحنه های فیلمیه بازی شروع میشه صفحه مانیتور من سیاه میشه و یه خط سفید هم دوره مانیتور بصورت یه پاکت نامه میفته تقریبا! ولی صدای فیلمش میاد اما تصویرش نمیاد...!

مشخصات سیستم من سیستم من:

CPU: 2.8 Intel
RAM: 1GB
Graphic Card: GeForce FX 5500

کارت گرافیک شما برای این بازی خیلی ضعیف هست. این بازی به علت باگهای زیاد حتی روی سیستمهای خیلی قوی هم سخت جواب میده.

shadowfax
17-12-2006, 13:05
خوب من پچ 1.02 این بازی رو دانلود کردم که از قرار معلوم مشکلش باید حل بشه! ولی وقتی میخوام پچ رو نصب کنم میگه که بازی رو روی سیستم پیدا نکرد! چون نصب این بازی مثله بقیه بازیها نبود! که بره تو رجیستری ثبت بشه و...! حالا پچ رو چجوری باید اجرا کنم ؟

یه سوال دیگه: آقا من اصلا هر بازی ای که قبلا خوب ران میشد رو الان اجرا می کنم هی اسلوموشن میشه! مثلا Splinter Cell Chaos Theory Recommended Systemesh هم برای سیستم من همش چک مارک صحیح خورده...! ولی باز وقتی اجرا میکنم اسلوموشن میشه!

X_man
17-12-2006, 22:08
[QUOTE=shadowfax;754385]خوب من پچ 1.02 این بازی رو دانلود کردم که از قرار معلوم مشکلش باید حل بشه! ولی وقتی میخوام پچ رو نصب کنم میگه که بازی رو روی سیستم پیدا نکرد! چون نصب این بازی مثله بقیه بازیها نبود! که بره تو رجیستری ثبت بشه و...! حالا پچ رو چجوری باید اجرا کنم ؟

این مشکل بخاطر کرک شدن بازی هست شما قبل از کرک کردن بازی باید پچ رو نصب کنید.

یه سوال دیگه: آقا من اصلا هر بازی ای که قبلا خوب ران میشد رو الان اجرا می کنم هی اسلوموشن میشه! مثلا Splinter Cell Chaos Theory Recommended Systemesh هم برای سیستم من همش چک مارک صحیح خورده...! ولی باز وقتی اجرا میکنم اسلوموشن میشه!

مشکل افت فریم یا همون کند شدن بخاطر تنظیمات گرافیکی بازی هست, شما Resolution بازی رو روی 600*800 بزارید.

تنظیمات دیگری هم هست که با کم کردن اونها میتونید بازی رو رونتر اجرا کنید.

justcause
28-01-2007, 05:04
سلام آیا این بازی را میشود به صورت آنلاین بازی کرد و چگونه توضیح دهید ممنون

MOH333EN
11-02-2007, 16:44
سلام دوست عزیزم این بازی نمیشه شبکه بازی کنید

در جواب بقیه دوستانم بگم که به خاطر داشتن گرافیک بالا این بازی روی اکثر سیستمها یکم اسلموشن میشه

سیستم منم 3000 - 939 میباشد و گرافیکم 6600 جی تی الان هم مرحله 6 بازی هستم

ASUS POWER
06-04-2007, 12:41
با سلام . من این بازی رو خیلی دوست دارم و تا حالا بازی ای به این با حالی ندیده بودم . ولی یه مشکل باحاش دارم .
بهد از حدودا یه ربع یا ده دقیقه ییهو می پره بیرون و بدون دادن هیچ گونه پیغام خطا ! بعضی وقت ها هم ارور Don't send رو میده .

سیستم من :

cpu :2.8 full lga
vga:nvidia g 6600
ram:1 GB geil 533

zombie
09-04-2007, 21:44
سلام دوستان.من تو این بازی یک جاش بدجور گیر کردم.اون جایی که باید 3تا الماس پیدا کنیم و بگذاریم روی یه مجسمه عنکبوت.2تا الماس رو پیدا کردم.مونده یکیش.هر چی میگردم پیدا نمی کنم

منتها یه سالن هست وسطش یه جعبه سنگیه.درشم قفله.توشم حتما یه چیزی هست. اگه میگید اون الماسه اون توهه پس بگید کلیدش کجاست؟
لطفا کمکم کنید
ممنون

wild_dragon
03-05-2007, 15:20
با سلام
در هنگاه لود شدن بازی یکدفعه از بازی خارج می شه بدون دادن هیچ گونه پیغام خطا ! بعضی وقت ها هم ارور Don't send رو میده .

