PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كاهيش ناگهاني سرعت سيستمم

pesar_tanha
24-11-2006, 22:24
سلام دوستان
كامپيوتر بنده از 3 روز پيش تا امروز خيلي سرعتش كند شده از ديشب تا حالا 2 دفعه ويندوز عوض كردم فايده اي نداشته
مبعضي اينكي ويندوز نصب كردم بعد از نصب درايو ها سرعتش ديگه مياد پائين البته اگه درايو ها رو پاك كنم بازم امين مشكل دارم
وقتي ميرم تو ماي كامپيوتر درايو سي رو دوبار كليك ميكنم باز ميشه به سختي ولي درايو دي يا جي رو مه ميزنم باز نميشه بايد رايت كليك و بعدش اوپن بزنم تا باز شه وقتي هم كه باز شد سرعتش خيلي پائينه سيستم من يه همچين سابقي نداشته
بنظر بنده مشكل از هاردمه يكم صدا هم داره ميتونه از هارد باشه بنظر شما
راستي سيستم من اينه
cpu 3500+ am2
ram 2 x 512 ocz
m.b msi k9n ultra
vga 6500 forsa
HDD 200 sata 2
power 450 w green
امين لطفا" كمكم كنيد چيكار كنم

kbdfa
25-11-2006, 08:46
به نظ من يه بار پارتيشن بنديش كن اگه نشد هاردت رو عوض كن

kbdfa
25-11-2006, 08:51
يه چيز ديگه هم يادم رفت بگم
هاردت رو به يه كامپيوتر ديگه وصل كن ببين همين كاراتفاق ميافته يا نه؟
هردو روش رو هم امتحان كن
يه بار فقط هارد خودت رو وصل كن و تستش كن (به عنوان Master)
و يه بار ديگه همراه اون يكي هارد (به عنوان Slave)

MAXXX
26-11-2006, 00:11
سلام
اگه یه دفعه و بدون ضربه یا حرکت یا دستکاری فیزیکی اینطوری شده احتمالا مشکل نرم افزاری یا ویروسه ...آنتی ویروست چیه؟ تو تاسک منیجر قسمت Performance نگاه کن ببین Cpu Usage رو چند درصد میزنه

n_yaghmaei
26-11-2006, 01:48
انتي ويروس نصب كن و اپ ديت كن ويروسهايي كه پيدا مي كنه از بين ببر از نرم افزارهاي توييكر هم استفاده كن اگه مشكلي داشتي با پيغام خصوصي به من بگو

n_yaghmaei
26-11-2006, 01:54
يا از طريق ياهو مسنجر بگو از اونجا هم جوابتو مي دم

pesar_tanha
27-11-2006, 00:57
سلام
خيلي ممنون دست همه شما دوستان زحمت كش درد نكنه
آره مشكل از نرم افزاري بود
نميدونم اين چي جور ويروسي بود هارد خودمو با يه هارد ديگه هارد به هارد كردم ميخاستم اطلاعاتمو بريزم تو اون يكي هارد اون هارد هم آلوده كرد
اونم امين مرزو گرفت مجبور شدم كل پارتيشن بندي هارد پاك كنم اينقدر اطلاعات داشتم تو هاردم
بخصوص كليپ ها تصويري موبايل