سیستم من :

cpu :3.2 full lga
vga:asus EAX 700
ram:512 MB geil 667 + 512 MB geil 533
در ضمن در DVD که من تهیه کردم هیچگونه کرکی نبود اگر کرکی برای بازی است من را راهنمایی کنید.
با تشکر

mohamad.hejazi
03-05-2007, 17:59
سلام دوستان.من تو این بازی یک جاش بدجور گیر کردم.اون جایی که باید 3تا الماس پیدا کنیم و بگذاریم روی یه مجسمه عنکبوت.2تا الماس رو پیدا کردم.مونده یکیش.هر چی میگردم پیدا نمی کنم

منتها یه سالن هست وسطش یه جعبه سنگیه.درشم قفله.توشم حتما یه چیزی هست. اگه میگید اون الماسه اون توهه پس بگید کلیدش کجاست؟
لطفا کمکم کنید
ممنون

سلام
بنده این بازی را خیلی وقت پیش رفتم.
اما اون الماسی که شما میگی تو یه سالن هست که وسطشم یه قبره و دور قبر هم اب هست.برو تو اون جا و به دیوار ها نگاه کن الماسه به همون دیوار چسبیده که باید به وسیله ی تیر کمون یه طناب بندازی و الماسو برداری.:27:

wild_dragon
17-05-2007, 10:47
یکی جواب بده

Optimus Prime
26-05-2007, 02:44
راستی Expansion هم میاد به اسمه : .Dark Messiah of Might and Magic : Elements

haj agha kami
20-06-2007, 16:17
تو رو خدا كمك كنيد بد جوري حرسم گرفته............................. من تو مرحله chapter 4 گير كردم !!!!!!! وقتي همه رو رو كشتي ميكشم يه عكس دختر كنار مانيتور مياد مثل اينكه من بايد برم تو آب و يك اهرم رو بكشم ام وقتي ميرم تو آب آّب سفيده و هيچ چيزي تو اب معلوم نيست اگه ميشه save chapter 5 رو براي من بذاريد

Optimus Prime
20-06-2007, 17:22
تو رو خدا كمك كنيد بد جوري حرسم گرفته............................. من تو مرحله chapter 4 گير كردم !!!!!!! وقتي همه رو رو كشتي ميكشم يه عكس دختر كنار مانيتور مياد مثل اينكه من بايد برم تو آب و يك اهرم رو بكشم ام وقتي ميرم تو آب آّب سفيده و هيچ چيزي تو اب معلوم نيست اگه ميشه save chapter 5 رو براي من بذاريد
تو آب نباید بری که.باید یه اهرم رو کشتی بکشی که دختره و افرادش بیان رو کشتی.بعدش عکس دختره که می یاد کنار مانیتور جونشه که باید از کشتی دفاع کنی تا کشتی راه بیافته.

ASUS POWER
21-06-2007, 15:15
با سلام . من این بازی رو خیلی دوست دارم و تا حالا بازی ای به این با حالی ندیده بودم . ولی یه مشکل باحاش دارم .
بهد از حدودا یه ربع یا ده دقیقه ییهو می پره بیرون و بدون دادن هیچ گونه پیغام خطا ! بعضی وقت ها هم ارور Don't send رو میده .

سیستم من :

جواب بدید !!!!!

mohamad.hejazi
21-06-2007, 16:06
دوست عزیز اینجا باید مطرح کنی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Optimus Prime
21-06-2007, 23:50

سیستم من :

جواب بدید !!!!!
سلام دوست عزیز
این بازی خیلی مشکل داره می شه با این کارهایی که می گم این CTD هارو کم کرد:
1.برو به قسمت Video Option ببین Direct X را چه می خونه:اگر دیدی Direct X 9C می خونه که هیچی و گرنه اگه دیدی +Direct X9 می خونه این Line را به ادامه خط Target در Properties در Shortcut روی Desktop (اگه ساخته نشده بساز) اضافه کن : dxlevel 90c- حالا باید اینطوری شده باشه:Dark Messiah of Might and Magicmm.exe" -dxlevel 90c
2.اگر بلدی با Regedit کار کنی این کار هم بکن:برو به قسمت : HKEY_CURRENT_USER/Software/Valve/Steam
و قسمت Language را به English تغییر بده.
3.درقسمت Texture همیشه روی Medium باشه حتی اگه خود بازی از قبل برات High معلوم کرده.
4.باید Page فایل هاتو ببری بالا.جاش اینجاست:
Start>Control Panel>System>Advance و بعد زیر Performance گزینه Setting >بعد Advance و زیر گزینه Virtual Memory گزینه Change.حالا برو روی Drive که Windows روش نصبه مثلا C و در زیر آن System Manage size را علامت بزن و بعد ببین کدوم Drive بیشتر جا داری و به جا هم احتیاجی نداری مثلا من در Drive G حدود 6 گیگابایت جا دارم روی آن برو و روی آن درایو کلیک کن و گزینه Custom Size را انتخاب کن و Initial Size را 2000 و Mazimum Size را 4000 قرار بده(اینو به خاطر داشته باش که حداقل 4 گیگابایت Page File نیاز داری می تونی تو 2تا درایو پخش کنی).حالا OK بعد ریستارت کن.

MAXXX
22-06-2007, 00:24
سلام
به دوستانی که مشکل کرش کردن دارن باید بگم یکی از مشکلات بزرگ این بازی که باعث شد امتیاز هایه چندان خوبی باوجود داشتن گرافیک و گیم پلی بسیار خوب نگیره کرش کردن بسیار زیاده که میتونید آخرین پچ هارو بگیرین و نصب کنین با این که پچ هایه این بازی مدت هاست که منتشر شده ولی نسخه هایه موجود در ایران هنوز همون مشکلات قبلی رو دارن.............................. راه به صرفه ترین راهش اینه که از یه شرکت درست و حسابی بخرید که این مشکلات رو نداشته باشه خوده من که تا آخر بازی یه بار هم مشکل هنگ کردن نداشتم اونم با 6600 و رم 512

haj agha kami
23-06-2007, 20:27
با تشكر از دوست عزيزم Eagle Eye*
من چند تا سوال تو اين بازي داشتم 1-شيشه هاي mana به چه دردي ميخوره اصلا mana به چه دردي ميخوره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2_از يك جادو بدون گرفتن اون كاغذا !!!!! بازم ميشه استفاده كرد 3_ دوست من همين بازي رو داره و ترينر به خوبي براش جواب ميده اما مال من جواب نميده لطفا راهنمايي كنيد يا يك ترينر خوب براي من بذاريد :18: :18:

پايان نامه: ببخشيد كه خيلي زر زدم:5: :5:

Optimus Prime
23-06-2007, 20:49
با تشكر از دوست عزيزم Eagle Eye*
من چند تا سوال تو اين بازي داشتم 1-شيشه هاي mana به چه دردي ميخوره اصلا mana به چه دردي ميخوره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2_از يك جادو بدون گرفتن اون كاغذا !!!!! بازم ميشه استفاده كرد 3_ دوست من همين بازي رو داره و ترينر به خوبي براش جواب ميده اما مال من جواب نميده لطفا راهنمايي كنيد يا يك ترينر خوب براي من بذاريد :18: :18:

پايان نامه: ببخشيد كه خيلي زر زدم:5: :5:
نه دوست من خیلی هم خوشحال شدم:
Mana در کل بازیها قدرت جادوهاست Mana مثل مهمات برای جادوهات می مونه هر چی جادو انجام می دی Mana مصرف می شه بستگی به قدرت جادوهات داره هر چی جادو قویتر مصرف Mana بیشتر.شیشه های mana هم برای جاهایی که احتیاج داری Mana هات سریع پر بشه استفاده می کنی.اگه Level شخصیتت بیشتر بشه mana هم Regenrate می شه.
اینجا 5 تا Trainer هست Download کن اگر دیدی یکیش نشد می تونی اون یکی رو Download کنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشی.

ASUS POWER
24-06-2007, 19:15
سلام به تمام عزیزانی که به خاطر کرش از این بازی حالشون بهم می خوره ! اما من یه راهی پیدا کردم که بدون هیچ زحمتی از دست کرش خلاص شید ! : تو فولدر کلی بازی تمام فایل های DLL رو سرچ کنید . به غیر از فولدر اصلی که یه چند تا dll توشه هر چی فایل dll هست رو کپی کنید تو فولدر اصلی . یه جا پیغام می ده که Yes to all رو بزنید . اگه بازم مشکلی بود و یا نفهمیدید چی گفتم PM بزنید

ASUS POWER
24-06-2007, 19:20
جناب چشم عقاب من یه جایی از بازی گیر کردم . همون جایی که باید تمام راه هایی که رفتی رو برگردی . یه دروازه ای هم هست که نمی دونم چه جوری بازش کنم . بعد از اون قسمتی که اون زنه رو از دست عنکبوتا نجات می دی . چه کنیم ؟

Optimus Prime
24-06-2007, 20:21
جناب چشم عقاب من یه جایی از بازی گیر کردم . همون جایی که باید تمام راه هایی که رفتی رو برگردی . یه دروازه ای هم هست که نمی دونم چه جوری بازش کنم . بعد از اون قسمتی که اون زنه رو از دست عنکبوتا نجات می دی . چه کنیم ؟
دوست عزیز بعد از نجات دادن دختره به طبقه بالا بر گرد که آسانسور بود بعد در همان محوطه به اتاقی برو که حالت کتابخونه داره که تهش یک کتاب باز شده انونو بخون بعد با دختره به دروازه برگرد.دختره دروازه را برایت باز می کنه.

haj agha kami
24-06-2007, 23:14
دوباره با تشكر بسيار بسيار بسيار بسيار بسيار بسيار بسيار بسيار بسيار بسيار بسيار بسيار بسيار بسيار بسيار از چشم عقاب ................................................( سته ديگه ها خسته شدم) آقا تو بهترين عضوي دمت گرم بايد 100 ستاره بهت بدن
چاكرم خير سرم دوباره يه جا گير كردم بعد از اينكه دختره رو از چنگ عنكبوت بزرگه خلاص مي كنم دختره يه دروازه رو وا ميكنه ميرم تو ملتي اونجا ريختن {تو chapter 8} همه رو ميكشم ولي ديگه نمي دونم بايد چيكار كنم دختره هم با هام نمي ياد بازم مثل هميشه يه تفضلي بكن :31: :31: :31: :31: :10: :10: :11:

Optimus Prime
25-06-2007, 02:56
دوباره با تشكر بسيار بسيار بسيار بسيار بسيار بسيار بسيار بسيار بسيار بسيار بسيار بسيار بسيار بسيار بسيار از چشم عقاب ................................................( سته ديگه ها خسته شدم) آقا تو بهترين عضوي دمت گرم بايد 100 ستاره بهت بدن
چاكرم خير سرم دوباره يه جا گير كردم بعد از اينكه دختره رو از چنگ عنكبوت بزرگه خلاص مي كنم دختره يه دروازه رو وا ميكنه ميرم تو ملتي اونجا ريختن {تو chapter 8} همه رو ميكشم ولي ديگه نمي دونم بايد چيكار كنم دختره هم با هام نمي ياد بازم مثل هميشه يه تفضلي بكن :31: :31: :31: :31: :10: :10: :11:
دوست عزیز باید بعد از خروج از دروازه به سمت همان جایی بروی که دفعه قبل چند Chapter فرار کردی(تونل آب و فاضلاب)

ASUS POWER
25-06-2007, 10:45
دوست عزیز بعد از نجات دادن دختره به طبقه بالا بر گرد که آسانسور بود بعد در همان محوطه به اتاقی برو که حالت کتابخونه داره که تهش یک کتاب باز شده انونو بخون بعد با دختره به دروازه برگرد.دختره دروازه را برایت باز می کنه.

دستت درست . خدا شما رو از p30world نگیره !

haj agha kami
25-06-2007, 15:41
egle eye شاهدونه اي دوردونه اي يه دونه اي اين دفعه رو هم كمك كن ديگه كار ندارم تو chapter 9 از دوستم(شواليه ) دفاع ميكنم همه اون جن ها و سگ آدم نم رو ميكشم ولي بعدش هيچي نميشه دوستم هم همين طور الكي اين ور اون ور ميره چيكار كنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بازم مثل هميشه دمت گرم آقا

Optimus Prime
25-06-2007, 16:10
egle eye شاهدونه اي دوردونه اي يه دونه اي اين دفعه رو هم كمك كن ديگه كار ندارم تو chapter 9 از دوستم(شواليه ) دفاع ميكنم همه اون جن ها و سگ آدم نم رو ميكشم ولي بعدش هيچي نميشه دوستم هم همين طور الكي اين ور اون ور ميره چيكار كنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بازم مثل هميشه دمت گرم آقا
وظیفس دوست من هر موقع خواستی من راهنمایی می کنم.
وقتی همرو کشتی تو اون ناحیه سمت راست اولین پله ها یه رو گذره اگه بالا رو نگاه کنی پنجره می بینی که بالاش یه میله چوبی اومده بیرون با تیر کمون طنابی بزن بهش تا بتونی با طناب ازش بری بالا و بری تو پنجره.

ASUS POWER
25-06-2007, 21:06
سلام دوستان ! می شه یه مشکل دیگه ای رو هم حل کنید :

من وقتی تیر کمون ، عصا و یا شمشیر های آتشین ، یخی و ... رو می گیرم رو صفحه اشکال رنگی ظاهر می شه . می خواستم بدونم راهی هست که درمان بشه ؟ ( کارت منgf 6600 512 MB درایورش هم آپ دیته ! )

haj agha kami
26-06-2007, 14:16
امروز بازي رو تموم كردم ولي پايان مسخرهاي داشت با اجازه آقاي Eagle Eye دوست خوبم كه به من تو اين بازي خيلي كمك كرد هر كي رمز هاي بازي رو خواست Pm بزنه و گرنه كه هيچي

ASUS POWER
26-06-2007, 15:48
امروز بازي رو تموم كردم ولي پايان مسخرهاي داشت با اجازه آقاي Eagle Eye دوست خوبم كه به من تو اين بازي خيلي كمك كرد هر كي رمز هاي بازي رو خواست Pm بزنه و گرنه كه هيچي

منم دقیقا همین طور ! راس می گی پایانش زابول بود . در ضمن تمام Skill point ها رو نداد تا از همه ی جادو هاش استفاده کنم !:13:

بیا اینم رمزش :

برید تو options و console رو فعال کنید . تو بازی ~ رو بزنید و تایپ وکنید : sv_cheats 1
بعد بتایپید : noclip

Optimus Prime
26-06-2007, 19:14
منم دقیقا همین طور ! راس می گی پایانش زابول بود . در ضمن تمام Skill point ها رو نداد تا از همه ی جادو هاش استفاده کنم !:13:

بیا اینم رمزش :

برید تو options و console رو فعال کنید . تو بازی ~ رو بزنید و تایپ وکنید : sv_cheats 1
بعد بتایپید : noclip
بله دوستان من پایان های قشنگی نداشت اما این بازی چندین پایان داره:
1.اگر Leana رو از پیش عنکبوت نجات دهی و Xana را در Chapter 9 توی کلیسا از روح خود بشوری توی حوض و در آخر هم Skull of Shadows (جمجمه سایه)را به پدرش ندهی(بعد از اینکه برداشتیش 2باره بزار سر جاش نرو از پله ها بالا و به پدرش نده)این پایان خوب.
2.Leana را نجات بدی ولی Xana را از روح خود پاک نکنی و Skull of Shadows را به پدرش ندهی.پایان نسبتا خوب چون Xana زندس.
3.Leana را نجات بدی Xana را از روح خود پاک نکنی ولی جمجمه را به پدر بدهی پایان بد.
و
.
.
.
.
.
.
بعد توی بازی های RPG نمی توانی همه جادوها رو بدست بیاری یا همه توانایی هاتون رو به طور کامل افزایش بدی.حداقل تو Single Player ...این قانونشه!
خسته نباشید دوستان!:10: :10:

ASUS POWER
27-06-2007, 09:32
بله دوستان من پایان های قشنگی نداشت اما این بازی چندین پایان داره:
1.اگر Leana رو از پیش عنکبوت نجات دهی و Xana را در Chapter 9 توی کلیسا از روح خود بشوری توی حوض و در آخر هم Skull of Shadows (جمجمه سایه)را به پدرش ندهی(بعد از اینکه برداشتیش 2باره بزار سر جاش نرو از پله ها بالا و به پدرش نده)این پایان خوب.
2.Leana را نجات بدی ولی Xana را از روح خود پاک نکنی و Skull of Shadows را به پدرش ندهی.پایان نسبتا خوب چون Xana زندس.
3.Leana را نجات بدی Xana را از روح خود پاک نکنی ولی جمجمه را به پدر بدهی پایان بد.
و
.
.
.
.
.
.
بعد توی بازی های RPG نمی توانی همه جادوها رو بدست بیاری یا همه توانایی هاتون رو به طور کامل افزایش بدی.حداقل تو Single Player ...این قانونشه!
خسته نباشید دوستان!:10: :10:

ممنون ... elementش آمده ؟ اگه نیومده کی میاد ؟

oomidd
27-06-2007, 16:05
تو آب نباید بری که.باید یه اهرم رو کشتی بکشی که دختره و افرادش بیان رو کشتی.بعدش عکس دختره که می یاد کنار مانیتور جونشه که باید از کشتی دفاع کنی تا کشتی راه بیافته.

میشه بگید این اهرم دقیقا کجای کشتیه
ممنون

میبخشید من همونجاییم که باید با زنه با ازدها بجنگم هر کاری میکنم نمیمیره راهی هست تا اون ازدهارو بکوشم
ممنمن

Optimus Prime
28-06-2007, 14:39
میبخشید من همونجاییم که باید با زنه با ازدها بجنگم هر کاری میکنم نمیمیره راهی هست تا اون ازدهارو بکوشم
ممنمن
نه دوست من با سلاحات کشته نمی شه.باید بری توی یک راهرو بعد میاد دنبالت و اهرم را که بکشی در میفته رو سرش و میمیره.

MAXXX
28-06-2007, 14:53
با هم جواب دادیم ویرایش شد

ASUS POWER
06-07-2007, 12:48
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin.t_71
31-07-2007, 21:25
خواهش می کنم کمک کنید

آقا من این بازی رو نصب کردم. بازی اجرا می شه ولی برای پخش فیلمهاش مثل لو گوی اول یو بی سافت فقط صدا میاد و تصویر نداره و یک مستطیل بزرگ سفید که وسطش هم یه ضربدر هست میاد ولی بعد از فیلها بازی میاد.

Optimus Prime
31-07-2007, 21:27
خواهش می کنم کمک کنید

آقا من این بازی رو نصب کردم. بازی اجرا می شه ولی برای پخش فیلمهاش مثل لو گوی اول یو بی سافت فقط صدا میاد و تصویر نداره و یک مستطیل بزرگ سفید که وسطش هم یه ضربدر هست میاد ولی بعد از فیلها بازی میاد.
]چند سی دی بود بازی؟

amin.t_71
01-08-2007, 14:50
]چند سی دی بود بازی؟

6 سی دی بود پک علی بابا

Optimus Prime
01-08-2007, 15:44
6 سی دی بود پک علی بابا
ببین اگه حدو 6 GB به بالا نصب می کنه درسته اما اگه 3GB اینا نصب میکنه فیلماشو حذف کردند.

m2stech
01-08-2007, 15:55
ببین اگه حدو 6 GB به بالا نصب می کنه درسته اما اگه 3GB اینا نصب میکنه فیلماشو حذف کردند.

این مشکل از کارت گرافیکته چون این بازی shader model بالا میخواد غیر از فیلم بازی حتی اگر یک magic sword دستت بگیری میبینی که کادر دور تصویر خراب میشه خیلی ها این مشکل را داشتن از جمله خود من و این موجب شد که همین چند وقت پیش کارتما آپگرید کنم

amin.t_71
01-08-2007, 20:20
این مشکل از کارت گرافیکته چون این بازی shader model بالا میخواد غیر از فیلم بازی حتی اگر یک magic sword دستت بگیری میبینی که کادر دور تصویر خراب میشه خیلی ها این مشکل را داشتن از جمله خود من و این موجب شد که همین چند وقت پیش کارتما آپگرید کنم

میشه بگی چه جوری آپگرید کردی؟؟؟

Optimus Prime
01-08-2007, 22:19
یکی از بچه ها با 5500 بازیش کرده بود همه جا ایراد داشت جز فیلما.
نه Shader Pixel بالا نمی خواد به خاطر باگاش سنگینش می کنه بازیو ولی با Medium رو خیلی از کارت گرافیکی ها میاد موتور گرافیکیش SOurce مال Half-Life دیگه.

m2stech
02-08-2007, 13:08
میشه بگی چه جوری آپگرید کردی؟؟؟

خیلی راحت ! gf5200 را با gf6600 عوض کردم

Optimus Prime
02-08-2007, 22:10
فیلمهاشم با BikVideo می تونی با برنامه RAD Tools جدا ببینیشون.

amin.t_71
03-08-2007, 18:59
آقا کسی به ترینر نداره که 100% عملی باشه من همه نوعی از ترینرها رو امتحان کردم ولی کار نمی کنن .

Oracle_Eldorado
03-08-2007, 23:15
آقا کسی به ترینر نداره که 100% عملی باشه من همه نوعی از ترینرها رو امتحان کردم ولی کار نمی کنن .

شما باید ببینی ورژن بازی چیه ؟

یکی از بچه ها با 5500 بازیش کرده بود همه جا ایراد داشت جز فیلما.
نه Shader Pixel بالا نمی خواد به خاطر باگاش سنگینش می کنه بازیو ولی با Medium رو خیلی از کارت گرافیکی ها میاد موتور گرافیکیش SOurce مال Half-Life دیگه.

ولی من با 5500 خیلی راحت بازی کردم و مشکلی نداشتم . البته بگم بعضی جاها گیر میکرد ولی در کل روان بود .

Shahriar-b
11-09-2007, 11:14
سلام
من ديشب اين بازي رو نصبيدم الان تو Chapter 4 جايي كه كشتي هست قرار دارم من يك راهي پيدا كردم كه وارد كشتي بشم ولي داخل كشتي 1 در وجود داره كه باز نميشه و پايينش هم راهي هست كه با چوب بستن !! اينجا گير كردم كمك كنيــــــــــد

DHAMID
23-01-2008, 23:43
تو بازي Dark Messiah مرحله 5يا 6 فكر كنم يه جا هست از سقف يه معبد يه اژدحامياد تو مي خواستم بدونم چه جوري بايد اونو بكشم چون هر چي تير ميزنم نميميره

MAXXX
24-01-2008, 07:30
تو بازي Dark Messiah مرحله 5يا 6 فكر كنم يه جا هست از سقف يه معبد يه اژدحامياد تو مي خواستم بدونم چه جوري بايد اونو بكشم چون هر چي تير ميزنم نميميره
باید بری تویه در روبرو وقتی اژدها کلشو اورد داخل دستگیره در رو بکشی تا بسته بشه و اژدها مرحوم بشه

من ديشب اين بازي رو نصبيدم الان تو Chapter 4 جايي كه كشتي هست قرار دارم من يك راهي پيدا كردم كه وارد كشتي بشم ولي داخل كشتي 1 در وجود داره كه باز نميشه و پايينش هم راهي هست كه با چوب بستن !! اينجا گير كردم كمك كنيــــــــــد
هرچی به مغزم فشار میارم یادم نمیاد اونجا چی کار کردم (پارسال بود) آخه اونجاشو بدونه مشکل رد کردم فقط یه چیز گنگ تو ذهنم هست که نمیدونم یه در تویه کف کشتی بود که ازش رفتم پایین یا از این سوراخ هایه کنار کشتی امیدوارم بقیه که یادشونه بهتر راهنمایی کنن

DHAMID
24-01-2008, 23:51
باید بری تویه در روبرو وقتی اژدها کلشو اورد داخل دستگیره در رو بکشی تا بسته بشه و اژدها مرحوم بشه

خيلي ممنون.رد كردم:20:

DHAMID
25-01-2008, 13:19
حالا تو همون مرحله يه مقدار جلو تر ازد اون سو راخي كه دختر ه تخته سنگو بر ميداره ميپرم پايين و راهرو هارو رد ميكنم ميرسم يه جايي كه بايد از يه راه پله اي كه خراب شده بري بالا منم ميرم كليد رو بر ميدارم اما بعد اون نميدونم بايد چي كار كني .اگه ميشه راهنمايي كنيد.

DHAMID
26-01-2008, 12:09
حالا تو همون مرحله يه مقدار جلو تر ازد اون سو راخي كه دختر ه تخته سنگو بر ميداره ميپرم پايين و راهرو هارو رد ميكنم ميرسم يه جايي كه بايد از يه راه پله اي كه خراب شده بري بالا منم ميرم كليد رو بر ميدارم اما بعد اون نميدونم بايد چي كار كني .اگه ميشه راهنمايي كنيد.

بابا يه راهنمايي چيزي الان 2روزه تو اين قسمتش موندم هر طرف ميرم ميخورم به درو ديوار

Linux Learner
06-06-2008, 18:08
بازی باحالی بود ولی بی حال تموم میشه.

من اول که تموم کردم Leanna رو نکشتم و با Xana رفتم مرحله آخر.
دومین بار Leana رو کشتم و باز با Xana رفتم مرحله آخر.
ولی حالا دلم نمیاد Xana رو بکشم و با Leanna برم مرحله آخر.
عاشق Xana شدم. خیلی ... هست!!!
ولی خیلی مزخرفه که یهو تموم میشه. اصلا" حال نکردیم! Xana اصلا دنبالمون راه نمیفته، یا تو بازی نمیبینیمش.

bayern
07-06-2008, 20:12
بابا يه راهنمايي چيزي الان 2روزه تو اين قسمتش موندم هر طرف ميرم ميخورم به درو ديوار

سلام میشه از اون قسمت یه عکس بزاری ...این بازی رو خیلی وقت پیش رفتم و چیز زیادی یادم نمیاد:40:

Linux Learner
08-06-2008, 00:41

آره یه عکسی بزار. منم خواستم کمکت کنم ولی اصلا" نفهمیدم کجا رو میگی.

AmirArdawan
26-09-2008, 20:34
با سلام من در مرحله The Alter Of The Skull گیر کردم. اونجا که یک عقرب سنگی بزرگ وجود داره و روش جای خالی 4 تا الماس وجود داره. من دو تا الماس بالا را پیدا کردم ولی دو تا الماس پایین رو نمی دونم از کجا پیدا کنم. یعنی جایی نیست که نگشته باشم. لطفاً راهنمایی کنید.

bayern
27-09-2008, 12:36
با سلام من در مرحله The Alter Of The Skull گیر کردم. اونجا که یک عقرب سنگی بزرگ وجود داره و روش جای خالی 4 تا الماس وجود داره. من دو تا الماس بالا را پیدا کردم ولی دو تا الماس پایین رو نمی دونم از کجا پیدا کنم. یعنی جایی نیست که نگشته باشم. لطفاً راهنمایی کنید.

سلام
عکس بزار

AmirArdawan
27-09-2008, 20:16
اگه سیو این مرحله رو برام بزارید ممنون میشم. چون خیلی اذیتم کرده

bayern
29-09-2008, 15:18
اگه سیو این مرحله رو برام بزارید ممنون میشم. چون خیلی اذیتم کرده

سلام
این سیو فکر میکنم بعداز عقرب سنگی باشه
امتحان کن ضرر نداره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید